הנהלות Fortress ו-Mubadala רוכשות את Fortress Investment Group

24 במאי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

הנהלות Fortress ו-Mubadala רוכשות את Fortress Investment Group

צוות ההנהלה של Fortress צפוי להתבסס בפוזיציית הון משמעותית

ניו יורק ואבו דאבי, איחוד האמירויות, 22 במאי 2023, (BUSINESS WIRE):

קבוצת ההשקעות Fortress (\"Fortress\") וחברת ההשקעות Mubadala, דרך חברת הבת לניהול נכסים Mubadala Capital (\"Mubadala Capital\") שנמצאת בבעלותה המלאה, הכריזו כי חתמו על הסכמים בנוגע לרכישת 90.01% מההון של Fortress. הון זה מוחזק כיום על ידי  SoftBank Group Corp. (\"SoftBank\"), אשר שימשו כבעלים של Fortress מאז שנת 2017. תנאי העסקה לא נחשפו והעסקה עצמה כפופה לתנאי הסגירה ולאישורים הרגולטוריים המקובלים.

לאחר סגירת העסקה, הנהלת Fortress צפויה להחזיק בבעלות הון של 30% בחברה וכן בדרגה של הון מניות שיאפשר לה למנות את רוב חברי מועצת המנהלים. Mubadala Capital (אשר מחזיקה כיום ב-9.99% מן המניות של Fortress דרך קרנות ההשקעות הפרטיות שלה II ו-III) תחזיק בבעלות על 70% מהונה של Fortress.

לאחר הסגירה, Fortress תמשיך לפעול כמנהלת השקעות עצמאית תחת מותג Fortress, לרבות אוטונומיה מלאה בהקשר עם תהליכי ההשקעה וקבלת ההחלטות, העובדים והפעילות. דרו מקנייט וג\'ושוע פק ימונו למנכ\"לים שותפים של Fortress ואילו פיט בריגר ימונה ליו\"ר. המנכ\"ל והמנהל של Mubadala Capital, האני ברהוש, אשר מכהן במועצת המנהלים של Fortress מאז שנת 2019, ימשיך להיות חבר במועצה.

דין דקוליאס ימשיך בתפקידו כשותף מנהל וטום פולי ימשיך לכהן כמנכ\"ל העסק הגלובליFortress Real Estate. ג\'ק נוימרק מונה לשותף מנהל וימשיך להוביל את עסק ה-Legal Assets וכן לשמש כמנהל שותף של Specialty Finance. מארק פורשטיין ימשיך בתפקידו כנשיא. המייסדים השותפים של Fortress ווס אדנס ורנדי נארגון ימשיכו לפקח על עסק ה-PVC ועל השקעות ההון הפרטיות, כולל Brightline.

במסגרת השותפות החדשה, Fortress צפויה לייצר ערך משמעותי עבור בעלי המניות שלה ולבסס את עמדתה במרחב ההשקעות החלופיות, במיוחד בתחומי האשראי והנדל\"ן לרוחב השווקים הציבוריים והפרטיים, שבהם היא מנהלת נכון להיום נכסים בשווי 46 מיליארד דולר מטעמם של יותר מ-1,900 משקיעים מוסדיים ולקוחות פרטיים. Fortress צפויה ליהנות מן הרשת הגלובלית של Mubadala Capital ומן ההיצע הנרחב של נכסיה המגוונים, כמו גם מגישתה להזדמנויות השקעה קנייניות אשר עתידות לתמוך בצמיחתה ובהתרחבותה.

פיטר בריגר, דרו מקנייט וג\'ושוע פק מ-Fortress יצאו בהכרזה משותפת: \"אנחנו שמחים מאוד להעמיק את קשרינו עם Mubadala ולשתף פעולה עם אחד המשקיעים המתוחכמים ביותר בעולם במסגרת עסקה שתבטיח תועלות משמעותיות וארוכות טווח לחברה שלנו, לעובדיה וללקוחות שאותם אנו משרתים. אנו משתפים פעולה עם Mubadala במשך שנים ויש לנו כבוד עצום להתנהלות העסקית ולמשמעת שלהם בתחום ההשקעות. אנו רואים בהמשך ההשקעה של Mubadala אישוש של המודל העסקי וגישת ההשקעות שבהם אנו נוקטים במשך יותר מ-20 שנה, ובנוסף אנו נלהבים בנוגע לעתידה של Fortress – בזמנים שבהם דינמיקת השוק עולה בקנה אחד עם המומחיות והניסיון שלנו יותר מאי פעם\".

לדברי האני בארהוש, מנכ\"ל ומנהל Mubadala Capital: \" Fortressהיא מנהלת השקעות מובילה בעולם עם ניסיון מוכח של השגת תשואה מותאמת לסיכון עבור משקיעיה לרוחב המחזורים העסקיים. במהלך 20 השנים האחרונות, הם השכילו לבנות מוניטין מדהים והתבססו כגורם המוביל בתחומי ההשקעות באשראי ובנכסים. יש לנו קשרים חזקים עם צוות ההנהלה המעולה של Fortress ואנחנו נלהבים נוכח העמקת הקשרים הצפויה בשנים הבאות על בסיס החזונות התואמים שלנו, תוך הבטחת ערך גדול יותר למשקיעים\".

העסקה צפויה להיסגר ברבעון הראשון של שנת 2024, בכפוף לאישורים רגולטוריים.

Ardea Partners שימשו כיועצים פיננסיים ו- Shearman & Sterlingשימשו כיועצים משפטיים ל- Mubadala.

Goldman, Sachs & Co. LLC שימשו כיועצים פיננסיים ו- Kirkland & Ellisשימשו כיועצים משפטיים להנהלה הבכירה של Fortress בהקשר עם העסקה. Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP ייצגו את Fortress בעסקה.

Raine Group שימשו כיועצים פיננסיים בלעדיים ואילו Morrison Foerster שימשו כיועצים משפטיים ל- SoftBank.

אודות Fortress Investment Group

Fortress Investment Group LLC היא מנהלת השקעות גלובלית מובילה ומגוונת ביותר. Fortress נוסדה בשנת 1998 ונכון ל-31 בדצמבר, 2022, ניהלה נכסים בשווי של 45.8 מיליארד דולר עבור יותר מ-1,900 לקוחות מוסדיים ומשקיעים פרטיים מכל רחבי העולם, ולרוחב אסטרטגיות של השקעות באשראי ובנדל\"ן, השקעות הון פרטיות והחזקות לטווח ארוך.

אודות  Mubadala Capital

Mubadala Capital היא חברת בת של Mubadala Investment Company, משקיעה גלובלית מובילה שמשרדיה הראשיים באבו דאבי, ומתמחה בניהול נכסים. בנוסף לניהול השקעותיה שלה, Mubadala Capital מנהלת את השקעותיה וכן רכבי הון של גורמי צד שלישי, בערך צבור של כ-20 מיליארד דולר. הניהול מתבצע מטעם משקיעים מוסדיים, לרבות ארבע קרנות הון פרטיות, שלוש קרנות הון סיכון בשלב ראשוני וכן שתי קרנות מברזיל שממוקדות במצבים מיוחדים.

אנשי קשר

 

מדיה:

Mubadala
סאלאם קיטמיטו
[email protected]
+971 50 276 9286

Fortress
גורדון רנטה
[email protected]
+1 917 981 1246

 

מקור: Fortress Investment Group LLC and Mubadala Capital

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על הנהלות Fortress ו-Mubadala רוכשות את Fortress Investment Group

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן