על פיגומים למכירה, פיגומים להשכרה ומה לבדוק רגע לפני שבוחרים חברת פיגומים?

31 בינואר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בנייה ושיפוצים

אחד האמצעים החשובים ביותר בכל בנייה, הוא השימוש בפיגומים. הפיגומים, הם מבנים ארעיים של קורות, קרשים וסולמות שהמטרה שלהם היא ליצור מסלולי תנועה ומשטחי עבודה בכל מפלס שבו הם נדרשים. הפיגומים מספקים גם תשתית ביטחון לביצוע כל עבודות הבנייה, וגם מסייעים לעובדים להתהלך בשטח העבודה בצורה בטוחה, ששומרת שלא יפלו חלילה.

פיגומים למכירה

ניתן היום לרכוש פיגומים למכירה, או להשכיר פיגומים, לפי הצורך. במידה ומדובר בקבלנים שמתעסקים בשגרה היומיומית שלהם בבנייה, מוטב יהיה לרכוש פיגומים. זאת תהיה השקעה אשר תשמש אותם לטווח הארוך ועל כן היא משתלמת. אבל במידה ומדובר בקבלנים, שנדרשים לבצע עבודות מגוונות, אשר דורשות שימוש בפיגומים ייחודים, מומלץ לשכור את הפיגומים לתקופת זמן מסוימת, ולאחר מכן להחזיר לחברה שמשכירה את הפיגומים.

סוגי פיגומים

ניתן למצוא היום מגוון גדול ורחב של סוגי פיגומים שונים,  ביניהם פיגום אלומיניום, פיגום תלוי, פיגום זקפים, פיגום מיטות, פיגום שילוח, פיגום נייד ועוד. כאשר לכל אחד מסוגי הפיגומים השונים יש את השימוש שלו. פיגומים אלה מאפשרים גישה נוחה ובטוחה בזמן העבודה, ומאפשרים לעובדים לעבוד בצורה המיטבית.

דברים שחשוב להקפיד במיוחד!

יש מספר כללים חשובים עליהם חשוב להקפיד במיוחד כאשר מתקינים פיגומים. ראשית, חשוב לשים דגש על יציבותם ובטיחותם של הפיגומים, ולהקימם אותם על פי דרישות התקן הישראלי 9311 המחייבות. במהלך העבודה עם קבלן שיפוצים, חשוב לוודא שמדובר בקבלן מורשה מטעם רשם הקבלנים, שהוא אכן מעסיק מנהל עבודה שעבר התמחות והוכשר להתקין פיגומים. ולבסוף, חשוב שבשיפוצים ובפעולות שיקום כלל מערכתיות, נבטיח שבתכנון מפרט העבודה מעורב מהנדס אחראי שחתום על כל הפרויקט, וזאת על מנת להבטיח הגנה של מזמין הפרויקט מפני אפשרות לתביעות עתידיות במקרים של תאונות.

כאשר אתם באים לרכוש פיגומים, שימו לב לדברים הבאים:

כמה שנים החברה עובדת בתחום? הרבה? מעט? מומלץ לבחור בחברה שיש לנו ניסיון ומקצועיות רבה בתחום. בנוסף, חשוב לבדוק אמינות? מומלץ להתייעץ עם קבלנים מנוסים בתחום, וגם באתרי אינטרנט וברשתות החברתיות השונות. לבסוף, יש לבדוק האם אתם מקבלים את כל סוגי הפיגומים שאתם צריכים במחירים סבירים? לא יקרים מידי ולא זולים מידי? לאחר שתעשו מחקר ותבחנו את המצב בשטח, תוכלו להגיע אל חברת הפיגומים הכי טובה.

בהצלחה!

 

סגור לתגובות על על פיגומים למכירה, פיגומים להשכרה ומה לבדוק רגע לפני שבוחרים חברת פיגומים?

מאת:

פרסם באתר כ - 84 מאמרים.

.

דילוג לתוכן