חברת Milliken & Company מציינת חמש שנות התקדמות בדו\

22 באפריל 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

חברת Milliken & Company מציינת חמש שנות התקדמות בדו\"ח הקיימות לשנת 2022, \"עבור האנושות\"

יעדים מאומתים של \'אפס פליטות נטו\' מעגנים את השפעת החברה על הקיימות הגלובלית, לטווח הקצר והארוך

ספרטנבורג, דרום קרוליינה, 19 באפריל 2023, (BUSINESS WIRE):

Milliken & Company, חברת ייצור תעשייתי גלובלית ומגוונת, פרסמה היום את דו\"ח הקיימות השנתי החמישי שלה, \"עבור האנושות\". הדו\"ח עוקב אחר התקדמותה של Milliken בהשגת יעדי הקיימות לשנת 2025, שנקבעו במקור ב-2019, ומספק נתונים ראשוניים עבור קו הבסיס ליעדי \'אפס פליטות נטו\', שאומתו רשמית ב-2022. הדו\"ח מציג כיצד הקיימות משפיעה על עסקיה של Milliken כיום, וכיצד היא מהווה חלק בלתי נפרד מהעתיד של החברה.

הודעה זו לעיתונות כוללת מולטימדיה. ההודעה המלאה נמצאת בקישור כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20230419005301/en/

Milliken הכריזה על יעדים לטווח הקצר והארוך לקראת השגת אפס פליטות נטו עד 2050, והוסיפה מימד חדש למאמץ הקיימות של החברה. Milliken היא אחת מ-50 החברות הראשונות בעולם, והראשונה בדרום קרולינה, שקבעה יעדים מבוססי מדע באישור יוזמת Science Based Targets (SBTi), הנתמכת על ידי האו\"ם. יעדים אלה הצטרפו ל-12 יעדי קיימות אחרים ש-Milliken קבעה, והם מכוונים את מאמצי עובדיה ואת גישתה למוצריה ולכדור הארץ דרך הזווית של תועלת למין האנושי ולמדע.

\"מעורר השראה לראות מה הצלחנו להשיג בשנים ספורות בלבד. אנחנו יודעים שנוכל להמשיך עם ההתקדמות הזו, יחד עם העובדים, בעלי המניות, השותפים והלקוחות שלנו, ולהיות חלק מהפתרון לאתגרים הדחופים ביותר בעולם, כולל שינויי אקלים\", אומר האלסי קוק, נשיא ומנכ\"ל Milliken. \"עבודתנו רחוקה מלהסתיים, ואנחנו יודעים שעבודת צוות היא המפתח להאצת החדשנות ולהצלחה – לא רק עבור עצמנו, אלא עבור האנושות כולה\".

כמו כן, ב-2022 הודיעה Milliken כי תבטל את השימוש ב-PFAS בסיבים ובגימורים במסגרת פורטפוליו הטקסטיל של החברה. הפסקת השימוש תושלם בדצמבר 2022. בהתאם למחויבותה להשיג פתרונות לסוף החיים של מוצרי פלסטיק, השקיעה קרן הצדקה הארגונית של החברה – Milliken & Company Charitable Foundation – במרכז להתנהגות והשפעה בנות קיימא של The Recycling Partnership, המציע פתרונות מוחשיים להגדלת שיעורי המחזור של משקי בית בארה\"ב. הגיוון בקרב אנשי צוות הנהלת Milliken בארה\"ב גדל ב-10% מאז 2018, וכיום הצוות כולל 36% גיוון מגדרי ו-17% גיוון גזעי/אתני. יש לציין כי Milliken עמדה גם ביעדיה להפחתה של 25% במדד פליטות גזי חממה במסגרת פעילותה השנה, וכעת היא שואפת להגדיל את הפחתת הפליטות בהתאם ליעדי \'אפס פליטות נטו\'.

\"מאמצי הקיימות שלנו ממשיכים להתפתח, כפי שניתן לראות מכך שעברנו מיעד לפליטת גזי החממה ליעדים הוליסטיים יותר של אפס פליטות נטו\", מוסיף סמנכ\"ל Milliken והיועץ הכללי, קייסל נייט. \"אנחנו גאים במה שהשגנו בשנת 2022, ובטוחים שנשפר את מאמצינו עם הזדמנויות חדשות לקראת המטרה שלנו, להשפיע באופן חיובי על העולם לדורות הבאים\".

ניתן למצוא את דו\"ח הקיימות של Milliken לשנת 2022 באתר milliken.com/sustainability, לצד משאבים נוספים בנושא \'אפס פליטות נטו\' ודוחות משנים קודמות.

אודות Milliken

 

המומחית העולמית במדע החומרים Milliken & Company מספקת את פריצות הדרך שלהמחרהיום.ממולקולותמובילותבתעשייהועדלחידושים בניקיימא,מיליקןיוצרתמוצריםשמשפריםאתחייהםשלאנשיםומספקיםפתרונותללקוחותולקהילותשלה.בהסתמךעלאלפיפטנטיםותיקעםיישומיםבכלעסקיהטקסטיל, חומרי הריצוף,כימיקלים מיוחדיםובריאות,החברהרותמתתחושהמשותפתשליושרהומצוינותכדילהשפיעבאופןחיוביעלהעולםבמשךדורות.

 

למידע נוסף על המוחות הסקרניים והפתרונות מלאי ההשראה של מיליקן: milliken.com בפייסבוק, באינסטגרם ובלינקדאין.

צפו בגרסת המקור באתר  businesswire.com:

https://www.businesswire.com/news/home/20230419005301/en/

אנשי קשר

בטסי סיקמה
[email protected]
864.909.7908

 

מקור: Milliken & Company

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על חברת Milliken & Company מציינת חמש שנות התקדמות בדו\

מאת:

פרסם באתר כ - 1267 מאמרים.

.

דילוג לתוכן