Global Autonomous Corporation (GAC), חברה בת של Alpine 4 Holdings (נאסד\

11 במאי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

Global Autonomous Corporation (GAC), חברה בת של Alpine 4 Holdings (נאסד\"ק: ALPP), מקבלת רישיון בעל שלושה חלקים ראשון מטעם רשות התעופה האזרחית של דובאי לפיו GAC תפרוס את רשת האספקה האוטונומית של החברה בדובאי, איחוד האמירויות הערביות

 

פניקס, אריזונה, 9 במאי 2023, (ACCESSWIRE) :

Alpine 4 Holdings, Inc (נאסד\"ק: ALPP), מפעילה מובילה ובעלים של עסקי שוק קטנים, הודיעה כי חברת הבת שלה, Global Autonomous Corporation (GAC) השיגה אישור לרישיון ראשון מסוגו בן שלושה חלקים עם רשות התעופה האזרחית של דובאי (DCAA) לפיו GAC תפרוס את רשת האספקה האוטונומית של החברה בדובאי, איחוד האמירויות הערביות.

 

במהלך השנה האחרונה, החברה חיפשה באופן פעיל מיקומים ברחבי העולם לבניית רשת האספקה של GAC אליה היא תחבר את המזל\"ט G1-MKII VTOL של Vayu Aerospace ואת פלטפורמות המזל\"טים העתידיות US-2. בנוסף, כל פלטפורמה תשתמש בכמה מסוללות המצב הקשיח הראשונות בעולם שמוכנות לייצור המסופקות בידי Elecjet Power Cells (חברה בת של ALPP).

 

קנט ווילסון, מנכ\"ל Alpine 4 ו-Global Autonomous Corporation אמר כי, \"רישיון שלושת החלקים הזה חיוני להצלחתה של GAC, והחברה אסירת תודה לחברת הייעוץ המקומית שלנו באיחוד האמירויות, Ghani Consulting, שעבדה עם רשות התעופה האזרחית המוערכת של דובאי כדי שתבדוק ותעניק את הרישיון שלנו. החברה מבינה שממשלת דובאי תנפיק רישיונות מוגבלים בלבד לחברות המבקשות לבצע אספקה ​​אוטונומית באמצעות מזל\"ט, כאשר GAC מחזיקה כעת באחד מהם, כשהרישיון המסוים שלנו, בן שלושת החלקים, הוא יחידי במינו. בהיותה הראשונה מסוגה, מבין בעלי הרישיונות, GAC זוהתה כחברה היחידה המשתמשת ברשת מילוי מבוססת קיוסקים (GMFN) במסגרת אסטרטגיית הפריסה שלה. GMFN נועדה לשמש יותר מ-\"מרכזי חבילות\" בלבד, והביא תתמקד ביצירת מקומות עבודה במהלך בניית הקיוסקים ולאחר מכן בהעסקת צוות להפעלתם.

 

\"העתיד של אספקת סחורות ​​אוטונומית הוא אחד מהמכשולים הגדולים הבאים שיש להתגבר עליהם. חברות שיפתרו בעיה זו יתמודדו עם שורה של נושאים, החל ממגבלות רגולטוריות ועד שילוב משתמשים, ועד לטכנולוגיות של שלדות לתעופה המסוגלות להתגבר על הכלכלה בקנה מידה גדול. ב-Global Autonomous Corporation, אנו פותרים את הבעיות הללו ובשילוב עם אזרחי דובאי החושבים קדימה, אנו עומדים לשנות את העולם ביחד\".

 

3 פעילויות ברישיון חלקי:

 

התקנת מנחת מסוקים (452029/4210005): \"כולל בנייה והתקנה של במות קבועות וזמניות לנחיתת מסוקים, בין אם על הקרקע, בבניינים גבוהים, במות נפט, לרבות התקנת כל הציוד המאפשר נחיתה בטוחה\". רישיון זה יאפשר לחברה לבנות את רשת מערכות הקיוסקים שלה עם משטחי נחיתה עבור המזל\"טים שלה ברחבי העיר דובאי.

