Vultr ו-Domino Data Lab משתפות פעולה כדי לצמצם ערכי \'זמן לערך\' של בינה מלאכותית כדי לספק מענה הולם לביקוש הגואה ל-GPU

19 במאי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

Vultr ו-Domino Data Lab משתפות פעולה כדי לצמצם ערכי \'זמן לערך\' של בינה מלאכותית כדי לספק מענה הולם לביקוש הגואה ל-GPU

פתרון משותף חדש מאפשר גישה מוכנה לעבודה לבינה מלאכותית ולהאצת עומסי עבודה של למידת מכונה לצורכי אימון בינה מלאכותית וממשק באשכולות Kubernetes עם האצת GPU

ווסט פאלם ביץ\', פלורידה, 18 במאי 2023, (BUSINESS WIRE):

Vultr, חברת המחשוב בענן הגדולה בעולם שנמצאת בבעלות פרטית ו-Domino Data Lab, המספקת פלטפורמת MLOps ארגונית המובילה בעולם המופעלת על ידי 20% מהארגונים הנכללים ברשימה Fortune 100, הכריזו על שילוב של הפתרון Nexus של Domino עם מנוע ה-Kubernetes של Vultr. האינטגרציה החדשה תעזור לארגונים ליהנות מיתרון תחרותי בעידן של בינה מלאכותית מאומנת באמצעות האצת חדשנות תוך שמירה על איזון בין רמת המחשוב לעלות, ביצועים וזמינות והאצה חלקה של עומסי עבודה מתקדמים של בינה מלאכותית לאשכולות מחשוב עם האצת GPU בסביבות ענן ובסביבות מקומיות.

ההכרזה של Vultr ו-Domino מגיעה לאחר ההכרזה על שותפות בניהן, המעניקה לצוותים ארגוניים שעוסקים במדעי הנתונים גישה ללא תחרות לתשתית ענן מתקדמת המופעלת על ידי NVIDIA בסביבה של Vultr, הכוללת מעבדים גרפיים (GPU) מהדגמים A100 ו-H100 עם ליבת Tensor מבית NVIDIA כדי לאמן, לפרוס ולנהל מודלים של למידה יסודית משלהם וליהנות ממהירות, גמישות ועלות משתלמת. Vultr ו-Domino הן חברות בתוכנית רשת השותפים של NVIDIA ‏(NVIDIA Partner Network program).

\"לקוחות המבקשים ליהנות מיתרון תחרותי המבוסס על בינה מלאכותית נאלצים להתמודד מביקוש גואה למעבדים גרפיים ומלחצים הנובעים בשל העלויות\", אמר ניק אלפרין, מנכ\"ל ומייסד משותף של Domino Data Lab. \"האינטגרציה שלנו עם Vultr מאפשרת לארגונים ליהנות מפתרון מחשוב לפי דרישה כדי להמשיך לפתח פתרונות בינה מלאכותית מתקדמים, ללא צורך להרחיב את התקציב\".

ההצעה במסגרת שיתוף הפעולה החדש מבוססת על מנוע Kubernetes ‏(VKE) של Vultr ועל Nexus, הארכיטקטורה ההיברידית וארכיטקטורת ריבוי העננים של Domino, כדי לפרק מאגרים של מדעי נתונים ולהעניק אפשרויות מחשוב גמישות, תוך מחשבה על עלויות, ביצועים ומדרגיות. הצעה, שפותחה סביב התחייבות לפתיחות, גמישות ותקנים פתוחים, מנגישה עוד יותר את החדשנות הגלומה בבינה מלאכותית עבור צוותי עבודה בכל רמה, תקציב ומיקום.

*פתרון מדע נתונים אחוד: הפלטפורמה MLOps מסדרה Nexus של Domino מאפשרת לתזמר גישה מוסדרת ובשירות עצמי לתשתיות וכלים נפוצים של מדע נתונים בכל סוגי הסביבות, כולל גישה פשוטה יותר לקיבולת בתשתית של Vultr והתגברות על האתגרים הגלומים במיקום הגאוגרפי שבו מאוחסנים הנתונים במהלך יישום מודלים של אימון.

*גמישות ויכולת פעולה הדדית: פלטפורמת Kubernetes המקורית של Domino פועלת באופן חלק בסביבת VKE – הודות לאישור CNCF ותאימות MACH, סביבת VKE מספקת יכולת תזמור אוטומטי עבור מאגרי אחסון, עם תמיכה באשכולות גיבוי באזורים גאוגרפיים נוספים כדי לאפשר למשתמשים לפעול בביטחון ולהרחיב בקלות עומסי עבודה בתחום מדע הנתונים בכל המיקומים הגלובליים של Vultr, בלא חשש מהפסקות עבודה או השבתות בצד ספק השירות.

