חברתStarr  מבצעת כיום חיתום ישיר לביטוח רכוש לסיכונים טכניים באמצעות חברות הביטוח שלה

29 באפריל 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

חברתStarr  מבצעת כיום חיתום ישיר לביטוח רכוש לסיכונים טכניים באמצעות חברות הביטוח שלה

 

ניו יורק, 27 באפריל 2023, (BUSINESS WIRE):

 

קבוצת חברות הביטוח Starr הודיעה היום כי החל מ-23 באפריל, החלה לבצע חיתום ישיר לסיכונים הטכניים שלה באמצעות חברות הביטוח שלה, ובכך מסיימת מערכת יחסים מוצלחת בת 17 השנים שלה עם Chubb.

המעבר הזה של עסקי הסיכונים המורכבים ונכסי האנרגיה של Starr לחברות הביטוח שלה עצמה צפוי להיות חלק מבחינת הלקוחות. לקוחות ימשיכו לעבוד באופן ישיר עם צוות המומחים של Starr, המשתמשים באותה גישה של ניהול סיכונים טכניים ומציעים את אותם היקפי יכולת ושירות לקוחות. השינוי היחיד שלקוחות יראו הוא הוא את שמן של חברות הביטוח של Starr כגופים המנפיקים את הפוליסות.

״אנו תומכים בעסקי הסיכונים המורכבים ונכסי האנרגיה למעלה מ-55 שנה״, אמר ריצ׳ארד שאק, נשיא International Insurance and Starr Tech. ״אנו מודים ל-Chubb על התמיכה שלה במהלך מערכת היחסים הזו״.

אודות חברות הביטוח Starr

חברות הביטוח Starr (Starr Insurance Companies) (או Starr) הוא השם השיווקי של החברות וחברות הבת של Starr International Company, Inc. בתחום הביטוח והסיוע בנסיעות ושל עסקי ההשקעה של C.V. Starr & Co., Inc. וחברות הבת שלה. Starr היא תאגיד ביטוח והשקעות מוביל, עם נוכחות בשש יבשות; Starr מספקת מוצרי ביטוח נכסים, בריאות, פגיעות אישיות ותאונות באמצעות סוכנויות הביטוח שלה וכן שורה של ביטוחים נלווים, כמו ביטוח של התעשייה האווירית, הים, אנרגיה וביטוח נפגעים נוסף. חברות הבת של Starr בארה״ב, ברמודה, סין, הונג קונג, מלטה, סינגפור, שווייץ ובריטניה זכו בדירוג A.M. הגבוה ביותר של A (מצוין). לתאגיד של Starr, Lloyd, יש דירוג של A+ (חזק) מטעם Standard & Poor.

בקרו אותנו ב-www.starrcompanies.com או עקבו אחרינו ב-LinkedIn וב-Twitter.

למידע נוסף:

 

Charlie Armstrong
Vice President, Marketing
[email protected], 646.758.8308

מקור: Starr Insurance Companies

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על חברתStarr  מבצעת כיום חיתום ישיר לביטוח רכוש לסיכונים טכניים באמצעות חברות הביטוח שלה

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן