עיצוב לוגו – למי זה נחוץ בשנת 2023

24 במאי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עיצוב אתרים

חברות רבות משקיעות כסף רב ומאמץ רב במיתוג שלהן. מיתוג זהו קיבוע מוצר כלשהו במחשבה ובתודעה של לקוחות ולקוחות פונטציאליים. ניתן לבצע מיתוג בין השאר על ידי עיצוב לוגו. כמעט כל חברה, כל אתר אינטרנט ואפילו גופים לא מסחריים כמו עמותות מתהדרים בלוגו, או בעברית סמליל, שייחודי להם.

המטרה של כל ארגון שיש לו לוגו הוא כאשר הצרכן או הלקוח ייראה את הלוגו הוא מייד יקשר את הסמליל עם שם החברה ויעלה את הקונוטציה שמתקשרות אליה. לדוגמא: כשאנשים רבים רואים את הלוגו של ברק אובמה מהבחירות לנשיאות ארצות הברית הם יכולים לקשר זאת עם סיסמת הבחירות שלו, דבר משמעותי מאוד.

אין כמעט ארגונים, מסחריים או לא מסחריים, שלא רוצים כי הלוגו שלהם יהיה שם דבר – מה שמעיד על החשיבות העצומה של עיצוב לוגו. לאחר שהחברה נהיית מפורסמת ומוכרת ברבים הלוגו שלה למעשה נטבע לרבים מאיתנו בהכרה ואנו יכולים לזהות אותו בזריזות על ידי מבט חטוף בלבד.

עיצוב לוגו מוצלח

כאשר בונים אתר אינטרנט חדש, מקימים חברה, עסק או עמותה יש לעצב לה סמליל. כדאי מאוד שמעצב גרפי או מישהו שמוכשר לכך יבצע עיצוב לוגו על מנת שהלוגו יהיה מעוצב בצורה הטובה ביותר. לוגו צריך להיות בולט, לא מסובך מדי ומלא פרטים קטנים כדי שכל לקוח, ואפילו ילדים, יוכלו לזהות אותו בקלות.

הסמלילים של החברות המובילות בשוק הם לרוב פשוטים מאוד, יפים וקלים לזיהוי. נסו לדמיין בראשכם סמלילים של אתרי אינטרנט מובילים, חברות מחשבים מובילות, חברות אלקטרוניקה מפורסמות וכן הלאה ותוכלו להיווכח שאם מישהו ייראה לכם את הסמליל מייד תוכלו לקשר אותו עם החברה ושמה המלא.

עיצוב לוגו – זה שווה לך כסף

עיצוב לוגו שווה כסף, ואפילו הרבה כסף. מרגע שלוגו נהיה מוכר ניתן לפרסם את הסמליל בלבד והפרסומת נהיית יעילה לחלוטין. כאשר אנו נכנסים לקניון גדול די לנו לראות את הסמליל של החברה על מנת להכיר אותה ואת סחורתה, בניגוד לחנויות קטנות. פרסום זה שווה כסף רב ודבר זה מתאפשר על ידי עיצוב לוגו מוצלח.

משרד פרסום מספק שירותי מיתוג, עיצוב לוגו, כרטיסי ביקור וניירת משרדית.

עיצוב לוגו לעסקים

אחד הדברים החשובים ביותר בפתיחת עסק חדש הוא בחירת שם ועיצוב לוגו בהתאם. עיצוב לוגו הוא מהותי ולו בגלל ההשפעה העתידית שתהיה לו לזיהוי העסק על ידי הלקוחות וגם בשל העובדה שעיצוב הלוגו יוצר בידול של העסק מול עסקים אחרים דומים. עיצוב לוגו מוצלח ילווה את העסק לאורך שנים.

עיצוב לוגו לעסק חדש יכול להיעשות בהתאמה לשם העסק, אך לא בהכרח. לפעמים שם העסק נכנס לתוך הלוגו בראשי תיבות או באופן מלא ולעיתים השם מספיק כדי לסמל את אופי וסוג העסק ואז עיצוב לוגו הופך להיות כסימן היכר לעסק גם ללא השם המלא וזה פרט מהותי וחיוני לכל עסק ובמיוחד לעסק חדש.

עיצוב לוגו לעסק קיים

עסקים רבים לא עושים עיצוב לוגו ובוחרים רק בשם לעסק. אפשר להסתפק בשם בלבד אך עיצוב לוגו יכול לעשות את ההבדל עבור העסק בעיקר מול מתחרים עם שמות דומים באותו ענף. עיצוב לוגו לעסק מאפשר ללקוחות חדשים וקיימים לזהות את העסק בצורה קלה שכן הלוגו זה הדבר הראשון שהעין קולטת.

קיימים יועצי תדמית לעסקים הבונים תוכניות פרסום ויחצנות מקיפות כדי למתג את העסק הקיים מחדש. אחת הדרכים לעשות זאת היא עיצוב לוגו לעסק שיהיה מיוחד וייתן לעסק ערך מוסף כלשהו. עיצוב לוגו אפשר לעשות דרך חברת פרסום או חברה למיתוג עסקי וגם דרך מעצב פרטי המתאים את העיצוב לצורך החדש.

עיצוב לוגו בחברות מתמזגות

הצורך בעיצוב לוגו חדש נוצר לעיתים כאשר שתי חברות ותיקות מתמזגות לכדי חברה אחת ולא יכולות עוד להישאר עם הלוגו הישן שהיה לכל אחת מהן טרם המיזוג. הלוגו החדש לא מעלים את הלוגו הישן לגמרי אלא נותן לו טוויסט מסוים כך שעדיין הלקוחות יוכלו לזהות את המוצר על המדף בקלות למרות החידוש.

אחת הדוגמאות הבולטות למצב בו שונה הלוגו בעקבות מיזוג בין שתי חברות היא שיתוף הפעולה בין חברת שטראוס לחברת עלית. ברגע שנוצר החיבור בין שתי חברות אלו בתחום השוקולד והממתקים נוצר צורך ליצירת לוגו חדש.

משרד פרסום קרית טק kiryatech מספק שירותי מיתוג, עיצוב לוגו וניירת משרדית.

עיצוב לוגו דוגמאות

עיצוב לוגו לעסקים: 5024 לוגו מדהים לעסק שלך תוך 24 שעות לוגו 5024 |  logo5024 | עיצוב לוגו לעסקיםעיצוב לוגו לעסק - טליס אריזותעיצוב לוגו מור ולבונה – יודאיקה | Web Yourselfעיצוב לוגו - האלמנט העיקרי של מיתוג העסק | מיתוג והקמת אתרי wix | עינת  ויזמן Giraffic Design | מיתוג עסקי, הקמת אתרים, עיצוב גרפי | פתח תקווה -  עסקים עושים עסקים

סגור לתגובות על עיצוב לוגו – למי זה נחוץ בשנת 2023

מאת:

קרית טק kiryatech כל הפתרונות הדיגיטליים במקום אחד: שיווק בפייסבוק שיווק בגוגל בניית חנות וירטואלית בניית אתר תדמית בניית דף נחיתה אחסון אתרים מוצרים בניית אתרים תחזוקת אתרים עיצוב לוגו קידום אתרים אורגני ניהול מוניטין ברשת כתיבת תוכן שיווקי

פרסם באתר כ - 128 מאמרים.

.

דילוג לתוכן