קבוצת קורטק מפרסמת תמלול שיחות בעלי מניות והקלטת שידורי אינטרנט ממאי 2023

24 במאי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

קבוצת קורטק מפרסמת תמלול שיחות בעלי מניות והקלטת שידורי אינטרנט ממאי 2023

החברה סיפקה עדכונים על תוכנית סוללות האנדוריון שלה, דנה בחשיבות הפטנט הזמני האחרון שלה, והתוותה יעדים להמשך 2023

אן ארבור, מישיגן, 24 במאי 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

 

קבוצת קורטק The Coretec Group (OTCQB: CRTG), מפתחת של חומרים פעילים באנודת סיליקון עבור סוללות ליתיום-יון וציקלוהקססילן (CHS) עבור כלי רכב חשמליים, קלינטק ויישומי טכנולוגיה חדשניים, פרסמה היום את התמליל ואת הקלטת שידור האינטרנט מעדכון בעלי המניות שלה ב-18 במאי 2023 באתר קשרי המשקיעים של החברה.

במהלך השיחה, מנכ"ל קבוצת Coretec, מאט קפרס, מנהל טכנולוגיות ראשי, ד"ר ראמז אלגמל, Ph.D., וסמנכ"לית שותפויות וחדשנות, ד"ר מישל טוקארז, שיתפו את התוצאות האיתנות שלה מבדיקות על חומר סוללת הסיליקון המותאם שלה. בדיקות אלו הוכיחו שלושה גורמים חשובים:

*הצוות של Coretec חיבר בהצלחה פולימר לננו-חלקיקי הסיליקון.

* שכבת ממשק האלקטרוליטים המוצקים המהונדסת של Endurion  משפרת את יכולת הקצב.

*יציבות המחזור של חומר הסיליקון של אנדוריון עלתה בביצועיה על חומרים שלא שונו.

החברה התייחסה גם לחשיבות הפטנט הזמני האחרון שלה. הפטנט מזהה שלוש מתודולוגיות ייחודיות וחדשניות למזעור הריסוק ולהגדלת יכולת הקצב על ידי יצירת ממשק אלקטרוליטים מוצק מלאכותי. חדשנות זו מסוגלת להאריך את החיים ולהגדיל את היכולות של אנודות מבוססות סיליקון עבור סוללות ליתיום-יון, עם דגש על מדרגיות. הפיתוח מהווה פריצת דרך משמעותית בתוכנית סוללות Endurion  של החברה, המתמקדת בסוללות EV שנטענות מהר יותר ומחזיקות מעמד זמן רב יותר מהסטנדרט הנוכחי בתעשייה.

החברה גם סיפקה מפת דרכים להמשך השנה, ועדכון על השותפויות הנוכחיות והפוטנציאליות שלה. היא מפתחת קשרים עם משתמשי קצה פוטנציאליים של Endurion, כגון יצרניות רכב וחברות סוללות, כמו גם ספקים מרכזיים וחברות בדיקה.

השיחה הסתיימה בכך שהנהלת החברה השיבה על שאלות קהילת המשקיעים. קפרס קרא לכל מי שמעוניין לקבל את העדכונים האחרונים של החברה להירשם לקבלת התראות באתר קשרי המשקיעים שלה, לעקוב אחר ערוצי המדיה החברתית של החברה בטוויטר ובלינקדאין, ולצפות בסרטון ההסברה האחרון שלה   המפרט את תוכנית סוללות האנדוריון.

אודות קבוצת קורטק

 

The Coretec Group, Inc – קבוצת קורטק היא מפתחת סיליקון מהונדס מאן ארבור, מישיגן, הפועלת לשיפור החיים ולהנעת שווקי הרכב החשמלי, הקלינטק והטכנולוגיה המתפתחת של המחר. תוכנית הסוללות הנוכחית של החברה מכונה Endurion – הצוות של Coretec מיישם את המומחיות שלו בננו-חלקיקי סיליקון כדי לפתח אנודות סיליקון עבור סוללות ליתיום-יון ברכבים חשמליים שיטענו מהר יותר ויחזיקו מעמד זמן רב יותר מהתקן הנוכחי בתעשייה.

 

בנוסף, Coretec מנצלת את הסיליקון המהונדס שלה גם כדי לפתח סל מוצרים ממוקדי אנרגיה, כולל תאורת מצב מוצק (LED), מוליכים למחצה, תצוגות נפח תלת ממדיות ומעגלים אלקטרוניים להדפסה. העבודה פורצת הדרך של The Coretec Group מחוללת מהפכה בשווקי הרכב החשמלי ואחסון האנרגיה, והיא תמשיך להיות חלוצה בתעשייה הזו הנעה בקצב מהיר.

 

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.thecoretecgroup.com.

 

עקבו אחרי קבוצת קורטק ב:

טוויטר:   @CoretecGroupInc

לינקדאין: www.linkedin.com/company/24789881

יוטיוב: www.youtube.com/channel/UC1IA9C6PoPd1G4M7B9QiZPQ/featured

 

למידע נוסף:

The Coretec Group, Inc.
Lindsay McCarthy
[email protected]
+1 (866) 916-0833

Media Contact:

Spencer Herrmann
FischTank PR
[email protected]
+1 (518) 669-6818

  • *** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire
סגור לתגובות על קבוצת קורטק מפרסמת תמלול שיחות בעלי מניות והקלטת שידורי אינטרנט ממאי 2023

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן