רוזן, יועץ השקעות בעל שם עולמי, מעודד את המשקיעים ב- Marathon Digital Holdings, Inc.  להבטיח ייעוץ

12 במאי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

רוזן, יועץ השקעות בעל שם עולמי, מעודד את המשקיעים ב- Marathon Digital Holdings, Inc.  להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – MARA

 

ניו יורק, 11 במאי 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של  Marathon Digital Holdings, Inc. (נאסד"ק: MARA) בין התאריכים 10 במאי 2021 עד 28 בפברואר 2023, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית") את המועד האחרון החשוב של 30 במאי 2023 בתביעה הייצוגית בניירות ערך.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Marathon בתקופה הייצוגית המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Marathon, או למידע אודות התביעה הייצוגית הכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=3108, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected] . כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 30 במאי 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

פרטי התיק: בתביעה נטען כי לאורך כל התקופה הייצוגית הציגו הנתבעים הצהרות כוזבות ומטעות באופן מהותי בנוגע לעסקיה, פעילותה וסיכוייה של Marathon. באופן ספציפי, הנתבעים הציגו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או נמנעו מלגלות כי: (1) Marathon הפריזה ביעילות בקרות ונהלי הגילוי שלה והבקרה הפנימית על הדיווח הכספי; (2) כתוצאה מכך, הכנסות Marathon ועלות ההכנסות שלה הוצאו באופן שגוי באופן מהותי במהלך התקופה המדוברת; (3) לאמור לעיל, לאחר שנחשף, הייתה סבירות סבירה שתהיה השפעה שלילית מהותית על מצבה הכספי של Marathon; ו-(4) כתוצאה מכך, הצהרותיה הפומביות של Marathon היו כוזבות ומטעות באופן מהותי בכל הזמנים הרלוונטיים. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, נטען בתביעה כי נגרמו למשקיעים נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Marathon, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=3108 l או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים [email protected] או[email protected] לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

סגור לתגובות על רוזן, יועץ השקעות בעל שם עולמי, מעודד את המשקיעים ב- Marathon Digital Holdings, Inc.  להבטיח ייעוץ

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן