אני מאוד עסוק בשביל קורס עזרה ראשונה אז ויתרתי

25 בינואר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בריאות אחר

מכירים את המשפט הזה? כמה פעמים בחיים חשבתם בעצמכם על לעבור קורס של עזרה ראשונה או במקרים של אנשים שכבר עברו קורס עזרה ראשונה אז לעבור איזה רענון קצר כי כבר שכחתם. אבל אחרי שנייה של מחשבה דחיתם את הרעיון כי למי בעצם יש זמן להקדיש? צריך לעבוד, לטפל בילדים, צריך לנוח ולשחק כדורגל וכן הלאה. בדרך כלל אנו חושבים על לעבור קורס לעזרה ראשונה כאשר מזהו קטן קורה לנו או כאשר אנו רואים מישהו נפצע או מת בחדשות או באיזה סרט ואז המחשבה חולפת לנו בראש כמה יעיל זה היה יכול להיות אם היו לנו היכולות שיש לאותם מגישי עזרה ראשונית, יכולות של החייאה, יכולות של חבישת פצעים, קיבועי שברים, עיסויי חזה והידע כיצד לסלק עצם זר מהגרון של התינוק שנחנק. אבל אז אנחנו שוכחים ודוחים הכל שוב ושוב ושוב. מי שבכל זאת עובר קורס עזרה ראשונה על בסיס שנתי או על בסיס כלשהו כחלק מהעבודה שלו הם בדרך כלל בעלי מקצועות מיוחדים כמו פרמדיקים, חובשים, מצילים ועוד. אני אנסה להמליץ לכם בכל זאת לקחת את הטלפון ולהתקשר כבר עכשיו לקבוע קורס כזה שיותאם במיוחד לצרכים שלכם.

איזה קורס עזרה ראשונה מתאים לי?

בהרבה מן החסרות או הגופים שמעברים את הקורס יש את האפשרות של התאמת הקורב לחניך שעובר אותו. יש קורסים שמותאמים למצילים, יש קורס מתאים למורים, יש קורס שמתאים לחובשים ויש קורס מקוצר שמתאים להורים שממש אין להם זמן. יש קורסים מ 4 שעות בלבד ויש קורסים שמגיעים עד ל 120 שעות והם מקיפים וטובים ומקבלים בסופם תעודת מגיש עזרה ראשונה ובסופם החניך צובר לא רק ידע רב ומדהים שיכול להציל חיי אדם או למנוע פציעות קשות שאי אפשר לחזור לשגרה בעקבותן אלא גם רוכש ידע מעשי על ידי תרגולים שנוצרו על ידי נסיון של שנים. תרגולים הבנויים בצורה מדוייקת ומדמים את מה שיקרה במציאות ואז ברגע האמת, כאשר חלילה מישהו יחנק לידם או חמור מכך הילד שלכם יבלע משהו, או מישהו אקראי יטבע לידכם, אם חלילה תהיו בזירת פיגוע, יהיה מידיכם כלי יקר מיהלום, כלי מציל חיים שזו חובה בתור בני אדם, חובה בתור אזרחים, חובה בתור אחים וחובה בתור הורים! כמה חרטה וחוסר אונים תחסכו באמצעות קורס שכזה, אין לכם אפילו מושג. כמה סבל תמנעו מאנשים אחרים או מעצמכם. קדימה לטלפון!

מה לומדים בקורס עזרה ראשונה בסיסי?

ובכן, לומדים קצת על האנטומיה של גוף האדם, לומדים קצת החייאות, במבוגרים לעומת ילדים ותינוקות, לומדים על מתן עזרה ראשונה לטפל בכוויות, בהיפותרמיה, בהתקף לב וכדומה. כלי מאוד מאוד חשוב שכדאי לכל אחד לרכוש אותו. אל תחכו לרגע האמת ואל תכו על חטא. כמו שנייק אומרים: פשוט תעשו את זה!

סגור לתגובות על אני מאוד עסוק בשביל קורס עזרה ראשונה אז ויתרתי

מאת:

פרסם באתר כ - 11 מאמרים.

.