*עלות משתלמת, זריזות וגמישות: Vultr מציעה מגוון שלם של תצורות מעבדים גרפיים (מלאות או חלקיות) מהדגמים A100 ו-H100 מבית NVIDIA שכוללים ליבה מסוג Tensor כדי לאפשר לארגונים ליהנות מזריזות וגמישות בעת מיטוב תשתיות בהתאם לדרישות עומסי עבודה של בינה מלאכותית – בעלות הרבה יותר נמוכה. עלות העברת הנתונים מופחתת באופן ניכר הודות לתוכנית תמחור רוחב הפס הגלובלי של Vultr.

\"גישה מהירה לפתרונות מחשוב בעלות משתלמת חיונית מאוד כדי לספק מענה הולם הביקוש הגואה שנועד לאמן ולפרוס מודלים גדולים של שפות ופתרונות בינה מלאכותית מאומנים\", אמר אנדי ת\'וראי, סגן נשיא ואנליסט ראשי בחברת Constellation Research. \"הודות לשילוב בין רכיבי חומרה ותוכנה מתקדמים בתוך פתרון אחד, האינטגרציה בין Domino ל-Vultr מציעה לחברות המבקשות לפרוס פתרונות בינה מלאכותית מתקדמים פתרון אחד שיכול להתמודד בהצלחה עם עומסי העבודה, ללא השהיות או חריגות תקציביות\".

\"Vultr מחויבת להנגיש את הגישה לפתרונות מחשוב עתירי ביצועים כדי שלקוחות יוכלו להתמקד בקידום חדשנות מבלי לחשוש לגבי עלויות או האזור הגאוגרפי שבו מאוחסנים הנתונים\", אמר ג\'יי, ג\'יי קארדוול, מנכ\"ל Vultr. \"בשיתוף עם Domino Data Lab, הצלחנו לפתח את הפתרון המוביל בתעשייה שיפעיל פתרונות של למידת מכונה ויאפשר למומחי מדע נתונים לפתור את הבעיות המהותיות בעולם במגוון רחב של ענפי תעשייה\".

זמינות

הפונקציונליות במישור הנתונים של הפתרון המורכב מהפלטפורמה MLOps וממחשוב (ענן ומעבד גרפי (GPU)) זמינה כבר היום עבור לקוחות של Domino Nexus ומאפשרת להם להוסיף את סביבת מחשוב הענן של Vultr לפריסות Domino קיימות. פריסה מלאה של הפלטפורמה מבית Domino בסביבות של Vultr תהיה זמינה במהלך הקיץ בשנת 2023.

Vultr ו-Domino data Lab ידגימו את הפתרון המשותף במסגרת Rev-4, הכנס היחיד שמתמקד בתחום מדע הנתונים ובאנליסטים מובילים, שיתקיים בין ה-31 במאי ל-2 ביוני בניו יורק.

אודות Constant ו-Vultr

Constant היא המקימה וחברת האם של Vultr – היא מתמקדת בהפיכת פתרונות מחשוב ענן מתקדמים לקלים לשימוש, משתלמים מבחינה כלכלים ונגישים ברמה מקומית עבור ארגונים ומפתחים ברחבי העולם. Vultr משרתת יותר מ-1.5 מיליון לקוחות ב-185 מדינות ומספקת פתרונות מחשוב ענן גמישים ומדרגיים, יכולות עיבוד גרפי (GPU) בענן, פתרונות חומרה בסיסית ופתרונות אחסון בענן. Vultr, שנוסדה על ידי דיוויד אנינובסקי, חוותה צמיחה מהירה והפכה לחברת מחשוב הענן הפרטית הגדולה בעולם, ללא צורך בגיוס הון כלשהו.

קבלו מידע נוסף בכתובות www.constant.com ו- www.vultr.com..

אודות Domino Data Lab

Domino Data Lab מקדמת פעילות עסקית מבוססת מודלים הודות לפלטפורמה MLOps הארגונית המובילה שפיתחה, המיושמת ביותר מ-20% מהארגונים הנכללים ברשימה Fortune 100. Domino מאיצה את הפיתוח והפריסה של פעילויות בתחום מדע הנתונים תוך העמקת שיתוף הפעולה ויכולות הפיקוח. Domino עוזרת לארגונים ברחבי העולם לפתח תרופות מתקדמות יותר, לגדל תבואה באופן יעיל יותר, לייצר מכוניות טובות יותר ועוד הרבה יותר. Domino נוסדה בשנת 2013 וגייסה השקעות מ-Coatue Management, ‏Great Hill Partners,‏ Highland Capital,‏ Sequoia Capital וחברות השקעה מובילות נוספות. למידע נוסף, בקרו בכתובת www.dominodatalab.com.

אנשי קשר

ג\'נאבת\' וורד
[email protected]

מקור: Vultr

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על Vultr ו-Domino Data Lab משתפות פעולה כדי לצמצם ערכי \'זמן לערך\' של בינה מלאכותית כדי לספק מענה הולם לביקוש הגואה ל-GPU

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן