כיצד עובדים תנורי חימום, ולמה חשוב לשים לב כאשר באים לרכוש אותם?

29 בינואר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה מיזוג אוויר

למרות שהמדינה שלנו מאופיינת באקלים ים תיכוני, עדיין יש לנו מספר חודשי חורף בשנה, המחייבים אותנו להתקין פתרונות חימום. אחד מפתרונות החימום הנפוצים ביותר בבתים בישראל, הם תנורי חימום להסקה וחימום מים בגז. ניתן לראות אותם גם אצל לקוחות פרטיים, וגם במקומות ציבוריים גדולים. היתרון הגדול שלהם הוא בשילוב. מדובר על מוצר אחד, שמספק שתי פתרונות עיקריים, אחד, חימום החלל, והשני הוא חימום של מי צריכה.

 תנורי חימום המופעלים על ידי גז וסולר

תנורי החימום מתחלקים לשניים, כאשר ישנם המופעלים על ידי סולר וישנם המופעלים על ידי גז. הגז, הוא חומר בעירה נקי ובטוח, אשר מהווה דרך קלה ונוחה להבעיר אש. כמובן שנתין לחמם את הלהבות של הגז בתנורי החימום, ללהבה גדולה, בינונית או נמוכה, על פי הדרישות והצרכים שלכם. ככל שעולה מודעות לאורח חיים בריא, ושלמירה על איכות הסביבה, אנו רואים שיותר ויותר אנשים ברחבי העולם רוכשים תנורים המועלים על גז. גם תנורי חימום המופעלים על ידי נפט או על סולר, נפוצים, אולם קצת יותר פחות מהגז.

רגע לפני שאתם באים לרכוש תנורי חימום להסקה, מה חשוב שתשימו לב?

  • מיקום הדירה שלכם. באיזה אזור גיאוגרפי אתם גרים? אתם גרים בצפון? בהר ירושלים? שם יש צורך גדול ומובהק בתנורי חימום איכותיים אשר יספקו באופן מידיי גם חימום אפקטיבי לבית וגם מים חמים. בנוסף, חשוב לקחת בחשבון גם את המיקום של הדירה. האם אתם גרים בקומה ראשונה? שלישית? עשירית? כמה חדרים יש בבית שלכם? וכמה אנשים גרים בה בדרך קבע? האם יש צורך להתקין בכל חדר תנור, או שאולי כדאי דווקא להתקין תנור בחלל מרכזי?

 

  • כמה אתם מוציאים היום על חימום? אולי משתלם לכם להחליף את כל מערכות החימום שנמצאות כיום בבית, כיוון שלאורך הזמן, ובחישוב מהיר, אתם תצליחו להגיע לחיסכון משמעותי בעלויות? אם אתם גרים באזורים קרים, מן הסתם תצטרכו להשתמש יותר בתנורי חימום. חשוב לבדוק שמערכות החימום מצליחות לחמם בצורה אפקטיבית, ולא יוצרות עומס על החשמל.

 

  • ניתן למצוא היום בשוק מגוון גדול ורחב של חברות שמספקות את המענה הכולל עבור פתרונות חימום מתקדמים. כאשר אתם באים לרכוש פתרונות חימום, שימו לב כי מדובר בחברה שעובדת שנים רבות בתחום, שמדובר בחברה אמינה ומוכרת בשוק, ויותר מזה- חברה שגם מספקת עבורכם אחריות ושירותיות גם במקרים של תקלות.

 

 

 

 

 

 

סגור לתגובות על כיצד עובדים תנורי חימום, ולמה חשוב לשים לב כאשר באים לרכוש אותם?

מאת:

פרסם באתר כ - 84 מאמרים.

.

דילוג לתוכן