איך לבחור משקפי שמש לפי מבנה פנים?

22 במאי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה קניות וביקורות מוצרים

שאלות השאלות, שחוזרת על עצמה, במיוחד בתקופת הקיץ: איך בוחרים משקפי שמש לפי מבנה הפנים?

משקפי שמש המתאימים לפנים,  היא דרך מצוינת לשפר את המראה הכללי. קבלו מספר טיפים, שיכולים לסייע במלאכה.

אם אתם בעלי פנים אובליים, אז אתם ברי מזל! צורת פנים סגלגלה נחשבת לרב-תכליתית ביותר, כך שתוכלו להתאים סגנונות רבים של משקפי שמש.

חפשו משקפי שמש פרופורציונליים לחלק הרחב ביותר של הפנים שלכם. למעשה כמעט כל הצורות של מסגרות שונות כמו טייסים, סגנונות מרובעים, עגולים או עין חתול יכולים להתאים לכם.

לבעלי צורת פנים עגולה, כדי להוסיף זוויות והגדרה. בחרו במשקפי שמש עם קווים חזקים וקצוות חדים.

חפשו מסגרות מלבניות, מרובעות. הימנעו ממסגרות עגולות או גדולות מדי, מכיוון שהן יכולות לגרום לפנים  להיראות עגולות יותר.

אם התברכתם בצורת פנים מרובעת, אתם חייבים לרכך את קו הלסת החזק  עם משקפי שמש בעלי קצוות מעוקלים או מעוגלים. בחרו  מסגרות אובליות, עגולות או עין חתול כדי לאזן את תווי הפנים שלכם. הימנעו ממסגרות מרובעות או גיאומטריות המדגישות את קווי הפנים שלכם.

אם אתם בעלי צורת פנים לב, תצטרכו לאזן את רוחב המצח והסנטר הצר בעזרת משקפי שמש המרחיבים את החלק התחתון של הפנים. חפשו מסגרות בצורת טייסים, עין חתול או פרפר. בחרו מסגרות עם פירוט או עיטורים בחלק התחתון כדי למשוך את תשומת הלב כלפי מטה.

הגענו לבעלי צורת פנים יהלום. השלימו את התכונות הזוויתיות שלכם עם משקפי שמש המדגישים את עצמות הלחיים שלכם. בחרו במסגרות סגלגלות, עין חתול או ללא שוליים כדי לרכך את המראה הכללי.

הימנע ממסגרות מרובעות או צרות מדי שעלולות להגזים את זוויות הפנים.

אם מדובר על צורת פנים מלבנית/ארוכה: לכדי מאוד הוסיף רוחב, כי זה יסייע "לשבור"  את אורך הפנים שלכם עם משקפי שמש בעלי עומק ורקות דקורטיביות. חפשו מסגרות גדולות, מרובעות או עגולות כדי ליצור איזון. הימנע ממסגרות קטנות שעלולות לגרום לפנים שלך להיראות ארוכות יותר.

זכרו, אלו הן הנחיות כלליות, והעדפה אישית משחקת תפקיד משמעותי בבחירת משקפי שמש. נסה סגנונות שונים, צורות וצבעים שונים כדי למצוא את מה שהכי מתאים לך וגורם לך להרגיש בטוח. אם אתם עדיין מתלבטים איזה מסגרת לבחור, אתם מוזמנים לחנות אופטיקה בפתח תקווה ושם אנשי צוות ישמחו לסייע לכם בבחירה.

לפעמים, אנשים, שצריכים להרכיב משקפי ראייה בפעם ראשונה חושבים, שהמסגרת המתאימה ניתן לבחור בדיוק לפי אותם כללים, כמו בחירת משקפי שמש וזה נכון חלקית.

כמובן, שגם משקפי שמש וגם משקפי ראייה חשוב לבחור בהתאם לצורת הפנים כדי להשיג מראה מחמיא.

זה אומר, שבדיוק כמו משקפי שמש, גם משקפי ראייה צריכים להיות פרופורציונליים לגודל הפנים. הם לא צריכים להיות גדולים מדי כדי שיכריעו את הפנים  וגם לא קטנים מדי שהם נראים לא במקום.

ברור, שגם משקפי שמש וגם משקפי ראייה צריכים להיות נוחים. המסגרות לא צריכות ללחוץ חזק מדי על הרקות או מאחורי האוזניים.

אבל יחד עם זאת, מכיוון שמשקפי הראייה נועדו בעיקר כדי לתקן את הראייה, אז חייבים מרשם, בעוד שמשקפי שמש הם בדרך כלל ללא מספר ולכן לא נדרש מרשם.

למשקפיים יש לרוב עדשות שקופות או עדשות מיוחדות לתיקון ראייה, כגון עדשות ביפוקל או פרוגרסיביות. למשקפי שמש, לעומת זאת, יש עדשות כהות או מקוטבות כדי להגן על העיניים שלכם מקרני UV ולהפחית סנוור.

חשוב לצין, שבעוד שמשקפי ראייה נבחרים בדרך כלל למטרות פונקציונליות, ורק אחרי זה מתייחסים לאופנתיות, משקפי שמש מציעים הזדמנות לבטא אמירה אופנתית. הם מגיעים במגוון רחב של סגנונות, צבעים ועיצובי מסגרת כדי להתאים לסגנונות ולאירועים אישיים שונים.

לסיכום, העקרונות הבסיסיים של צורת הפנים והפרופורציה חלים גם על משקפי שמש וגם על משקפי ראייה. עם זאת, ההבדלים העיקריים נעוצים במטרתם. בבחירת משקפי שמש, יש יותר גמישות לחקור סגנונות שונים ולהתמקד בגורמים כמו הגנת UV והפחתת בוהק, בעוד שמשקפי ראייה נבחרים בעיקר לתיקון ראייה.

 

 

סגור לתגובות על איך לבחור משקפי שמש לפי מבנה פנים?

מאת:

פרסם באתר כ - 3 מאמרים.

.

דילוג לתוכן