ExaGrid זכתה ב-3 פרסי תעשייה ב-Network Computing Awards 2023  

27 במאי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

 ExaGrid זכתה ב-3 פרסי תעשייה ב-Network Computing Awards 2023

 

פרסי 2023 מסמנים את הזכייה החמישית ברציפות של  ExaGrid בטקס הפרסים השנתי

 

מרלבורו, מסצ'וסטס, 26 במאי 2023, (BUSINESS WIRE):

 

חברת  ExaGrid®, פתרון אחסון הגיבוי השכבתי היחיד בתעשייה, הודיעה היום כי זכתה בשלושה פרסי תעשייה, כולל מוצר השנה שנבדק בפעולה – קטגוריית החומרהחברת השנה, ומוצר אחסון של השנה, במהלך טקס מחשוב הרשת Network Computing Awards  שנערך בלונדון ב-18 במאי 2023.

הודעה זו לעיתונות זו כוללת מולטימדיה. ראו את ההודעה המלאה כאן: https://www.busine.sswire.com/news/home/53406836/en

הפרסים השנה מציינים את השנה החמישית לזכייה של ExaGrid בפרסי Network Computing – וזו השנה השלישית ברציפות שבה ExaGrid זוכה בפרס מוצר האחסון של השנה , והשנה הרביעית ברציפות שבה ExaGrid זוכה בפרס חברת השנה.

פרסי חברת השנה ומוצר האחסון של השנה נקבעים בהצבעה ציבורית. מוצר השנה שנבדק בשימוש מעשי – פרס קטגוריית החומרה נבחר על ידי צוות העורכים של Network Computing Magazine בהתבסס  על independent product review של האינטגרציה המתקדמת של אקסהגריד עם Veeam ותמיכה בתכונות של Veeam, כולל Veeam Fast Clone (נכון ל-Veeam V12, שיצא ב-2023).

"אנחנו גאים מאוד על הזכייה בשלושת הפרסים האלה. ברכות לכל הזוכים בפרסי Network Computing  לשנת 2023, ותודה רבה לכל מי שהצביע עבורנו ולצוות העורכים ב-Network Computing", אמר ביל אנדרוז, נשיא ומנכ"ל ExaGrid " ExaGridממשיכה לחדש את המוצר שלה, ומציעה גישה של הדור הבא לאחסון הגיבוי המספקת לארגונים את המיטב בהגנה על נתונים: ביצועי הגיבוי והשחזור המהירים ביותר, ארכיטקטורת ה-scale-out היחידה שתתאים לצמיחת נתונים, אבטחה מקיפה ושחזור תכנות כופר כמו גם תמיכת לקוחות מובילה בתעשייה, והכל בעלות הנמוכה ביותר שנקבעת מראש ולאורך זמן. אנו גאים באחסון הגיבוי השכבתי שלנו ומודים על ההכרה המתמשכת שקיבלנו במשך השנים."

אודות ExaGrid

ExaGrid מספקת לאחסון גיבוי מדורג עם אזור נחיתה ייחודי מבוסס מטמון כוננים, מאגר החזקה לטווח ארוך וארכיטקטורת התרחבות. אזור הנחיתה של ExaGrid מספק את הגיבויים, השחזורים ואת אתחולי המכונות וירטואליות המהירים ביותר. מאגר ההחזקה מציע את העלות הנמוכה ביותר לשמירה לטווח ארוך. ארכיטקטורת ההתרחבות של ExaGrid כוללת התקנים מלאים ומבטיחה חלון גיבוי באורך קבוע ככל שהנתונים גדלים, ומבטלת שדרוגים יקרים והתיישנות מוצרים. ExaGrid מציעה את גישת אחסון הגיבוי הדו-שכבתי היחידה עם שכבה שאינה מחוברת לרשת, מחיקות מושהות ואובייקטים בלתי ניתנים לשינוי להתאוששות מהתקפות של תוכנות כופר.

 

ל- ExaGrid מהנדסי מכירות פיזיות ומערכות טרום מכירה במדינות הבאות: אוסטרליה, בנלוקס, ברזיל, קנדה, צ'ילה, חבר העמים, קולומביה, צ'כיה, צרפת, גרמניה, הונג קונג, איבריה, הודו, ישראל, יפן, מקסיקו, סקנדינביה, פולין, ערב הסעודית, סינגפור, דרום אפריקה, דרום קוריאה, טורקיה, איחוד האמירויות הערביות, בריטניה, ארצות הברית ואזורים נוספים.

 

בקרו אותנו ב-exagrid.com או התחברו אלינו בלינקדאין. ראו מה יש ללקוחות שלנו לומר על חוויות ה-ExaGrid שלהם ולמדו מדוע הם מבלים כעת באופן משמעותי פחות זמן בגיבוי, בסיפורי ההצלחה של הלקוחות שלנו. ExaGrid גאה בציון +81 NPS שלה.

ExaGrid הוא סימן מסחרי רשום של  ExaGrid Systems, Inc. כל הסימנים המסחריים האחרים הם רכושם של המחזיקים בהם.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53406836/en

אנשי קשר

אמצעי התקשורת:
Mary Domenichelli
ExaGrid
[email protected]

מקור: ExaGrid

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על  ExaGrid זכתה ב-3 פרסי תעשייה ב-Network Computing Awards 2023  

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן