עורך דין ונוטריון נזיקין

18 בינואר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה חוק ומשפט

פעמים רבות, תזדקקו לא רק לעורך דין שיגן עליכם בדיני נזיקין אלא גם לנוטריון שיאשר תעודות ומסמכים שרק הוא יכול לאשרם. שינוי נדבכים בצוואה, בהצהרות שונות שאתם מגישים וכד' מחייבות חתימה של נוטריון, לא רק כלפי מוסדות המדינה, אלא גם כלפי בתי עסק אחרים שלא פעם דורשים זאת כדי לוודא את מהימנות הדברים. כאשר אנשים זקוקים לסמכות משפטית כמו עורך דין ונוטריון נזיקין – זה עשוי לקרות מהסיבות הבאות.

אישור כתיבת צוואה
עורך דין ונוטריון נזיקין יאשר כתיבת צוואה, וכך יהפוך אותה לצוואה שלמה ומלאה, המגובה ב- 100% אמינות, וזאת בשונה מצוואה שנכתבה ממיטת חוליו של הקשיש, ואז יש חשד להפעלת לחץ שלא כדין עליו מצד קרובי משפחתו. על מנת להבטיח את אמינות המסמך, רצוי לכתוב צוואה בגיל צעיר באופן יחסי ולגבותה בחתימה נוטריונית.
אישור הצהרות מכל הסוגים
אם אתם מנהלים בכירים במשק, ומגישים הצהרת הון, הצהרה על מאזני בית העסק, גילוי דעת בכתב ידכם, ועוד, מומלץ כי נוטריון יחתום בחותמת אפוסטיל על הצהרות מעין אלה. עורך דיו ונוטריון נזיקין יאשרו כי ההצהרות מהימנות, לא ניתנות לשינוי, ונהגו כולן על ידך, ורק על ידך.
אישור על דבר היותו של אדם בחיים
אישור בו משתמשים בעיקר להתכתבות עם ממשלת גרמניה לגבי כספי פיצויים מהשואה. אחת מהפרוצדורות של הממשלה בברלין ושל מערכת המשפט שם היא להוכיח שהאדם לו מגיעים הכספים נמצא בחיים. הוכחה זו מושלמת רק על ידי חתימה נוטריונית על מסמך מיוחד המוכיח זאת. נוטריונים מרחבי הארץ קיבלו לא פעם פניות מקרובי הניצולים להנפיק אישור מעין זה.
שירות עריכת דין נזיקין סטנדרטי
בנוסף להיותנו משרד נוטריון, אנו משרד עורכי דין נזיקים המעניק שירותים משפטיים בדיני נזיקין מקיפים כמו ליטיגציה אזרחית, לשון הרע, ועוד. אנו עוסקים גם בליטיגציה מסחרית, הפרת זכויות יוצרים, גניבת עיין ומעט בדיני חברות. היתרון שלנו מתבטא בכך שאנו גם משרד עורך דין נזיקין וגם משרד בו ישנו נוטריון, וכך ניתן לקבל מספר שירותים משפטיים באותו משרד.
למידע נוסף על עורך דין ונוטריון נזיקין, וקריאת תכנים בתחום דיני מקרקעין מסחר וחוזים, פנו אלינו ונשמח להעניק לכם שירות!

סגור לתגובות על עורך דין ונוטריון נזיקין

מאת:

פרסם באתר כ - 82 מאמרים.

.

דילוג לתוכן