Mistplay ממנפת את Analytics Platform Starter Kit ל-AWS של Grid Dynamics לשיפור התפעול העסקי

26 באפריל 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

Mistplay ממנפת את Analytics Platform Starter Kit ל-AWS של Grid Dynamics לשיפור התפעול העסקי

נקודות עיקריות:

*עם היישום המוצלח הנוסף של AWS, Grid Dynamics מחזקת את המוניטין שלה ביכולת להניע ערך עסקי עם פתרונות ענן גמישים ניתנים להתאמה.

* Grid Dynamics סיפקה בהצלחה פלטפורמת אנליטיקה ולימוד מכונה מוכנים מהמדף עבור הלקוחה שלה, Mistplay – אפליקציית מועדון הלקוחות המובילה לגיימרים בשוק המובייל.

*הפתרון של Grid Dynamics עוזר ל-Mistplay לשפר את היעילות התפעולית ולספק המלצות מונעות תובנות כדי להגדיל את המעורבות, הנאמנות וההכנסה עבור עצמה ושותפותיה בתחום פרסום המשחקים.

* Grid Dynamics עזרה ל-Mistplay לקצר את הזמן לשוק ולפרוס מנועי המלצות מתקדמים מהר יותר על ידי מינוף הפתרונות המוכחים שלה Analytics Platform Starter Kit ו-ML Starter Kit המבוססים על AWS כדי לספק פתרון מוכן לייצור תוך פחות מ-5 חודשים.

 

סן רמון, קליפורניה, 25 באפריל 2023, (ACCESSWIRE) :

Grid Dynamics Holdings, Inc (נאסד"ק: GDYN) (Grid Dynamics), מובילה בשירותי ופתרונות המרה דיגיטלית ברמה ארגונית, הודיעה היום כי הלקוחה שלה, Mistplay, אפליקציית מועדון הלקוחות המובילה לגיימרים בשוק המוביייל, הרחיבה את היכולות העסקיות שלה באמצעות הפריסה של פלטפורמת אנליטיקה. Mistplay נמצאת במשימה להיות הדרך הטובה ביותר לשחק משחקי מובייל עבור כולם, בכל מקום, ואספקת חוויה מותאמת לכל משתמש היא בראש סדר העדיפויות של צוות הבינה המלאכותית והאנליטיקה של החברה. גיימרים מגיעים ל-Mistplay כדי לגלות משחקים חדשים לשחק, לצבור נקודות ולממש את הנקודות הללו כדי לזכות פרסים. מעבר לכך שהחוויה הכוללת מייעלת את ההיבט של גילוי משחקים ובחירתם עבור המשתמש, היא מאפשרת למפיצי משחקים להגיע לקהלים המאוד מעורבים שהם מחפשים.

באמצעות מינוף של Analytics Platform Starter Kit ו-ML Starter Kit שלה, Grid Dynamics בנתה עבור Mistplay פלטפורמת אנליטיקה חדשה, המאפשרת לחברה לשתף בקלות נכסי נתונים ברחבי הארגון שלה, לקבל תובנות חשובות מנתונים אלו וליצור מודלים מתקדמים של לימוד מכונה המספקים המלצות טובות יותר על משחקים לקהילה ההולכת וגדלה שכבר מקיפה מיליוני גיימרים. פתרון מפתח זה נפרס לייצור תוך פחות מ-5 חודשים, והוא הוביל להאצה משמעותית של יוזמות בינה מלאכותית ואנליטיקה של Mistplay.

 

Analytics Platform Starter Kit של Grid Dynamics, המבוססת על AWS, מייצגת שיא של שנות ניסיון ומאפשרת פריסה ​​מהירה של פלטפורמת ניתוח טבעית לעבודה ב-AWS והטמעה של צינורות נתונים בקנה מידה גדול. הערכה המשולבת מראש, והבדוקה היטב, נועדה לקצר באופן משמעותי ביותר את הזמן לשוק, לשפר את נגישות הנתונים ואיכותם, להגביר את קצב קבלת התובנות ולהשיג החזר להשקעה משמעותי. על ידי מינוף ערכת הבסיס הזו, הלקוחות נהנים מהקטנת עלות משמעותית עם פחות סיכונים עבור ההשקעה הראשונית, והם יכולים להתמקד במה שחשוב לעסקים: בינה עסקית, מדע נתונים והחלטות מונעות נתונים באמצעות לימוד מכונה.

"אנו גאים מאוד בכך שאנו עוזרים ללקוחותינו להגיע לשוק במהירות עם יכולות חדשות. עם Data Platform Starter Kit ל-AWS שלנו, לקוחות כמו Mistplay מקצרים באופן משמעותי ביותר את הזמן לשוק ומממשים במהירות רווחים עם יעילות תפעולית. היבט חשוב נוסף של פרויקט זה הוא שיתוף הפעולה האדיר בין צוותי Grid Dynamics ו-Mistplay", אמר אלכס פוברזהסקי, סגן נשיא ב-Grid Dynamics. "זה כבוד לעבוד עם אנשים נהדרים וחברה מובילה בתחומה. אנחנו לא יכולים לחכות לראות מה נוכל להשיג ביחד בעתיד".

"השותפות המוצלחת שלנו עם Grid Dynamics  אפשרה לנו לבצע מודרניזציה מהירה של פעולות ה-ML ופלטפורמות הנתונים שלנו ב-Mistplay. שיתוף פעולה זה הביא לפרודוקטיביות מוגברת של צוותי הנתונים ולבניית הכלים כדי להבטיח שהמשתמשים שלנו יקבלו את חוויית המשחק הטובה מסוגה. כשאנחנו מסתכלים קדימה, השותפות הזו תתמוך בנו מאוד כשנמשיך לחדש בתעשיית המשחקים הניידים", אמר ד"ר לוקה פיאשי, מנהל נתונים ובינה מלאכותית ראשי ב-Mistplay.

אודות Grid Dynamics

Grid Dynamics (נאסד"ק: GDYN) היא ספקית שירותי טכנולוגיה דיגיטלית טבעיים שמאיצה צמיחה ומחזקת יתרון תחרותי לחברות ברשימת Fortune 1000. Grid Dynamics מספקת שירותי ייעוץ והטמעה של המרה דיגיטלית בחוויית לקוח רב-ערוצית, ביג דאטה, אנליטיקה, חיפוש, בינה מלאכותית, ענן ו-DevOps ומודרניזציה של יישומים. Grid Dynamics מספקת מהירות גבוהה לשוק, איכות ויעילות על ידי שימוש במאיצי טכנולוגיה, תרבות של אספקה ​​זריזה ומאגר הכישרונות ההנדסיים הגלובלי שלה.

Grid Dynamics, שנוסדה ב-2006, ממוקמת בעמק הסיליקון עם משרדים ברחבי ארה"ב, מקסיקו, בריטניה, אירופה והודו. לקבלת מידע נוסף על Grid Dynamics, בקרו באתר www.griddynamics.com. עקבו אחרינו בפייסבוק, בטוויטר ובלינקדאין.

אודות Mistplay

Mistplay היא אפליקציית הנאמנות המובילה לגיימרים ניידים. Mistplay מטפחת קהילה של מיליוני גיימרים מעורבים שמרוויחים תגמולים על גילוי ומשחקים חדשים. המטה של Mistplay, שבסיסו במונטריאול, והושק בשנת 2016, נמצא במשימה להיות הדרך הטובה ביותר לשחק במשחקים ניידים לכולם, בכל מקום. תוכלו לקרוא עוד על החברה וכיצד לשתף איתנו פעולה כאן.

קשרי מדיה

Cary Savas
+1 (650) 523 5000
csavas@griddynamics.com

מקור:  Grid Dynamics

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE

סגור לתגובות על Mistplay ממנפת את Analytics Platform Starter Kit ל-AWS של Grid Dynamics לשיפור התפעול העסקי

מאת:

פרסם באתר כ - 1182 מאמרים.

.