Impulse Dynamics מכריזה על ציון דרך בדמות המטופל ה-9,000 עם CCM® Therapy לטיפול באי ספיקת לב

16 במאי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

Impulse Dynamics מכריזה על ציון דרך בדמות המטופל ה-9,000 עם CCM® Therapy לטיפול באי ספיקת לב

 

המומנטום נמשך ככל שעומק הניסוי הקליני מתרחב ברחבי העולם

 

מרלטון, ניו ג\'רזי, 15 במאי 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

Impulse Dynamics plc, חברת מכשור רפואי גלובלית המוקדשת לשיפור חייהם של אנשים עם אי ספיקת לב (HF), הודיעה היום על הישג עולמי בדמות ציון דרך עם המטופל ה-9,000 שקיבל את מערכת Optimizer® לטיפול ב-HF ברמה בינונית. מערכת ה-Optimizer היא המכשיר היחיד שאושר על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) למתן טיפול CCM. ד\"ר סטיבן גובין, קרדיולוג ונשיא Stern Cardiovascular, הוא חלק מצוות הטיפול שהשלים את ההליך בבית החולים באפטיסט ממוריאל בממפיס ומציע טיפול ב-CCM למטופל שחי עם ההשפעות המחלישות של HF. ציון דרך זה מדגיש את המומנטום הנבנה ברחבי העולם לטיפול ב-CCM, תוך שימוש בפלטפורמת Optimizer לשיפור איכות החיים בחולי HF.

 

\"אני נרגש לקבל אפשרות טיפול נוספת בחולי אי ספיקת לב\", אמר ד\"ר גובין, בעל קריירה רפואית של 30 שנה. \"אחת מחולות אי ספיקת הלב שלי, אוברטה בין, שהבריאה מסרטן, המשיכה לסבול מתסמינים למרות שביצעה את הוראות הטיפול רפואי באי ספיקת לב. היא הודיעה לי שהיא מרגישה טוב יותר כמעט מיד לאחר קבלת השתל וממשיכה להשתפר מדי יום. זה מתגמל מאוד לראות שיפור כזה באיכות החיים שלה. בדיקות המעבדה שלה ארבעה שבועות לאחר מכן הראו שה-BNP שלה (בדיקה נפוצה לאבחון אי ספיקת לב) ירד ב-81%, מה שעולה בקנה אחד עם שיפור בתסמיני אי ספיקת הלב שלה\".

 

\"לפני השתלת ה-CCM שלי, לא יכולתי ללכת מחדר אחד לשני בלי להתנשף באוויר. זה היה כמו להיות מתחת למים ולנסות לנשום דרך קשית\", סיפרה בין. \"אי ספיקת לב שינתה את חיי כל כך מהר. אתם חושבים שעבודות הבית הן מטלה קשה, אבל כשאתה לא יכול לסדר את המיטה או לשטוף את הכלים, אתה מבין כמה מהר היית מוכן להתחיל לעשות את זה שוב. עכשיו אחרי השתלת ה-Optimizer שלי, אני יכול לעשות את כל הדברים האלה! אני מצפה לתכנן שוב את הימים שלי ולא רק לנסות לעבור אותם. יש לי שמונה נכדים ושני נינים שאני יכול לנסוע לראות\".

 

הדוקטורים אריק ג\'ונסון, דיוויד לאן וכריס אינג\'למו הם כולם אלקטרופיזיולוגים ב-Stern Cardiovascular שטיפלו בעשרה חולים בבית החולים באפטיסט ממוריאל בממפיס באמצעות CCM מאז מרץ 2023. ד\"ר אינג\'למו השלים את הליך ציון הדרך עבור המטופל ה-9,000 שטופל ב-CCM. התוצאות היו מעודדות, עם שיפור משמעותי בתסמינים שחווה המטופל.

 

\"אנו שואבים השראה מסיפורים כאלה המדגישים את הפוטנציאל של קלינאים להשתמש בטיפול CCM כדי להשפיע לטובה על חייהם של חולי HF\", אמר סימוס קדיקוגלו, MD, מנכ\"ל Impulse Dynamics. \"הקצב הגובר של השתלות השתלים והפרסום של סיפורים מעוררי השראה כאלה מחזקים את המחויבות שלנו לספק התקדמות משמעותית בטכנולוגיית CCM ובנתונים קליניים\".

 

טיפול ה-CCM זמין כעת ב-44 מדינות, והטכנולוגיה המשיכה להתקדם בהתבסס על הצרכים של מטופלים ורופאים. הדור האחרון של פלטפורמת ה-Optimizer הקניינית של Impulse Dynamic הוא Optimizer Smart Mini – התקן עם סוללה נטענת בת תקופת עבודה של 20 שנה וגודל קטן יותר שנועד להפוך את הליך ההשתלה למהיר וקל יותר עבור מטופלים ורופאים.

 

על Optimizer® ו-CCM® Therapy

 

המערכת החכמה Optimizer מספקת טיפול CCM – הטכנולוגיה הקניינית של החברה – לטובת הלב. טיפול CCM תוכנן על ידי Impulse Dynamics כדי לשפר משמעותית את התכווצות הלב, ולאפשר לדחוף יותר דם עשיר בחמצן דרך הגוף. טיפול ב-CCM מיועד לשפר את 6 דקות ההליכה במסדרון, איכות החיים והמצב התפקודי של חולי אי ספיקת לב NYHA Class III שנותרו סימפטומטיים למרות טיפול רפואי מכוון הנחיות, והם אינם מיועדים ל-CRT, ויש להם מקטע פליטה של ​​חדר שמאל שנע בין 25 ל-45%.

 

CCM הוא שם המותג עבור אפנון התכווצות לב – הפולסים החשמליים הלא מעוררים המועברים על ידי מכשיר ה-Optimizer המושתל לשיפור התכווצות הלב. טיפול ב-CCM שולח פולסים חשמליים ייחודיים לתאי הלב במהלך התקופה הרפרקטורית המוחלטת. בכך, CCM עוזר ללב להתכווץ ביתר כוח. Impulse Dynamics השלימה מספר רב של מחקרים קליניים, כולל מספר ניסויים מבוקרים אקראיים, וטיפול ב-CCM פורסם ביותר מ-120 מאמרי כתב עת שנבדקו בידי עמיתים.

אודות Impulse Dynamics

Impulse Dynamics מחויבת לעזור לספקי שירותי רפואה לשפר את חייהם של אנשים עם אי ספיקת לב על ידי שינוי אופן הטיפול. החברה הייתה חלוצה בטיפול CCM הקנייני שלה, המשתמש בפלטפורמת Optimizer לשיפור איכות החיים של חולי אי ספיקת לב. טיפול CCM מועבר באמצעות מערכת אופטימייזר, הכוללת IPG המושתל בהליך זעיר פולשני ומאושר לשימוש מסחרי בארה\"ב וב-44 מדינות ברחבי העולם. טיפול ב-CCM הוא בטוח, יעיל וזעיר פולשני עבור חולי אי ספיקת לב רבים, שבאופן אחר עומדות בפניהם מעט אפשרויות יעילות.

לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.ImpulseDynamics.com או עקבו אחר החברה בלינקדאין, בטוויטר ובפייסבוק.

למידע נוסף:

Rohan More, Global Vice President of Marketing

Impulse Dynamics

856-642-9933

[email protected]

 

 

Harriss Currie, Chief Financial Officer

Impulse Dynamics

856-642-9933

[email protected]

 

 

Ian Segal, Public Relations Manager

Impulse Dynamics

856-642-9933

[email protected]

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על Impulse Dynamics מכריזה על ציון דרך בדמות המטופל ה-9,000 עם CCM® Therapy לטיפול באי ספיקת לב

מאת:

פרסם באתר כ - 1267 מאמרים.

.

דילוג לתוכן