כך תדבירו נמלה אדומה

7 במאי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הרחקת והדברת מזיקים

 

נמלת האש הידועה גם בתור נמלה אדומה היא סוג מיוחד של נמלה שנחשב לשונה מאוד מיתר המינים הנפוצים ברחבי הארץ. למעשה, נמלה אדומה היא מעין מין פולש, זאת מאחר והיא מתבססת במערכת שאינה סביבתה הטבעית ואף גם מתפשטת במהרה על חשבונם של מינים אחרים. על כן, נמלת האש נחשבת למזיק שפוגע באיזון המערכת הטבעית ולכן יש להדבירו ויפה שעת אחת קודם. אולם, בעוד כי קיימים מספר הבדלים מהותיים בין נמלים רגילות לבין הנמלה האדומה, ראוי לציין כי על מנת להדביר נמלה אדומה יש לנקוט באמצעים שונים מאלו שנהוג להשתמש בהם על מנת לבצע הדברת נמלים רגילה.

שירותים מקצועיים יעזרו

בעת בה אנו מדברים על הדברת נמלה אדומה, ראוי לציין כי פתרונות ההדברה הטבעית כמו מקל קינמון לא יסייעו כלל ואף גם לא ישנו דבר באשר להימצאות הנמלה האדומה בסביבה הביתית שלכם. על כן, מומלץ בחום שתשקלו לשכור את שירותיו של מדביר מקצועי במידה וקיימות נמלים אדומות בסביבה הביתית שלכם, מאחר והדברה מקצועית עשויה להיות הפתרון שאתם זקוקים לו. יתרה מזו, חשוב לציין כי ג'ל לנמלים עשוי להיות פתרון יעיל גם כן במידה ואינכם מעוניינים בשירותי הדברה. למעשה, מדובר בג'ל רעיל המוזרק לפינות ברחבי הבית על מנת לרמות את הנמלים לכדי מחשבה שמדובר במזון שעליהן לספק לנמלה המלכה שבלעדיה הקן לא יכול להתקיים. לאחר שהן מספקות את הג'ל למלכה, המלכה מתה, הקן מפורק ומטרד הנמלים פוסק.

הפתרון היעיל

מלבד שירותי הדברה מקצועיים או שימוש בג'ל לנמלים, ראוי לציין כי קיים פתרון נוסף ויעיל לא פחות שכדאי לכם לשקול על מנת לערוך הדברת נמלה אדומה. למעשה, מדובר בפיתיון מורעל הנקרא "גרנולר". גרנולר הוא פיתיון רעיל ויעיל במיוחד להדברת נמלה אדומה. למעשה, מדובר בפתיון בצורת גרגרים שבדומה לג'ל לנמלים, הוא מושך אותן וגורם להן לחשוב שמדובר במזון על מנת להשמיד את הנמלה המלכה.

 

סגור לתגובות על כך תדבירו נמלה אדומה

מאת:

מחפשים חומרי הדברה לבית ולגינה ? אצלנו - עילאי לבית ולגינה תוכלו למצוא מבחר רחב של מוצרים וחומרי הדברה,הדברת יתושים,הדברת נמלים, הדברת זבובים,הרחקת נחשים,הדברת תיקנים,הדברת מכרסמים ועוד אנו עוסקים במתן פתרונות הדברה כנגד כל סוגי המזיקים, וכמו כן בייצור מוצרי הדברה מובילים. אנו מתמחים בפיתוח, ייצור ושיווק של תכשירי הדברה בישראל. https://ilayhomeandgarden.com/

פרסם באתר כ - 5 מאמרים.

.

דילוג לתוכן