חידושים ברכבי פורד 2017

5 בפברואר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה כלי רכב

העולם שלנו מתפתח ומתקדם באופן משמעותי. חידושים שונים צצים, טכנולוגיות וסטאר- אפים מגיעים אלינו לעולם, משנים אותו ויוצרים שפה חדשה, טכנולוגית ואחרת, המחייבת גם אותנו להתמודד עם הדברים. השינויים הללו מתבטאים בכל תחום בחיינו, ונכנסו גם לעולם הרכבים. במאמר זה, נציג חידוש מיוחד של יצרנית הרכב פורד לשנת 2017. חידוש זה, באופן מפתיע למדיי, יכול לעורר את התחרות בין יצרניות הרכב מחדש.

יצרנית הרכב פורד, הודיעה על השקתו של מודול אלחוטי חדש בשם  SmartLink "", אשר עתיד לספק לבעלי מכוניות פורד ולינקולן מדגם 2010-2016 מגוון של תכונות קישוריות. מודל זה, מתחבר לרכב בצורה מאוד פשוטה. באמצעות אפליקציה ייעודית ואתר אינטרנט הוא יאפשר לנהגים לקבל מידע ואפשרויות שמוצעות רק במכוניות חדישות בעלות מודם סלולארי ומערכות קישוריות מקורית. המודל המיוחד, מתחבר אל שקע הדיאגנוסטיקה של המכונית, ומתווך באמצעות חיבור סלולארי מדור רביעי בין מחשב הרכב לבין שרתי המחשב של הרכב. באותו זמן, הנהג יוכל להתחבר לאותם /שרתים דרך האפליקציה שנמצאת בטלפון שלו, ויוכל לבצע מגוון רחב של פעולות מגוונות: התנעה מרחוק של המכונית, פתיחה ונעילה דלתות גם מרחוק, התראות של אבטחה, מיקום ועוד. בנוסף, כל יושבי הרכב יוכלו להנות מנקודה חמה, של חיבור אלחוטי לאינטרנט.

אפשר לומר, שמדובר על חידוש שהוא לא פחות ממהפכני בעולם הרכבים. אנו רואים לאט לאט, שהחידושים הללו בתחום הרכבים, נכנסים אלינו לחיים ומשנים אותם לבל היכר. מי חשב לפני 20, או 30 שנה, שיהיה ניתן לבצע פעולות חשובות ברכב, באמצעות הפעלה של אפליקציה מרחוק? היום, כאשר לכל אחד מאיתנו יש מכשיר סלולארי שמסתובב לכל מקום, מדובר על רעיון פשוט אדיר! פורד מציעה לנהג קשר מהיר ונוח אל מוסך זמין בסביבה, מה שכמובן יכול להיות אפקטיבי במיוחד כאשר נהג הרכב נקלע לתקלה שמשביתה את המכונית, במקרה של חבלה או תקלה.

מוסך מורשה פורד בירושלים

בעיר ירושלים, ניתן למצוא מספר רב של נהגים בעלי רכבים מדגם פורד, וזאת גם הסיבה, שקיימת האחריות האישית על כל נהג ונהג, לטפל ברכב במוסך מורשה פורד בירושלים. מוסך מורשה פורד, יספק את השירות הטוב ביותר עבור הרכב, בגלל שהוא מורשה מטעם פורד, ומתעדכן באופן שוטף בחידושים השונים ברכב. במוסך מורשה תמצאו גם חלפים מקוריים בלבד, מה שיכול להבטיח איכות ועמידות גבוהה יותר, ביחס לאיכות ולעמידות של חלפים שאינם מקוריים. בין השירותים השונים תמצאו מכונאות רכב, דיאגנוסטיקה, טיפול במערכות החשמל והמיזוג אוויר ופחחות בצבע. מידי כמה חודשים, מומלץ לבקר במוסך, על מנת להיות סמוכים ובטוחים שהפורד היקרה שלכם, בטוחה מספיק כדי לעלות על הכביש.

סגור לתגובות על חידושים ברכבי פורד 2017

מאת:

פרסם באתר כ - 84 מאמרים.

.

דילוג לתוכן