הפינוקים הקטנים של החיים….

1 בפברואר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה מיזוג אוויר

תארו לכם יום גשם, עמוס ברוחות, סופות וקור, אתם חוזרים הביתה, אחרי עוד יום עבודה ארוך, עמוס ושגרתי. אתם יושבים עם הילדים, מכינים ארוחת צהריים, עושים איתם שיעורים, מסדרים, מנקים, מטפלים, מגהצים, מכבסים, והדבר היחיד שאתם רוצים, הוא פשוט להירגע. מכל היום שעבר, מכל המשימות שלוחצות עליכם בעבודה.

אחד הדברים המדהימים, שיכולים לעזור לכם להירגע, הוא להיכנס לבריכת שחיה ולשחות. ממש, לפעולת השחייה יש כוחות עצומים בשחרור מתחים, בהפגת לחצים מיותרים.. בשקט וברוגע. וכאשר בריכת השחייה שלכם מחוממת, ההשפעה גדולה אף יותר. במידה ויש לכם בריכת שחייה בבית, אתם יכולים להנות ממנה גם בחורף…

וכל זה, באמצעות משאבות חום.

משאבות חום, הן אחת ההמצאות היותר מדהימות שהומצאו בשנים האחרונות. משאבות אלה, פעולות באופן מתוחכם, הם עושות שימוש במשאב הכי זול וזמין שיש – הטבע. הן קולטות את החום מהסביבה, ומתרגמות אותו לאנרגיית חום. באמצעות משאבות חום אנו יכולים לחמם את בריכת השחייה בצורה כזו שהיא תהיה מחוממת גם בימיי החורף הקרים ביותר! משאבות החום, בנוסף, יכולות לחמם גם הסקות מרכזיות ומערכות חימום תת רצפתי.

למה כדאי להשתמש דווקא במשאבות חום?

לשימוש במשאבות חום יש יתרונות רבים. ראשית, מדובר על חימום אפקטיבי ביותר,שנית, מדובר על פיתרון ירוק במיוחד, מאחר והוא עושה שימוש בטבע, הוא אינו צורך דלקים רעילים, ואינו מזהם את הסביבה שלו. לבסוף, היתרון שאולי הכי הכי משמעותי לרובנו, הוא מצליח לחסוך באופן משמעותי בעלויות החימום, בגלל השימוש בטבע, ולטווח הארוך, אף מצליחים לראות את ההשקעה חוזרת. לכן, מדובר על רכישת מוצר משתלם ביותר!

למה חשוב לשים כאשר אתם באים לרכוש משאבות חום לחימום בריכה?

כיום, ניתן למצוא מגוון גדול ורחב של חברות שמשווקות משאבות חום לצרכי חימום, ולחימום מים. אז כיצד תבחרו את החברה המתאימה? למה חשוב לשים לה?

  • מקצועיות- בחנו את החברה, את הפרויקטים שהיא עשתה, האם יש עליה המלצות?
  • איכות משאבות חום- חשוב מאוד לבדוק את רמת האיכות של משאבות החום? כמה הוא יכול להכיל? לכמה זמן הוא יכול להחזיק מעמד? מי החברה המייצרת? בדוק באינטרנט את הרשמים, את חוות הדעת ואת ההמלצות שיש על החברה.
  • שירותיות. בחנו עם החברה מה קורה במקרה של תקלות. האם יש מערך שלם של שירות לקוחות, תיקונים בתקלות? האם הם כרוכים בעלויות? בחינם? מה ניתן לעשות כאשר מגיע בעל מקצוע אחר, ופוגע בצורה כלשהי במשאבה? את כל הדברים הללו חשוב לבדוק לפני שאתם רוכשים את משאבות החום, על מנת לוודא, שתקבלו גם את המקצועיות, גם את איכות המוצר, וגם את השירות הטוב ביותר.

 

אז… קפצו לבריכה, למה אתם מחכים???

סגור לתגובות על הפינוקים הקטנים של החיים….

מאת:

פרסם באתר כ - 84 מאמרים.

.

דילוג לתוכן