Vultr משתפת פעולה עם Backblaze במטרה לספק למפתחים גישה גמישה וחסכונית לתשתית עוצמתית של מחשוב ואחסון בענן

4 במאי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

Vultr משתפת פעולה עם Backblaze במטרה לספק למפתחים גישה גמישה וחסכונית לתשתית עוצמתית של מחשוב ואחסון בענן

הפתרונות המשולבים מספקים גמישות ומדרגיות בעלויות תפעול נמוכות, לצד ביצועים מיטביים

סן מתיאו, קליפורניה, ו-ווסט פאלם ביץ', פלורידה, 3 במאי 2023, (BUSINESS WIRE):

Vultr, חברת המחשוב בענן הגדולה בעולם שנמצאת בבעלות פרטית, ו-Backblaze (נאסד"ק: BLZE), פלטפורמה מובילה לאחסון, הכריזו על הרחבת השותפות ביניהן ומציעות כעת מגוון פתרונות משולבים של מחשוב בענן ואחסון אובייקטים. הלקוחות יכולים להשתמש במופעי מחשוב בענן בעלי ביצועים גבוהים של Vultr, אשר מתחברים בצורה חלקה למאגרי האחסון של Backblaze B2 דרך API תואם 3S, שמאפשר למשתמשים להרחיב או לצמצם את צורכי המחשוב והאחסון שלהם לפי דרישה. הפתרונות המשולבים אף מספקים חיובים שניתנים לחיזוי מראש עבור המחשוב והאחסון, לרבות תעבורת נתונים ללא עלות במקרה של העברות בין Backblaze ו-Vultr.

על בסיס השותפות שיצאה לדרך בשנת 2021, Vultr ו- Backblazeמספקות למפתחים חלופה ידידותית לפתרונות שמספקים ענני ה"ביג טק". הלקוחות יכולים להפיק תועלת מגישה מקומית למוצרים בעלי ביצועים גבוהים של Vultr, כולל GPU בענן (על בסיס ה- NVIDIA HGX H100, A100, A40ו-A16), מחשוב בענן, מחשוב ממוטב בענן ו-Bare Metal, כולל שילוב צמוד עם Backblaze B2. Vultr ו- Backblazeאף מאפשרות למפתחים להתחיל לעבוד ולחבר תוכנה וחומרה בתוך דקות. המשתמשים יכולים לפרוס תשתית ענן בעלת יכולת גבוהה של התאמה אישית ומדרגיות, בזכות גישת ה- tech stackשל שתי השותפות, אשר תואמת ל תקנים המחמירים של ה- MACH Alliance ובנויה על תשתית שניתנת להגדרה, המושתתת על עיקרון "API תחילה". פתרונות משותפים אלה זמינים כעת באזורים מרובים ברחבי העולם, לרבות נגישות מקומית עבור צוותי מפתחים ביותר מ-30 אתרים של מרכזי נתונים של Vultr לרוחב שש יבשות.

"המפתחים זקוקים לחלופות בנות השגה וטובות יותר לספקי ה"ביג טק" של הענן, כדי שיוכלו להרחיב את היישומים שלהם", אומר גלב בודמן, מנכ"ל ויו"ר מועצת המנהלים של Backblaze. "יחד, Backblaze ו- Vultrמספקות את כל מה שהמפתחים יכולים לצפות כי יהיה זמין במערך הענן שלהם, תוך שהן משחררות אותם מתשתיות ענן מורכבות ומעלויות בלתי צפויות".

Vultr ו- Backblazeאפשרו למספר הולך וגדל של לקוחות להשיג האצה של עומסי העבודה, בעלות נמוכה לאין שיעור מזו שמספקים ענני הביג טק. כאשר Can Stock Photo, שמנהלת יותר מ-70 מיליון תמונות וסרטונים עבור לקוחות בכל רחבי העולם, נדרשה להרחיב את השירותים והתשתיות שלה על מנת לספק ליוצרים ולסוכנויות חוויה חלקה של משתמש קצה, היא בחרה בפתרון המשולב של Vultr ו-Backblaze. החברה העבירה את יישום עיבוד התמונה שלה ממופעי AWS EC2 ל- Vultrוכן העבירה יותר מ-600 טרה-בתים של נתונים מ-Amazon S3 ו-Glacier לאחסון בענן Backblaze B2. כל קובצי התמונה והווידאו נמצאים כעת ב"אחסון חם", כולל הקבצים המאוחסנים בארכיון. כתוצאה מכך, Can Stock Photo מעבדת סרטוני וידאו במהירות הגבוהה פי ארבעה, תוך קיצוץ עלויות התשתית שלה ביותר מ-50%. Monument, החברה המובילה בתחום ניהול התצלומים הדיגיטליים, בחרה במערך תשתית "רזה" לצורך הרצת תוכנת ה-AI שלה על גבי הפלטפורמה של Vultr, בשילוב עם Backblaze B2 עבור אחסון מוצפן. בזכות התקנה זו, שירות הענן הפך במהירות למוצר הדגל של החברה, שמושך אליו 25,000 משתמשים פעילים. Black.ai, אשר בונה מערכות מתקדמות של בינה מלאכותית וראייה ממוחשבת, משתמשת במשאבי מחשוב הענן של Vultr לצורך ניתוח AI ואחסון וידאו, ובשירותים של Backblaze B2 כדי להבטיח אחסון ורוחב פס שניתנים לחיזוי, כנדרש עבור בנייה, בדיקה ופריסה של יישומים על ידי מפתחים שעובדים בקנה מידה רחב.

"המשימה של Vultr היא להפוך את מחשוב הענן בעל הביצועים הגבוהים לקל לשימוש, בר השגה ונגיש מקומית עבור עסקים ומפתחים ברחבי העולם", אומר ג'יי.ג'יי קרדוול, מנכ"ל Vultr. "אנחנו ממוקדים בהפיכתנו לפלטפורמה הנבחרת של תשתית הענן עבור עידן הגדרת התוכנה (composable) ומחויבים לקידום חדשנות דרך אקוסיסטמה של שותפים בעלי גישה דומה כמו Backblaze, תוך אספקת חלופה איכותית ל"חומת הגדר" שמספקים ענני הביג טק".

למידע נוסף אודות האופן שבו Backblaze ו- Vultrמאיצות את פיתוח היישומים, בקרו בכתובת www.vultr.com/campaign/backblaze .

אודות Constant ו-Vultr

Constant, היוצרת וחברת האם של Vultr, שואפת להפוך את מחשוב הענן האיכותי לקל לשימוש, בר השגה ונגיש מקומית עבור עסקים ומפתחים ברחבי העולם. Vultr מספקת שירותים ליותר מ-1.5 מיליון לקוחות ב-185 מדינות, באמצעות פתרונות גמישים, מדרגיים וגלובליים של מחשוב בענן, GPU בענן, Bare Metal ואחסון בענן. Vultr, שנוסדה על ידי דיוויד אנינובסקי במימון עצמי מלא, הפכה לחברת מחשוב הענן הגדולה בעולם שהנה בבעלות פרטית, מבלי שנדרשה אי פעם לגיוס כספים באמצעות מכירת מניות. קבלו מידע נוסף בכתובות www.constant.com ו- www.vultr.com..

אודות Backblaze

Backblaze הופכת את האחסון, השימוש וההגנה על הנתונים לפשוטים להפליא. ענן האחסון של Backblaze מספק בסיס שעליו יכולים עסקים, מפתחים, מקצועני IT ואנשים פרטיים לבנות יישומים, לארח תוכן, לנהל מדיה, לגבות נתונים ולאחסן אותם בארכיון, ועוד. החברה, שמנהלת יותר משני מיליארד גיגה-בתים של אחסון נתונים, עובדת כיום עם יותר מ-500,000 לקוחות ביותר מ-175 מדינות. החברה, שנוסדה בשנת 2007, יושבת בסן מתיאו, קליפורניה. למידע נוסף, בקרו בכתובת www.backblaze.com.

למידע נוסף

ארין צווירן
[email protected]

מקור: Vultr

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על Vultr משתפת פעולה עם Backblaze במטרה לספק למפתחים גישה גמישה וחסכונית לתשתית עוצמתית של מחשוב ואחסון בענן

מאת:

פרסם באתר כ - 1267 מאמרים.

.

דילוג לתוכן