רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Alliance Data Systems Corporation n/k/a Bread Financial Holdings, Inc. שצברו עודף הפסדים, להבטיח ייעוץ

25 במאי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Alliance Data Systems Corporation n/k/a Bread Financial Holdings, Inc. שצברו עודף הפסדים, להבטיח ייעוץ לפני מועד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – LYLT, LYLTQ

 

 

ניו יורק, 25 במאי 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את מניות רגילות של  Loyalty Ventures Inc. (נאסד"ק: LYLT), (OTC: LYLTQ) בין התאריכים בין 8 בנובמבר 2021 ל-7 ביוני 2022, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 26 ביוני 2023. Loyalty Ventures נוצרה כתוצאה מספין-אוף בנובמבר 2021 של Alliance Data Systems Corporation n/k/a Bread Financial Holdings, Inc, החברה הנתבעת בתיק זה. תביעה ייצוגית כבר הוגשה.

 

מה החשיבות: אם רכשתם מניות רגילות של  Loyalty Ventures ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Loyalty Ventures, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=6803 , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected]. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 26 ביוני 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר? על פי התביעה, לאורך כל התקופה הייצוגית המדוברת, הנתבעים הציגו הצהרות כוזבות ו/או מטעות באופן מהותי ו/או נמנעו מלגלות כי: (1) תוכנית אייר מיילס סבלה מחוסר השקעה טרם הספין-אוף; (2) כתוצאה מכך, Sobeys Inc, רשת המרכולים השנייה בגודלה בקנדה ונותנת החסות השנייה בגודלה בתוכנית Air Miles, הודיעה לנתבעים כי היא שוקלת לממש את זכויות הפיטורים המוקדמים שלה; (3) איום עזיבתה של Sobeys ריחף במהלך שנת 2021, לרבות במסגרת הזמן שקדמה לספין-אוף; (4) הנתבעים ציפו שעזיבתו של נותן חסות גדול אחד, כגון Sobeys, תהיה בעלת "השפעה רשתית" על שווי תוכנית Air Miles כולה; (5) המינוף הגבוה וחובות שירות החוב שנגרמו ל-Loyalty Ventures, בשילוב עם השפעת "אפקט הרשת" על שווי עסקי Air Miles, איימו על יכולתה של החברה להמשיך בפעילותה; (6) כתוצאה מכך, הצהרותיהם החיוביות של הנתבעים בדבר ההכוונה הפיננסית, עסקיה, פעילותה וסיכוייה של החברה היו כוזבות ומטעות באופן מהותי ו/או חסרות בסיס סביר בכל הזמנים הרלוונטיים. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, נטען בתביעה כי נגרמו למשקיעים נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Loyalty Ventures, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=6803 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  [email protected]או [email protected] לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

סגור לתגובות על רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Alliance Data Systems Corporation n/k/a Bread Financial Holdings, Inc. שצברו עודף הפסדים, להבטיח ייעוץ

מאת:

פרסם באתר כ - 1267 מאמרים.

.

דילוג לתוכן