תיקים לנשים עם הרבה ניטים תפסו למרות הלוק הערסי

30 בינואר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אופנה

תיקים לנשים בזמן האחרון מגיעים בכל מני עיצובים שהיינו רגילים לראות יותר על בגדים טרנדים. בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר חולצות ושמלות עם ניטים וכל מני תוספות של כסף וזהב. יש גם חומרים חדשים שנכנסו לאופנה בחורפים האחרונים כמו הקטיפה והזאמש ואין כמעט אישה שלא הייתה לה חצאית, מכנס או חולצה מזאמש בעונת 2017 של החורף. לפריטי לבוש יש נטייה לזלוג לכל התחומים וכמו שראינו כובעים מקטיפה וכובעים עם פונפונים העונה כך גם ניתן לראות את זה על תיקים לנשים. כמו כן הניטים התפשטו חזק גם כן לכיוון התיקים והמון בתי אופנה מהמובילים בעולם הוציאו דגמי תיקים שבעבר היו נראים קצת ערסים. יש כמה סוגים של תיקי נשים שהכי התאימו לסטייל הזה ובואו נראה אילו.

אילו תיקים לנשים הולכים עם ניטים?

תיקים לנשים שהכי הלכו עם ניטים היו תיקי נשיאה, תיקי קלאץ ותיקי גב לנשים. מהם סוגי התיקים הלאה?

  • תיק קלאץ – תיק מדהים שנכנס אלינו לאופנה לפני כמה שנים והוא למעשה ארנק מוגדל בצורה מלבנית, התיק מספיק גדול כדי להכיל בתוכו את הארנק, את המפתחות, את הליפסטיק ואת המפתחות ואפשר ללכת איתו ביד או להוסיף לו רצועת גורמט, עור או כותנה דקה שתשתלב איתו בעדינות ואותה אפשר לתלות על הצוואר. היום יש גם תיקי קלאץ בצורת קופסה קטנה שאפשר לראות הרב על השטיח האדום. המון מפורסמות הולכות עם תיקי קלאץ מאוד מאוד יקרים של בתי האופנה המובילים בעולם. ניתן למצוא היום כמעט בכל חנות לתיקים את סוג התיקים האלו ומאוד הולך ומחבר לנו גם כתבה, כל נושא הניטים. לא צריך להגזים ואפשר למצוא תיק קלאץ המשלב את הניטים בעדינות ובסטייל.
  • תיק גב לנשים – תיקי גב הפכו כבר מזמן לפריט לבוש וברגע שבוחרים את התיק הנכון ללימודים, לעבודה או לטיול אין סיבה שהוא לא ישדרג לכם את הלוק בנוסף לכלים שאותם הוא נושא כמו ספרי לימוד וכאלה. יש היום תיקי גב לנשים עם ניטי לאורכם שמאוד מאוד הולכים, מראה שהוא קצת פרובוקטיבי אבל הוא מאוד ילך עם לבוש סולידי שאינו בולט מדי וככה יהיה איזון והתיק יהיה למעשה מה ששמתן עליו את הדגש, כמו תכשיט.
  • תיק נשיאה או תיק לאירוע – אפילו תיקים לנשים לאירוע התפתחו ומתיק סולידי ובקווים ישרים ניתן למצוא היום תיק לאירוע שיש לו ניטים בולטים או כל מני עיטורים ק יותר צעקניים. תיק שיש לו ידיות נשיאה ואפשר גם כמובן לשאת אותו על הכתף.

איך קונים תיקים לנשים מבלי לשבור ת הכיס?

תיקים לנשים הם לא פעם הוצאה מאוד גדולה, מפני שתיק עור אמיתי יעלה כמה אלפי שקלים וגם יהרוג חיה. לכן, במיוחד בשבילכן העם שהכי אכזר לחיות בעולם מייצר יותר מכל העמים האחרים תיקים דמויי עור מהממים ובמחירים שתוכלו לקנות באמצעותם אפילו עשרה תיקים בשנה. מדובר כמובן בשוק הסיני והוא היום אחלה אופציה לכל אישה ונערה שאוהבת להחליף הרבה תיקים ועוקבת אחרי טרנדים ולא רוצה לשבור את הכיס. תהנו!

סגור לתגובות על תיקים לנשים עם הרבה ניטים תפסו למרות הלוק הערסי

מאת:

אני תיקי, רושמת בלוגים על אופנה ומנתחת טרנדים חדשים

פרסם באתר כ - 1 מאמרים.

.

דילוג לתוכן