מה זה קידום אתרים באינטרנט Internet SEO

30 במאי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה קידום אתרים

יצרתי קשר עם חברות ופרילאנסרים המבצעים קידום אתרים. מה פירוש הדבר? הסבירו לי את העיקרון. גוגל ושאר מנועי החיפוש יזהו אותי ויכוונו מבקרים לאתר שלי בשורות ראשונות של תוצאות החיפוש בתנאי שמערכת החיפוש.

הגיע הזמן להגיד את האמת. נכון, חלק ניכר מחיינו עובר מול המחשב. נכון גם שאין דרך חזרה: ריאליות ווירטואליות התחברו יחד ויצרו דואט משונה. מוצאים ידידים אונליין, מכירים אנשים, מחפשים תשובות לשאלות, מתייעצים ומפרסמים עסקים. כל הנסים והנפלאות הללו קורים בזכות שיטות חיפוש מתקדמות ומנגנון קידום אתרים. מה התועלת מעיצוב מקסים אם האתר מנותק ומבודד במרחב האינטרנטי כמו אי אבוד בלב הים?

יום אחד קמתי וקיבלתי החלטה גורלית. נשמע פתטי? אם כן, התרשמתם באופן מעוות. אני דווקא חסיד של איפוק, שליטה עצמי והגיון. לכן החלטתי להגיד "לא עוד" לבדידות ברשת בדרך שקולה ומחקרית.

כן, עשיתי מחקר מאוד אישי. ערכתי שתי רשימות של התעסקויות בחיי: באחד הכנסתי דברים, שאני עושה אונליין ובשני – את כל שאר העניינים. ונחשו מה הסתבר? הרשימה המתארת את החלק הווירטואלי יצאה ארוכה הרבה יותר.

המחקר שיכנע אותי שחיי קשורים למחשב יותר ממה שחשבתי. כך הגעתי למסקנה, שההחלטה לבנות אתר משלי הייתה במקום. צדקתי באופן כללי. אבל עובדה, שאנשים לא מבקרים באתר שלי. למעט כמה ידידים, שאני דאגתי לשלוח לכם את הכתובת בדואר אלקטרוני וטלפונית.

בהיותי אדם הרואה את הנולד, מיד תפסתי שלבנות אתר זהו החלק הקל של המשימה. הכי חשוב לדאוג לכך שמנועי החיפוש יזהו אותי. עשיתי ניסוי: ערכתי חיפוש בגוגל. פשוט רשמתי שם של אתר וגיליתי דבר נורא. מבחינת גוגל אני כמעט לא קיים. מנוע החיפוש הגדול לא מזהה אותי.

התאכזבתי קשות. אבל לקחתי את עצמי בידיים ועשיתי עוד בדיקה קפדנית כפי שאני נוהג לעשות. על בסיס התייעצויות עם מומחים פיתחתי שיטה ואני מוכן לשתף את כולכם בתוצאות המחקר שלי. הבדיקה דורשה זמן ומקוריות. אולי תחסכו במאמצים אם תלמדו מניסיוני. עשיתי הכול, שלב אחרי שלב.

בתחום מתמחים חברות ווירטואוזים פרילנסרים, שעושים את העבודה באופן מבוקר.

מסתבר שחותמים חוזה לשנה עם החברה. התשלום עבור השירות במקרה הזה פרוס על בסיס חודשי, עד 12 תשלומים. זה נשמע כיתרון, אבל פה נוצרת תלות מסוימת.

הגעתי למסכנה, שלבעל אתר לא גדול במיוחד יש אינטרס לפנות לפרילנסר. למה? כי לפרילנסר משלמים ישר ולא יוצרים איתו שום קשר ארוך ומחייב.

פניתי לפרילנסר, הזמתי קידום אתרים – בינתיים החלטתי להקים כמה אתרים נוספים. למה לא? גוגל כבר תכיר את מילת המפתח. אני שילמתי את כל הסכום בלב שקט.

בדקתי מה יהיה אם קידום האתרים לא יצליח. אני תמיד יוצא מנקודת הנחה שהכול יכול לקרות. אז המצב הוא ככה: אם אני חותם על הסכם עם חברה, במקרה של אי הצלחה מחזירים לי אחוז מסוים מהסכום. לעומת זאת, אם אני מזמין אצל פרילנסר, ההחזר יהיה מלא.

המחקר שערכתי שכנע אותי להזמין קידום אתרים אצל פרילנסר. מסתבר, שהדאגות ההיפותטיות שלי לגבי תוצאה השלילית היו מיותרות לגמרי. העבודה נעשתה מצוין וגרמה לגוגל להכיר גם אותי. קידום האתרים עבד ואני כבר לא מרגיש בודד וגלמוד במרחב האינטרנטי.

סגור לתגובות על מה זה קידום אתרים באינטרנט Internet SEO

מאת:

קרית טק kiryatech כל הפתרונות הדיגיטליים במקום אחד: שיווק בפייסבוק שיווק בגוגל בניית חנות וירטואלית בניית אתר תדמית בניית דף נחיתה אחסון אתרים מוצרים בניית אתרים תחזוקת אתרים עיצוב לוגו קידום אתרים אורגני ניהול מוניטין ברשת כתיבת תוכן שיווקי

פרסם באתר כ - 128 מאמרים.

.

דילוג לתוכן