מידע למשקיעי MCB: רוזן, היועץ הגלובלי המדורג ביותר, מעודד את המשקיעים ב- Metropolitan Bank Holding Corp.  לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – MCB

22 באפריל 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

מידע למשקיעי MCB: רוזן, היועץ הגלובלי המדורג ביותר, מעודד את המשקיעים ב- Metropolitan Bank Holding Corp.  לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – MCB

 

ניו יורק, 19 באפריל 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Metropolitan Bank Holding Corp.  (NYSE: MCB) הנובעות מטענות כי ייתכן ש- MCBפרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של MCB ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד חברת MCB, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=14239, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected].

 

במה מדובר: ב-30 במרץ 2023 פרסם אנליסט השוק Vidar Research  דו"ח שכותרתו "הבנק המסחרי Metropolitan  הוא שק מעורב של בעיות[.]" הדו"ח של וידאר ציין כי הבנק המסחרי Metropolitan  "הוא המנפיק המועדף על כרטיסי חיוב נטענים של חברות קריפטו", טען כי הבנק המסחרי Metropolitan  מדמם פיקדונות[,]" ציין כי הבנק המסחרי מטרופוליטן "הוא המנפיק המועדף עבור כרטיסי חיוב נטענים של חברות קריפטו[,]", תהה אם הבנק המסחרי Metropolitan  אכן מתרחק ממטבעות קריפטוגרפיים (כפי שהודיע לכאורה), וטען כי המאזן שלו "מזעזע בהשוואה לבנק Signature  הכושל (SBNY)[.]" דו"ח וידאר הגיע למסקנה כי הבנק המסחרי Metropolitan  "הוא בנק כושל וכי הוא יחלוק את גורלו עם חברות כמו SBNY [Signature Bank] ו-SIVB [בנק Silicon Valley]".

 

במידע זה, מחיר המניה של MCB ירד ב-9.66 דולר למניה, או 27.58%, ונסגר במחיר של 25.36 דולר למניה ב-30 במרץ, 2023.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

סגור לתגובות על מידע למשקיעי MCB: רוזן, היועץ הגלובלי המדורג ביותר, מעודד את המשקיעים ב- Metropolitan Bank Holding Corp.  לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – MCB

מאת:

פרסם באתר כ - 1267 מאמרים.

.

דילוג לתוכן