השכרת אוהלים

29 בינואר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עסקים אחר

 

אוהלים לאירועים

השכרת אוהלים לאירועים, ניתן להשתמש לכול אירוע ומטרה העולה על הדמיון, בכול ימי השנה, בכול מזג אויר, ובכול שטח מסוים כפי רצונכם. בנוסף להשכרת אוהל לאירוע, תוכלו לבקש גם השכרת כסאות ושולחנות, השכרת פינות ישיבה, כלי אוכל להשכרה, פתרונות חימום/קירור, מקררים ותנורים וכדומה.

ניתן לסגנן את האירוע שלכם ע"י הוספת דשא סינטטי המוסיף לאווירה הקיימת, כמו כן, לאירועי יוקרה, ניתן להוסיף שטיח אדום להשכרה וכן במות קטנות. לילדים ולבני נוער, ניתן להשכיר רחבות ריקודים, גנרטורים ודוכני מזון מדליקים, כגון: דוכן נקניקיות, דוכן פופקורן ודוכן שערות סבתא.

 

קיימות חברות רבות של השכרת ציוד לאירועים, המספקות סוגי אוהלים שונים להשכרה, באיכויות שונות ובגדלים שונים, וכן משכירות מוצרים אחרים וציוד נלווה לאירועים. יש לבדוק היטב בין החברות השונות לגבי רמת המוניטין של החברה ורמת הניסיון שלה. כמו כן, בשיחת טלפון אחת ניתן לזהות את איכות השירות של החברה, האם הם אדיבים ומנוסים או לא.

בידקו מול החברות השונות את המחירים המוצעים לכם, ואל תמהרו לסגור עם חברה מסוימת כל עוד לא הצגתם מולם את הדרישה המלאה שלכם. יש לתכנן מראש לפני השיחת טלפון, את כל הציוד שהנכם מעוניים לשכור ולרשום זאת על דף, ככה תוכלו לדעת, בדיוק מה שאתם צריכים, מבלי שהחברה תנסה לדחוף לכם שירותים ומוצרים מיותרים.

 

כאשר פונים אל חברה לשימוש בשירות אוהלים להשכרה, יש לבדוק איתה את רמת האיכות של האוהל, האם הבד חזק מספיק ויכול לשמש במזגי אוויר שונים (חום/קור), האם האוהל עמיד בפני גשמים ורוחות, וכו'.

חברה להשכרת ציוד לאירועים, תגיע אל שטח האירוע שלכם ותתקין לכם את האוהל הדרוש ברמה הטובה ביותר ובזמן הקצר ביותר.

אוהלים לאירועים מגיעים בגדלים שונים, ויכולים להכיל כמויות גדולות של אנשים. עריכת אירוע בתוך אוהל מספקת חוויה שונה ואינטימית, שונה מכול אירוע אחר המוכר לכם. תוכלו לשכור אוהל אחד גדול או לחלופין, תוכלו לשכור מס' אוהלים בגדלים בינוניים, הכול על פי צרכיכם.

 

השכרת אוהל לאבלים

באירועים מצערים של החיים, כאשר אדם נפטר מסיבות שונות, ישנו צורך לשבת שבעה ולנחם את משפחת הנפטר לכול אורך שבעת הימים הקרובים מיום פטירת המנוח. ישנם אנשים אשר יעדיפו לערוך את השבעה בתוך ביתם, אך במצבים בהם אין מספיק מקום בשטח הבית, מומלץ לפנות אל חברה להשכרת אוהל אבלים, ולהשתמש בשירותיה למשך השבעת ימי האבל הקרובים.

כמו כן, תמיד תוכלו לבקש מחברה להשכרת ציוד, לשכור כסאות ושולחנות החסרים לכם בימי השבעה ולפתור בעיה זו באופן מיידי.

סגור לתגובות על השכרת אוהלים

מאת:

פרסם באתר כ - 10 מאמרים.

.

דילוג לתוכן