הדרכים הטבעיות להדברת נמלים

7 במאי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הרחקת והדברת מזיקים

הדברת נמלים היא דבר נחוץ במידה וקיים מוקד גדול של נמלים בסביבה הביתית שלכם שכן, מדובר על אחד מסוגי המזיקים המעצבנים, אך עם זאת, הנפוצים ביותר. אולם, מרבית חומרי ההדברה או הג'לים להדברת נמלים מכילים חומרים מזיקים שעלולים לסכן את בריאותכם והם אינם מומלצים כלל לשימוש בסביבה בה יש ילדים קטנים או נשים בהריון. על כן, החלטנו לרכז עבורכם בכתבה הבאה דרכי הדברת נמלים טבעית.

• מקלות קינמון – בעוד כי מקלות קינמון הם תוספת טעימה וריחנית שמרבית האנשים אוהבים, ראוי לציין כי למקלות קינמון יש פוטנציאל להיות כלי נהדר עבור הדברת נמלים. למעשה, הריח החזק אותו הקינמון מפיץ מרחיק נמלים ולכן, ניתן להשתמש בהנחה של מקלות קינמון באזורים בהם יש נמלים על מנת להרחיק אותן.

• חומץ – בניגוד לניחוח של הקינמון, הריח החזק והדומיננטי של החומץ לא נעים גם לבני אדם. אולם, בעבור נמלים מדובר בריח בלתי נסבל שמיד מרחיק אותן בדיוק כפי שמקלות קינמון מרחיקים אותן. על כן, במידה ואתם מעוניינים לבצע הרחקת נמלים על ידי השימוש בחומץ, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לערבב מעט חומץ עם מים ולמרוח באזורים בהם ראיתם נמלים בבית שלכם. כמו כן, ניתן גם להוסיף כמות מינימלית של חומץ לפעם הבאה שאתם שוטפים את הבית.

• קליפות הדרים – נמלים מאוד נסלדות מקליפות הדרים ולא ברור מדוע, אך השיטה הזו עובדת בצורה מעולה. ניתן לבצע הרחקת נמלים על ידי השארת קליפות הדרים באזורים בהם נתקלתם בתנועה של נמלים. יתר על כן, ניתן גם להרתיח את קליפות ההדרים בסיר ביחד עם מים וליצור מעין נוזל אשר מכיל את הריח של קליפות ההדרים ולרסס אותו אל עבר הנמלים.

סגור לתגובות על הדרכים הטבעיות להדברת נמלים

מאת:

מחפשים חומרי הדברה לבית ולגינה ? אצלנו - עילאי לבית ולגינה תוכלו למצוא מבחר רחב של מוצרים וחומרי הדברה,הדברת יתושים,הדברת נמלים, הדברת זבובים,הרחקת נחשים,הדברת תיקנים,הדברת מכרסמים ועוד אנו עוסקים במתן פתרונות הדברה כנגד כל סוגי המזיקים, וכמו כן בייצור מוצרי הדברה מובילים. אנו מתמחים בפיתוח, ייצור ושיווק של תכשירי הדברה בישראל. https://ilayhomeandgarden.com/

פרסם באתר כ - 5 מאמרים.

.

דילוג לתוכן