UBL, מהבנקים הגדולים בפקיסטן, התחיל לפעול ב-Temenos כדי להעצים הלוואות דיגיטליות לחברות

11 במאי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

UBL, מהבנקים הגדולים בפקיסטן, התחיל לפעול ב-Temenos כדי להעצים הלוואות דיגיטליות לחברות

יצירת הלוואות ארגוניות בפלטפורמת הבנקאות הדיגיטלית של Temenos תאפשר לבנק להעלות את הרמה של חוויית הלקוח הדיגיטלית ולהניע צמיחה עם לקוחות ארגוניים

ג'נבה, 10 במאי 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

Temenos (SIX: TEMN) הודיעה כי United Bank Limited (UBL), מהבנקים הגדולים בפקיסטן עם 11 מיליון לקוחות, התחיל להציע הלוואות ארגוניות בפלטפורמת הבנקאות הדיגיטלית Temenos כחלק ממהפך ההמרה הדיגיטלית המקיף של הבנקאות הקמעונאית, הארגונית והעסקית של הבנק, ללקוחות מקומיים ובינלאומיים בפלטפורמת Temenos.

פתרון יזום הלוואות ארגוניות של Temenos, המיושם עם NdcTech, יסייע ל-UBL לעמוד בביקוש הגובר לחוויות לקוח דיגיטליות ולזכות בעסקים עם לקוחות עסקיים בשוק הלוואות תחרותי ביותר שראה האטה בביקוש על ידי התנאים הכלכליים העולמיים ועליית הריבית.

הפתרון של Temenos מביא שיטתיות לתהליכים של ייזום הלוואות, ניהול אישורי אשראי, מדיניות אשראי, ניטור מגבלות, ניהול תיעודי אשראי, דירוג סיכונים, ניהול ביטחונות ופעילויות ועסקאות לאחר אישור.

 

עם יכולות בנקאות אלו המשולבות בפלטפורמת הבנקאות הדיגיטלית של Temenos, UBL יכול לספק חוויה דיגיטלית חלקה תוך שהוא מאפשר לצוותי ההלוואות הארגוניות של הבנק לגשת לנתונים הנכונים בזמן הנכון כדי לקבל החלטות אשראי מהירות, עקביות וחסכוניות.

 

הפעלה זו מכסה מקורות להלוואות לחמישה מגזרים, כולל חברות בנקאיות מסורתיות גדולות וחברות קבוצתיות, חברות בנקאיות איסלמיות, ארגונים חקלאיים, מוסדות פיננסיים וחברות קטנות ובינוניות.

כחלוצה בתחום הבנקאות הדיגיטלית, UBL עובדת עם Temenos ו-NdcTech כדי למנף עוד יותר את פלטפורמת Temenos כדי לספק חוויה דיגיטלית משולבת לכל הלקוחות הקמעונאיים והארגוניים, המכסה את כל מחזור חיי הלקוח משלב הקליטה וההקמה ועד השירות.

פלטפורמת Temenos מציעה שירותים בנקאיים הניתנים להרכבה – הבנויים על מיקרו-שירותים שנגישים באמצעות ממשקי תוכנה – והיא תאפשר ל-UBL לפתח במהירות מוצרים חדשים שמביאים יתרונות אמיתיים ללקוחות בסיכון ובעלות נמוכים יותר.

 

מוחמד פייסל אנואר, מנמ"ר, UBL, הגיב: "אנו שמחים לעלות עם הלוואות לחברות בפלטפורמת הבנקאות הדיגיטלית של Temenos. הפתרון מאפשר לנו להציע חוויה דיגיטלית טובה יותר ללקוחות ארגוניים ולהשיג מצוינות תפעולית, ועוזר לנו להגדיל את רמת שביעות הרצון של הלקוחות ולהניע צמיחה בהכנסות. אנו מצפים לבנות על ההצלחה הזו ועל השותפות ההדוקה שלנו עם Temenos ו-NdcTech."

 

וויליאם מורוני, מנכ"ל אזור המזרח התיכון ואפריקה, Temenos, אמר: "ברכות ל-UBL על העלייה המוצלחת הזו. הטמעה מבוצעת היטב זו תשנה את חוויית ההלוואות עבור החברות שהן הלקוחות של UBL. ל-UBL יש חזון ברור לעתיד הבנקאות עם חוויות לקוח שמתמקדות קודם כל בדיגיטליות. אנו מצפים לבנות על ההצלחה הזו בכל העסקים המקומיים והבינלאומיים של הבנק".

 

גב' עמארה מסעוד, מנכ"לית ונשיאת NdcTech, הוסיפה: "אנו גאים לחגוג אבן דרך חשובה זו עם UBL בפקיסטן. המעבר לאוויר עם פתרון יצירת ההלוואות של Temenos הוא קפיצת מדרגה גדולה בטרנספורמציה הבנקאית הדיגיטלית של UBL שתעניק לבנק יתרון בשוק העסקי. זה גם מציב רף גבוה כשאנחנו ממשיכים לשתף איתם פעולה כדי למנף את היכולות הבנקאיות הניתנות להרכבה של פלטפורמת Temenos".

עם לקוחות כמו בנק Allied Irish  באירלנד, Commerce Bank בארה"ב ואל ראג'י בערב הסעודית, בנקאות תאגידית היא המפתח להשקעה. Temenos היא חברה מובילה ב-The Forrester Wave™: פלטפורמות עיבוד בנקאות דיגיטלית לבנקאות תאגידית, רבעון 3 לשנת 2022. על פי הדו"ח, "Temenos קובעת את הקצב ביכולות בנקאיות מבוססות בינה מלאכותית וארכיטקטורת יישומים". Temenos גם הוכרזה לאחרונה כ'מוכרת כוח גלובלית' ו'שחקנית גלובלית מובילה' בהתבסס על סקר עסקאות פלטפורמת הבנקאות הגלובלית של Forrester לשנת 2022.

אודות Temenos

Temenos (SIX: TEMN) היא הפלטפורמה הפתוחה המובילה בעולם לבנקאות ניתנת להרכבה, היוצרת הזדמנויות ליותר מ-1.2 מיליארד אנשים ברחבי העולם מדי יום. אנו משרתים 3000 בנקים מהגדולים ועד לאלה שקוראים עליהם תיגר ובנקים קהילתיים ביותר מ-150 מדינות בכך שאנו מסייעים להם לבנות שירותים בנקאיים חדשים וחוויות לקוחות מתקדמות. הפלטפורמה הפתוחה של Temenos מסייעת ללקוחותינו בעלי הביצועים הטובים ביותר להשיג תשואה להון פי שלושה מהממוצע בתעשייה ויחס עלות להכנסה מחצית מהממוצע בתעשייה.

למידע נוסף, אנא בקרו באתר www.temenos.com.

למידע נוסף:

 

Jessica Wolfe & Scott Rowe

Temenos Global Public Relations

Tel: +1 610 232 2793 & +44 20 7423 3857

Email: [email protected]

 

 

Alistair Kellie

SECNewgate on behalf of Temenos

Tel: +44 20 7680 6550

Email: [email protected]

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על UBL, מהבנקים הגדולים בפקיסטן, התחיל לפעול ב-Temenos כדי להעצים הלוואות דיגיטליות לחברות

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן