מה מתבשל כיום בעיצוב המטבח? סקירה.

5 בפברואר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עיצוב פנים

החדשות הגדולות במטבחים בימים אלה הם לא מה שהיה בעבר, בעוד כי בעבר המעצבים הנחו את תחום עיצוב הארונות מטבח והשפיעו על הלקוחות. היום המצב הפוך, אנו, משפחות משפחות משפיעים על המעצבים ומכוונים אותם לרצונותינו.

המטבח  הוא יותר מאשר סתם חדר המשמש רק לבישול ואכילה. בעוד הארונות מטבח הפכו פונקציונליים יותר המטבח יחד עם האינטנסיביות שלו הרפה מתפקידו ורחש לעצמו תפקידים נוספים כמיקום מרכזי למנוחה, לעשיית תחביבים, לאירוח. כאשר האורחים באים לבקר, באופן בלתי נמנע הם לסיים את האסיפה במטבח.

אנשים רוצים היום ארונות מטבח גדולים כאשר כל ארון מטבח לכשעצמו מכוון ספציפית להרגלי האכילה שלנו. בין אם זה משפחה גדולה, קטנה, זוג או אדם בודד. כל ארון מטבח לכשעצמו צריך לקבל תפקיד, מטרה ומקום ייעודי לו.

אם יש דבר אחד שאנשים רוצים במטבח – ללא קשר לגודל החדר – זה שטח, שפע של שטח שמיש הן במשטח העבודה והן בשטח פנים רחב בתוך פנים ארון מטבח קיים.

בבתים חדשים כולם רוצים מטבח גדול מימדים במיוחד, את החלל בכללותו פתוח עם ארון מטבח אי ודלפק המשמשים גם לאחסון וגם לאזור אכילה.

בישראל יש לנו ייחודיות נוספת שניתן למצוא מטבחים רבים עם תכנון מותאם לציבור הדתי והמסורתי עם שני אזורי בישול נפרדים בשרי וחלבי וכן לא מעט משפחות בונות לעצמן ארון מטבח ייעודי לפסח.

כך או כך מעבר לתחום העיצובי והאסתטי הארונות מטבח צריכים להיות מתוכננים עם מקסימום יעילות. מעצבי מטבחים גם לוקחים בחשבון צרכים מיוחדים של הלקוחות שלהם.

חשיבה מוקדמת לצרכים הראשיים שלי במטבח אם זה יהיה גם חדר לאכול בו או שהאכילה תהיה בפינת אוכל נפרדת, האם ארצה לשלב במטבח שלי אולי פינת עבודה קטנה ועד לתכנון דקדקני של מהות כל ארון במטבח בנפרד לגבי תפקידו לפי פרטי הכלתו בהתאם לכך גם גודלו וכך כל ארון מטבח בהמשך יהיה שמיש בצורה הטובה ביותר ויאפשר לי עבודה נוחה במטבח.

אנשים לא רוצים ארון מטבח אחד עם הכל נדחס לתוכו הם רוצים מקום לכל דבר וכל דבר במקומו.

מכשירי החשמל במטבח בהחלט יכולים להוסיף להשגת מראה הרמוני אפילו יותר.

סגור לתגובות על מה מתבשל כיום בעיצוב המטבח? סקירה.

מאת:

פרסם באתר כ - 3 מאמרים.

.

דילוג לתוכן