מרכזיות בענן

31 בינואר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה מחשבים וטכנולוגיה אחר

בתכנון משרד או כל עסק אחר, עליכם לתכנן היטב את כל הנוגע למענה הטלפוני שלכם

בתכנון של משרד, בכל תחום באשר הוא, ולמעשה גם בתכנון של כל סוג אחר של עסק שיש בו אנשי שירות כאלה ואחרים – נדרשת תשומת לב לא מועטה לכל מה שנוגע לטלפונים משרדיים. הטלפונים המשרדיים הם חלק מהותי ביותר של שירות הלקוחות של כל עסק, וכאשר מדובר בעסקים משרדיים שמשתמשים בטלפון בהיקף נרחב, כמו גם במרכזים ייעודיים לשירות לקוחות בהם הטלפון הוא כלי העבודה החשוב ביותר – נדרשת תשומת לב מיוחדת לכך. ישנן לא מעט אפשרויות בכל מה שנוגע לתכנון של מרכזיות ושל תשתית טלפוניה בעסקים כיום, אך הפתרון האיכותי והמקצועי ביותר הוא זה שמשתלט על תחום ניהול המחשוב והרשת בעסקים כיום – הענן.

שירותי ענן הם שירותים שידועים בכל הנוגע לרשתות ומחשוב – וגם בטלפונים יש להם ערך רב

מרכזיות בענן הן האפשרות האיכותית ביותר בניהול טלפוניה משרדית כיום, בדיוק כפי ששירותי המחשוב והרשת בענן הם האפשרות האיכותית ביותר בניהול רשתות ומחשוב בעסקים. למעשה, מדובר בשירות חיצוני שבו נמצאים שרתי המחשוב השונים של הלקוח העסקי. השרתים האלה מתחברים מרחוק ליחידות הקצה של העסק, וכך הם מספקים מענה מידי ומהיר לכל צורך של העסק, הם מגובים ושמורים היטב ולא חשופים לתקלות של חדרי וארונות תקשורת מקומיים, ואנשי המקצוע השונים בחברת הענן מספקים מענה טכני וניהול רשת מהיר ללקוח. גם בכל הנוגע לטלפוניה הדבר רלוונטי ביותר כיום, כאשר הטכנולוגיה המקובלת בטלפוניה משרדית מודרנית היא חיבור של הטלפונים על בסיס רשת האינטרנט, כאשר לכל טלפון יש כתובת IP שמעניקה לו את קו הטלפון. כך, גם מרכזיית הטלפונים יכולה להיות מחוברת דרך הענן – ולדבר יש יתרונות מהותיים של איכות ויציבות הקווים ושל פונקציות מתקדמות כיאה לטלפוני IP.

מרכזיות בענן מציעות לכם את כל היתרונות של טלפוניה מתקדמת ואיכותית

מרכזיות בענן מאפשרות לעסקים מודרניים לנהל טלפוניה בצורה האיכותית והמתקדמת ביותר, עם שליטה נוחה דרך מחשב מרכזי, יישומי אדמיניסטרטור, העברת שיחות, שיחות ועידה בלחיצה, שיחות לחו"ל, שיחות וידאו ועוד. כל מה שאתם רק יכולים לבקש – באיכות הגבוהה ביותר דרך הענן.

סגור לתגובות על מרכזיות בענן

מאת:

פרסם באתר כ - 1 מאמרים.

.

דילוג לתוכן