כיצד לייבא מוצרים בדרך הטובה ביותר??

1 בפברואר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה יבוא - יצוא

הרבה אנשים חולמים היום לייבא מוצרים, לפתוח עסקים ולהתפרנס מהם. ככל שהעולם שלנו הופך לכפר גלובאלי קטן, לכל מדינה אפשר להגיע, האפשרויות גדלו, המגוון התרחב, וכל מה שניצב בפנינו- זו הזדמנות אחת גדולה. הכל טוב ויפה, אבל יש בעיה אחת קטנה. כל התהליך של לייבא או לייצא מוצרים, דורש תכנון בירוקראטי והתעסקות לוגיסטית ארוכת טווח. יש כאן עולם שלם של שפה, של מושגים ומונחים, של ידע חשוב, של איך נכון לעשות את כל התהליך, ואיך להתמודד עם הכל, כאשר על מנת לצאת עם היד על העליונה. אז מה עושים?

פשוט. פונים לחברת שילוח בינלאומי, אשר תספר לכם מגוון רחב של שירותים: עמיל מכס, שילוח ימי, שילוח אווירי ועוד. נרחיב כעת על השירותים המיוחדים:

עמיל מכס

עמיל מכס, או סוכן מכס, הוא אדם שבקיא בכל רזי המסחר הבינלאומי. הוא מכיר את כל החוקים בכל מדינה, את כל התקנות והרגולציות . הוא הנציג שלכם, היבואן או היצואן,  בפני הרשויות. גם מול הרשויות בחו"ל, וגם מול הרשויות בארץ. עמיל המכס, מייעץ לכם בכל הסוגיות של סיווג הטובין, תעריפי מכס, פטורים, הסכמי סחר והגדרת מקור הטובין. הוא מטפל בכל נושא הדרישות, קבלת אישורים מיוחדים ממשרדים ממשלתיים. לרוב, שירות זה של עמיל מכס, יגיע עם שירות נוסף- שילוח ימי.

שילוח ימי

בכל מה שקשור לייבוא או לייצוא של מוצרים, השילוח הימי הוא הכתובת. השילוח הימי הוא אחת מן השיטות הנפוצות ביותר להעברה של מטענים מארצות. השילוח מתבצע בעזרה של ספינות משא, ייעודיות, עבור אותו מוצר.

יתרונות השילוח הימי

לשימוש בשילוח ימי, יש מספר יתרונות בולטים. ראשית, מדובר על אריזה ושינוע של המשא שלכם במחירים שהם הרבה יותר זולים ונוחים מאשר שילוח אווירי. שנית, ניתן לאחסן את המוצרים שלכם יחד עם עוד לקוח, כך תוכלו לחסוך באופן משמעותי בעלויות. ניתן להעביר מטען וכבודות שלא ניתן לעבור באמצעות שילוח אוויר, כמו למשל חומרים כימיים. ויתרון בולט נוסף ומשמעותי, הוא שניתן לאחסן את המשא שלכם עוד לפני שהוא יוצא ליעדו בים. בכך ניתן לחסוך באופן מובהק. אם אתם לא לחוצים בזמן, מדובר על הדרך הטובה והבטוחה ביותר לעשות זאת.

 

 

 

 

עלויות ותמחור:

העלויות של שילוח ימי נקבעות על פי פרמטרים שונים, ביניהם:

  • גודלו ומידתו של המטען
  • משקל המטען
  • מרחק
  • התנאים המיוחדים שבהם המטען צריך להיות, כמו חימום, קירו, שמירה על טמפרטורות מסוימות ועוד.

 

אם כן, כל אחד יכול היום לייבא או לייצא מוצרים, בצורה הקלה, הנוחה והטובה ביותר, באמצעות התקשרות עם חברת שילוח בינלאומי. חברת השילוח, תספק עבורכם את השירותים של עמיל מכס, שילוח ימי, או שילוח אווירי במידת הצורך. אין ספק, שמדובר במהלך חכם שיכול לסייע לכם לעבור את התהליך כמו שצריך, עם כמה שפחות כאבי ראש.

בהצלחה!

סגור לתגובות על כיצד לייבא מוצרים בדרך הטובה ביותר??

מאת:

פרסם באתר כ - 84 מאמרים.

.

דילוג לתוכן