רוזן, משרד עורכי דין אמין ומוביל, מעודד את המשקיעים ב-  Credit Suisse Group AG  שצברו עודף הפסדים העולים על מיליון דולר  להבטיח ייעוץ

27 באפריל 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

 

רוזן, משרד עורכי דין אמין ומוביל, מעודד את המשקיעים ב-  Credit Suisse Group AG  שצברו עודף הפסדים העולים על מיליון דולר  להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב של 8 במאי בתביעה ייצוגית בניירות ערך – CS

 

ניו יורק, 27 באפריל 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של  Credit Suisse Group AG (NYSE: CS) בין התאריכים 18 בפברואר 2021 עד 20 במרץ 2023, שני התאריכים כוללים ("תקופת הייצוג"), את דחיית התביעה הייצוגית בניירות ערך. התביעה נדחתה כדי לכלול משקיעים נוספים. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 8 במאי 2023.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של  Credit Suisse, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Credit Suisse, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=12359  , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected]. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 8 במאי 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

פרטי התיק:   על פי התביעה, הנתבעים לאורך כל תקופת המדוברת הציגו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או נמנעו מלגלות כי: (1) בניגוד למצגי הנתבעת Lehmann  בדצמבר 2022, הגידול החד ביציאת הלקוחות שקרדיט סוויס החל לחוות באוקטובר 2022 נותר בעינו; (2) בהתאם לכך, קרדיט סוויס המעיט בהשפעת סדרת ההפסדים הרבעוניים האחרונים של החברה וכשלי הסיכון והציות על הנזילות ויכולתה לשמור על כספי הלקוחות; (3) כתוצאה מכך, קרדיט סוויס הגזים במצבה הכספי של החברה ו/או בסיכוייה; ו-(4) כתוצאה מכך, הצהרותיה הפומביות של החברה היו כוזבות ומטעות באופן מהותי בכל הזמנים הרלוונטיים.

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Credit Suisse, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=12359    או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  [email protected]או [email protected] לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

סגור לתגובות על רוזן, משרד עורכי דין אמין ומוביל, מעודד את המשקיעים ב-  Credit Suisse Group AG  שצברו עודף הפסדים העולים על מיליון דולר  להבטיח ייעוץ

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן