רוזן, יועץ למשקיעים מוערך ברחבי העולם, מעודד את המשקיעים ב- Medical Properties Trust, Inc., לקבל ייעוץ

12 במאי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

רוזן, יועץ למשקיעים מוערך ברחבי העולם, מעודד את המשקיעים ב- Medical Properties Trust, Inc., לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – MPW

 

ניו יורק, 11 במאי 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את המניות המשותפות של Medical Properties Trust, Inc.  (“MPT”)  (NYSE: MPW) בין 1 במרץ 2022 ל-22 בפברואר 2023, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 12 ביוני 2023 בתביעה הייצוגית בניירות ערך.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של  MPT Southern במהלך התקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד MPT, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=12794 , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected]. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 12 ביוני 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר? לאורך כל התקופה הייצוגית, הנתבעים הציגו הצהרות כוזבות ו/או מטעות באופן מהותי, וכן נמנעו מלגלות עובדות שליליות מהותיות אודות עסקי החברה, פעילותה וסיכוייה. באופן ספציפי, הנתבעים נמנעו מלגלות למשקיעים כי: (1) Prospect Medical Holdings, Inc. ("Prospect"), שהיא השוכרת והשוכרת השלישית בגודלה של MPT ומפעילה 13 ממתקני MPT, עמדה בפני לחצים משמעותיים המשפיעים על רווחיות נכסיה בפנסילבניה; (2) כתוצאה מכך, היה סיכון משמעותי ש- Prospect לא תוכל לעמוד בהתחייבויות השכירות שלה ל-MPT; (3) "בהתחשב בעיתוי הממושך של התאוששות פנסילבניה", סביר להניח שהחברה תרשום חיוב ירידת ערך לערך הנדל"ן של נכסי פנסילבניה; (4) כתוצאה מהאמור לעיל, הצהרותיה החיוביות של הנתבעת לגבי עסקי החברה, פעילותה וסיכוייה היו מטעות באופן מהותי ו/או חסרות בסיס סביר. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, נטען בתביעה כי נגרמו למשקיעים נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד MPT, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=12794 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  [email protected]או [email protected] לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

סגור לתגובות על רוזן, יועץ למשקיעים מוערך ברחבי העולם, מעודד את המשקיעים ב- Medical Properties Trust, Inc., לקבל ייעוץ

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן