Global Autonomous Corporation (GAC), חברה בת של Alpine 4 Holdings (נאסד"ק: ALPP), מייסדת נוכחות באיחוד האמירויות הערביות

9 במאי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

Global Autonomous Corporation (GAC), חברה בת של Alpine 4 Holdings (נאסד"ק: ALPP), מייסדת נוכחות באיחוד האמירויות הערביות

פניקס, אריזונה, 8 במאי 2023, (ACCESSWIRE) :

Alpine 4 Holdings, Inc (נאסד"ק: ALPP), מפעילה מובילה ובעלים של עסקי שוק קטנים, מודיעה כי חברת הבת שלה, Global Autonomous Corporation (GAC) בחרה בדובאי, איחוד האמירויות הערביות, כנקודה הבינלאומית הראשונה שלה. החברה פועלת לקראת פריסת רשת האספקה של GAC בדובאי, המכונה "עיר העתיד", ובסביבתה מכיוון שיש באזור נכונות מוכחת לאמץ תפיסות וטכנולוגיות חדשות ומתפתחות. צוות ההנהלה של Alpine 4 נמצא בדובאי בין ה-8 ל-15 במאי כדי להקים משרד חדש בלב המוקד הטכנולוגי של דובאי, ליד בורג' ח'ליפה, שיתמוך בפונקציות העסקיות האסטרטגיות, כולל תפעול קיוסקים, ניהול טיסות ותשתית עסקית. בנוסף, יועצי איחוד האמירויות של Alpine 4/GAC, Ghani Consulting, קבעו פגישות עם בכירים במספר סוכנויות ורשויות כולל: רשות התעופה האזרחית של דובאי, רשות העריה החכמה של דובאי וסיליקון אואזיס, רשות הכבישים והתחבורה של דובאי, משטרת הנמל של דובאי, ארגון העסקים הקטנים והבינוניים של דובאי, הוד מעלתו חילאל סעיד לאמארי, מנכ"ל רשות הכלכלה והתיירות של דובאי, וכן קרן העתיד של דובאי כדי לקדם את היוזמות של GAC. בעת ש-GAC מתרחבת לדובאי וברחבי איחוד האמירויות, החברה מבקשת להוסיף את כוח העבודה המקומי המיומן ביותר של דובאי שכן היא שואפת להוסיף מיידית מנהלים וצוות תמיכה כדי לעמוד ביוזמות הצמיחה של GAC, ובהמשך לתמוך בכלכלה המקומית של דובאי.

 

קנט ווילסון, מנכ"ל Alpine 4 ו-Global Autonomous Corporation אמר כי, "לאחר ביקור בדובאי בסוף ספטמבר 2022, החברה הגיעה למסקנה כי דובאי, ובאופן נרחב יותר, איחוד האמירויות, מייצגת עיר מארחת ומדינה אידאלית לפריסה ראשונה של רשת האספקה של GAC עקב הרצון של הרשויות ובסיס המשתמשים הפוטנציאלי לראות את הטכנולוגיות הללו פרוסות. הבנו גם את המשמעות הגדולה של הבחירה בדובאי כעיר הראשונה בה אנו פורסים את רשת האספקה של GAC, כי למחויבות של העיר לאמץ טכנולוגיות חדשות אין מקבילה ברחבי העולם. זו הסביבה המושלמת להציג את המל"טים שלנו מדגם Vayu Aerospace American Made G1 לאיחוד האמירויות וכן את מטוסי ה-US-2 העתידיים. אני רוצה לומר תודה באופן אישי לכל קבוצות העובדים שעמלו קשות והביאו אותנו לנקודה זו. אנו מצפים למערכת יחסים ארוכה ומשגשגת עם דובאי ואיחוד האמירויות".

למידע נוסף על הסוכנויות והרשויות השונות איתן ייפגש צוות Alpine, בקרו באתרים:

https://www.dcaa.gov.ae/

https://www.dubaifuture.ae/

https://www.dsoa.ae/

https://www.rta.ae/wps/portal/rta/ae/home?lang=en

https://sme.ae/Default/en

https://www.dubaitourism.gov.ae/en/

אודות Global Autonomous Corporation:

המשימה של Global Autonomous Corporation (GAC) היא ישירה ונחושה. צרו חוויית משתמשים פשוטה, נעימה ומשמעותית כדי לספק סחורות באופן אוטונומי.

Home

אודות Alpine 4 Holdings

Alpine 4 Holdings, Inc היא חברת אחזקות נסחרת בנאסד"ק (סימול: ALPP) שרוכשת עסקים, במלואם, אם הם מתאימים לקטגוריות הפורטפוליו שלה: תעופה וחלל, שירותי הגנה, טכנולוגיה, ייצור או שירותי בנייה שמניעים, מייצבים או עוזרים לנווט את מודל ה-DSF העסקי משנה השוק של Alpine 4. Alpine 4 פועלת לשילוב ורטיקאלי של חברות הבנות השונות אחת עם השנייה גם אם הן מתעשיות שונות. Alpine 4 מבינה את טבע הדברים לפיו השילוב של טכנולוגיה וחדשנות יכול להדגיש עסק, תוך התמקדות כיצד ההתאמה של טכנולוגיות חדשות, אפילו בעסקים פיזיים, יכולה להניע חדשנות. Alpine 4 גם מאמינה כי אחזקותיה צריכות להפיק תועלת סינרגטית אחת מהשנייה, להיות בעלות יכולת לשתף פעולה בתעשיות שונות, להוליד רעיונות חדשים וליצור קרקע פורייה ליתרונות תחרותיים.

 

ארבעה עקרונות נמצאים בבסיס העסק שלנו: סינרגיה. חדשנות. הנעה. מצוינות. ב-Alpine 4, אנו מאמינים כי חדשנות סינרגטית מניעה מצוינות. על ידי עיגון מילים אלו בניסיון וביכולות המשולבות שלנו, אנו יכולים לרדוף באגרסיביות אחר הזדמנויות בתוך ובין שווקים ורטיקאליים. אנו מספקים פתרונות המניעים לא רק את הסטנדרטים בתעשייה, אלא גם מגדילים את הערך עבור בעלי המניות שלנו.

למידע נוסף:

קשרי משקיעים:

[email protected]

www.alpine4.com

מקור: Alpine 4 Holdings, Inc.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE

סגור לתגובות על Global Autonomous Corporation (GAC), חברה בת של Alpine 4 Holdings (נאסד"ק: ALPP), מייסדת נוכחות באיחוד האמירויות הערביות

מאת:

פרסם באתר כ - 1262 מאמרים.

.

דילוג לתוכן