Duck Creek Technologies מכירה ב- Argyle Insurance וב-Coforge עם פרס \

16 במאי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

Duck Creek Technologies מכירה ב- Argyle Insurance וב-Coforge עם פרס \"תקן המצוינות\" שלה

 

האספקה של קו מסחרי, מקצה לקצה, תוך פחות מ-60 יום עבור ארגונים בינוניים וקטנים מהווה שבירת שיא עבור Argyle Insurance, והיא התאפשרה על ידי עבודת צוות וטכנולוגיה יוצאת דופן

 

בוסטון, מסצ\'וסטס, 15 במאי 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

דאק קריק טכנולוגיותDuck Creek Technologies, ספקית הפתרונות החכמים המגדירה את עתיד ביטוחי הרכוש והנפגעים (P&C) ותעשיית הביטוח הכללי, שמחה להכיר ב- Argyle Insurance וב-Coforge כזוכים בפרס Duck Creek Standard of Excellence של השנה. חברי הצוות מ-Argyle Insurance ו-Coforge קיבלו את הפרס במהלך כנס Formation \'23 שנערך לאחרונה באורלנדו, פלורידה. הן זכו בו עבור השגת רמת המצוינות הגבוהה ביותר במהלך יישום פתרונות של Duck Creek.

Argyle Insurance השיגה הפעלה מוצלחת תוך פחות מ-60 יום של Duck Creek PolicyDuck Creek Billing ושל Duck Creek Rating. היישום המהיר התאפשר על ידי המומחיות העמוקה בתחום של צוות Duck Creek, בשילוב עם השותפה המיומנת Coforge שסיפקה את המשאבים לתמיכה ביישום ​​מקצה לקצה. Argyle Insurance בחרה בחבילה המלאה של Duck Creek כדי לאפשר ללקוחות הברוקרים הקטנים והבינוניים אפשרויות בחירה והתחרות רחבות יותר באמצעות מגוון רחב יותר של מבטחים ומוצרים. הסיפור של Argyle על מערכת ניתנת להרחבה, ברמה ארגונית, שמאפשרת עיצוב ואספקה ​​מהירים של מוצרים לשוק, הדגים את העוצמה והגמישות המרשימים של פלטפורמת Duck Creek. הביצוע, שנמשך פחות מ-60 יום, הושג באמצעות תבנית SME אוסטרלית חדשנית שהוכנה בידי צוות פיתוח המוצר האזורי של Duck Creek APAC והפכה לזמינה בבורסת התוכן שלנו.

 

\"אני גאה לומר שעבודת הצוות שאין שני לה בין Argyle Insurance, Duck Creek ו-Coforge אפשרה לנו להעמיד מוצר מלא מקצה לקצה עם פתרונות המדיניות, החיוב והדירוג של Duck Creek תוך פחות מ-60 יום\", אמר מאט מורגן, מייסד שותף ומנהל תפעול ראשי ב- Argyle Insurance. \"יכולת זו היא קריטית הן לסטארט-אפים כמו Argyle Insurance והן לבעלי תפקידים כדי להסתגל לשינויים המהירים המתרחשים ברחבי נוף הביטוחים המונעים בידי שינויים רגולטוריים ודינמיקת השוק של הלקוחות, אשר יכולה להיות בעלת השפעה גדולה על הצלחת המבטח\".

 

\"כשותפת אספקה ​​ברמת הפרמיום של Duck Creek Technologies, עם יותר מ-800 ארגונים קטנים ובינוניים של Duck Creek ברחבי העולם, Coforge גאה להיות חלק מהמסע שובר השיאים של Argyle להפעלת המערכת. השותפות הזו בין Coforge, Argyle ו-Duck Creek Technologies היא מקרה יוצא מן הכלל של שיתוף פעולה חלק שהציב רף חדש בתעשייה\", אמר ראג\'יב באטרה, סגן נשיא ביצועי, ביטוח, Coforge.

 

\"מההתחלה, כדי להשיג את המטרה של השקה בציר זמן כה מואץ היה ברור שעבודת צוות יוצאת דופן תהיה קריטית\", אמר מייק ג\'קובסקי, מנכ\"ל Duck Creek Technologies. \"כל הצדדים היו מאוד ממוקדים בהצלחת היישום בידי Argyle והיו מחויבים לעזור לסטארט-אפ להשיג את מטרותיו שהן שיתוף פעולה עם ברוקרים לבניית מוצרים שיכולים לתפוס נתח שוק רווחי וגדול בשוק בוגר ויציב עם הזריזות שפלטפורמת Duck Creek מספקת. אנו מתמקדים בהנעת מוצרי ביטוח טובים יותר וקלים יותר להבנה המותאמים לצרכי המבוטחים ומתאימים לסדר העדיפויות המשתנים שלהם\".

אודות Argyle Insurance

Argyle Insurance היא סוכנות חיתום דיגיטלית אמיתית עם טכנולוגיה שבאה לענות על דרישות הביטוח המשתנות של הלקוחות. כוחה של Argyle מגיע דרך חדשנות. היא סיפקה דרך חדשה לחבר לקוחות לסוכנים שלהם באופן דיגיטלי, שמגיעה עם חבילת כלים לאינטראקציה בדרכים משמעותיות יותר.

אודות Coforge

 

Coforge היא ספקית שירותים ופתרונות דיגיטליים גלובלית, הממנפת טכנולוגיות מתפתחות ומומחיות עמוקה בתחום כדי לספק השפעה עסקית בעולם האמיתי עבור לקוחותיה. התמקדות בתעשיות נבחרות מאוד, הבנה מפורטת של התהליכים הבסיסיים של תעשיות אלה ושותפויות עם פלטפורמות מובילות מספקת לנו נקודת מבט מובחנת. Coforge מובילה בגישת הנדסת המוצר שלה וממנפת טכנולוגיות ענן, נתונים, אינטגרציה ואוטומציה כדי להפוך עסקי לקוחות לארגונים חכמים בעלי צמיחה גבוהה. הפלטפורמות הקנייניות של Coforge מניעות תהליכים עסקיים קריטיים בכל תחומי הליבה שלה. לחברה נוכחות ב-21 מדינות עם 25 מרכזי שירות בתשע מדינות. קבלו מידע נוסף בכתובת www.coforge.com

אודות Duck Creek Technologies

דאק קריק טכנולוגיותDuck Creek Technologies היא ספקית הפתרונות החכמים המגדירה את עתיד הרכוש והנפגעים (P&C) ותעשיית הביטוח הכללי. אנחנו הפלטפורמה שעליה בנויות מערכות ביטוח מודרניות, המאפשרות לתעשייה לנצל את כוחו של הענן כדי להפעיל פעולות זריזות, חכמות וירוקות עד. אותנטיות, מטרה ושקיפות הם הליבה של Duck Creek, ואנחנו מאמינים שביטוח צריך להיות שם עבור אנשים פרטיים ועסקים מתי, איפה ואיך הם הכי זקוקים לו. הפתרונות המובילים בשוק שלנו זמינים על בסיס עצמאי או כחבילה מלאה, וכולם זמינים דרך Duck Creek OnDemand.

בקרו בכתובת www.duckcreek.com לקבלת מידע נוסף. עקבו אחר דאק קריק בערוצים החברתיים שלנו לקבלת המידע העדכני ביותר – לינקדאין וטוויטר.

למידע נוסף:

Carley Bunch

Duck Creek Technologies

+1 201 962 6091

[email protected]

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על Duck Creek Technologies מכירה ב- Argyle Insurance וב-Coforge עם פרס \

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן