Huawei מכריזה על מעבר למערכת MetaERP, שמגדירה מחדש את מערכות הליבה העסקיות של הארגון

24 באפריל 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

Huawei מכריזה על מעבר למערכת MetaERP, שמגדירה מחדש את מערכות הליבה העסקיות של הארגון

 

דונגואן, סין, 24 באפריל 2023, (BUSINESS WIRE):

וואווי (Huawei) הכריזה כי החליפה את מערכת ה-ERP מן הדור הקודם במערכת MetaERP של החברה, שעליה יש לה שליטה מלאה. היום אירחה Huawei את טקס פרסי MetaERP, שנועד להוקיר את האנשים והצוותים אשר תרמו תרומה מכרעת לפרויקט זה. האירוע זכה לשם \"Heroes Fighting to Cross the Dadu River\" והתקיים בקמפוס Xi Liu Bei Po Village של החברה, בדונגואן, סין.

ERP (תכנון משאבים ארגוניים) היא מערכת ה-IT החיונית ביותר לניהול הארגון. Huawei השיקה את מערכת MRP II (תכנון משאבי ייצור) בשנת 1996 ובהמשך הרחיבה אותה למערכת ה-ERP, כולל מספר שדרוגים איטרטיביים. מערכת ה-ERP הישנה הייתה מערכת הליבה שהיוותה את הבסיס לפעילות הארגונית של Huawei ותמכה בהתפתחותה המהירה של החברה במשך יותר מ-20 שנה. היא תמכה בפעילות העסקית היעילה של Huawei, אשר אפשרה לה לייצר מאות מיליארדי דולרים מדי שנה, ביותר מ-170 מדינות ואזורים בכל רחבי העולם.

בשנת 2019, Huawei החלה להתמודד עם לחצים חיצוניים ואתגרים עסקיים שהלכו וגברו. החברה החליטה לפתח מערכת MetaERP בשליטה עצמית מלאה שלה, כתחליף למערכת ה-ERP הישנה. זה היה פרויקט השינוי הרחב והמורכב ביותר ש-Huawei קיבלה על עצמה אי פעם. במהלך שלוש השנים האחרונות, Huawei השקיעה משאבים משמעותיים בפרויקט והקצתה לו אלפי עובדים, תוך עבודה מול שותפי תעשייה ואקוסיסטמה במטרה להתגבר על האתגרים הנלווים. מערכת ה-MetaERP החדשה, הממוקדת בעתיד, שפותחה עבור הענן ומתאפיינת בקנה מידה רחב במיוחד, כבר החלה לפעול והחליפה את מערכת ה-ERP הישנה.

נכון להיום, MetaERP מטפלת ב-100% מכלל התרחישים העסקיים של Huawei וב-80% מן הקיבולת העסקית שלה. MetaERP כבר עברה את מבחן החודש, הרבעון והשנה והשיגה אפס כשלים, אפס עיכובים ואפס התאמות חשבונאיות.

לדברי טאו ג\'ינגוון, חבר במועצת המנהלים של Huawei ונשיא מחלקת האיכות, התהליכים העסקיים ועיבוד ה-IT של החברה: \"התנתקנו ממערכת ה-ERP הישנה שלנו וממערכות נוספות של פעילות ליבה וניהול לפני יותר משלוש שנים. מאז, לא רק שהצלחנו לבנות מערכת MetaERP משלנו, אלא שגם עלה בידינו לבצע את המעבר ולהוכיח את יתרונותיו. היום, אנחנו גאים להכריז שהתגברנו על המכשולים. הצלחנו לשרוד!\"

ל-Huawei שליטה מלאה ומוחלטת ב-MetaERP, אשר נבנתה לצד מערכות נוספות של החברה, כמו EulerOS ו-GaussDB. בנוסף, Huawei עבדה עם שותפים על מנת להטמיע במערכת metaERP טכנולוגיות מתקדמות, כמו ארכיטקטורה מותאמת לענן (cloud native), ארכיטקטורה מונעת מטה-נתונים ומרובת דיירים וכן בינה בזמן אמת, תוך שיפור משמעותי של יעילות השירות והאיכות התפעולית. העקרונות שמנחים את Huawei הם בניית הארכיטקטורה הפשוטה ביותר באיכות הגבוהה ביותר האפשרית, תוך השגת חוויה מיטבית בעלות הנמוכה ביותר. Huawei תמשיך לפעול לצד שותפים במטרה לבנות מערכות ליבה עסקיות יעילות ומאובטחות יותר עבור הארגון, אשר לא יהיו כפופות למגבלות כלשהן.

לדברי סברינה מנג, יו\"ר ברוטציה ומנהלת הכספים הראשית של החברה: \"קפיצות מדרגה טכנולוגיות מצריכות רוח של יצירה ושנים של ניסיון. מעבר לכך, על מנת לקדם את הקפיצות האלה בדרך הנראית לנו, יש צורך בראש פתוח. לא היינו יכולים לבנות את MetaERP ללא תמיכת השותפים שלנו. חדשנות מתאפשרת רק כשיש ראש פתוח, והשגשוג אפשרי רק כאשר עובדים יחד\".

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53386120/en

אנשי קשר

[email protected]

 

מקור: Huawei

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על Huawei מכריזה על מעבר למערכת MetaERP, שמגדירה מחדש את מערכות הליבה העסקיות של הארגון

מאת:

פרסם באתר כ - 1267 מאמרים.

.

דילוג לתוכן