 

שירות כלי טיס בלתי מאוישים (מל\"ט) – (100054/5229014) \"כולל חברות המפעילות רחפנים ומזל\"טים כדי לספק שירותי אוויר שונים כגון צילום אווירי, פרסום אווירי, בדיקת פוטוגרמטריה של תערוכות אוויר, מעקבים, ריסוס זרעים להגנה על חיות בר ודשן, וכן לצרכי חיזוי מזג אוויר, כיבוי אש וכולי\". רישיון זה מאפשר ל-GAC ולצי המזל\"טים האוטונומיים שלה לטוס במרחב האווירי מעל דובאי לצורך משלוח חבילות.

 

מסחר בכלי טיס בלתי מאוישים (מל\"ט)-(519017/4773713): \"כולל מכירה חוזרת של רחפנים ומזל\"טים הנשלטים בידי שלט רחוק שבידיו של טייס על הקרקע על מנת להשתמש בהם כדי לבצע סקירות, הדמיות צילומי סטילס ווידאו, מיפוי ובדיקה\". רישיון זה יאפשר לחברה להרחיב את היצע השירותים שלה לשותפים אחרים, מיזמים משותפים ותאגידים באיחוד האמירויות שזקוקים לפתרונות השירות של GAC.

 

אודות Global Autonomous Corporation:

 

המשימה של Global Autonomous Corporation (GAC) היא ישירה ונחושה. צרו חוויית משתמש פשוטה, נעימה ומשמעותית כדי לספק סחורות באופן אוטונומי.

 

https://gacusa.global/

https://elecjetpowercells.com/

https://vayuaerospace.com/

 

אודות Alpine 4 Holdings

 

Alpine 4 Holdings, Inc היא חברת אחזקות נסחרת בנאסד\"ק (סימול: ALPP) שרוכשת עסקים, במלואם, אם הם מתאימים לקטגוריות הפורטפוליו שלה: תעופה וחלל, שירותי הגנה, טכנולוגיה, ייצור או שירותי בנייה שמניעים, מייצבים או עוזרים לנווט את מודל ה-DSF העסקי משנה השוק של Alpine 4. Alpine 4 פועלת לשילוב ורטיקאלי של חברות הבנות השונות אחת עם השנייה גם אם הן מתעשיות שונות. Alpine 4 מבינה את טבע הדברים לפיו השילוב של טכנולוגיה וחדשנות יכול להדגיש עסק, תוך התמקדות כיצד ההתאמה של טכנולוגיות חדשות, אפילו בעסקים פיזיים, יכולה להניע חדשנות. Alpine 4 גם מאמינה כי אחזקותיה צריכות להפיק תועלת סינרגטית אחת מהשנייה, להיות בעלות יכולת לשתף פעולה בתעשיות שונות, להוליד רעיונות חדשים וליצור קרקע פורייה ליתרונות תחרותיים.

 

ארבעה עקרונות נמצאים בבסיס העסק שלנו: סינרגיה. חדשנות. הנעה. מצוינות. ב-Alpine 4, אנו מאמינים כי חדשנות סינרגטית מניעה מצוינות. על ידי עיגון מילים אלו בניסיון וביכולות המשולבות שלנו, אנו יכולים לרדוף באגרסיביות אחר הזדמנויות בתוך ובין שווקים ורטיקאליים. אנו מספקים פתרונות המניעים לא רק את הסטנדרטים בתעשייה, אלא גם מגדילים את הערך עבור בעלי המניות שלנו.

למידע נוסף:

קשרי משקיעים:

[email protected]
www.alpine4.com

 

מקור: Alpine 4 Holdings, Inc.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE

 

סגור לתגובות על Global Autonomous Corporation (GAC), חברה בת של Alpine 4 Holdings (נאסד\

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן