אוכל מוכל לאירועי בר ובת מצווה

16 בינואר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירועים וחתונות

אם גם אתם מעוניינים להשביח את רמת בר ובת המצווה שלכם, המתינו עם ההזמנה של הקייטרינג של האולם. זה גם ייתן לכם אפשרות להוזיל את מחירו של האולם (אתם לא יודעים, אבל בדרך כלל בעלי אולמות משכירים את האולם במחיר יקר, אשר אם תורידו ממנו שירותי חובה כמו קייטרינג ותקליטן, תגלו שהמחיר ירד), וגם להחליף את השירות בשירות שיספק אוכל מוכן בפתח תקווה לאירועי בר ובת מצווה באופן יסודי יותר מרוב הקייטרינגים בארץ, ובהתאמה אישית וחסרת פשרות לאירוע שלכם: נסו ותיווכחו.
כיצד אנו עורכים סעודת קייטרינג לאירועי מצווה?
אנו יושבים עם בעלי האירוע ומאפשרים להם הצצה במגוון רחב של תפריטינו. אנו מאפשרים למזג חלק מהמאכלים ולהגיש תפריט המבוסס על שילובים שונים, ובלבד שזה שילוב כשר ומאושר. כל המנות והתפריטים שלנו כשרים למהדרין. אנו מספקים מאכלי בשר ומאכלי חלב שנעשו בכלים נפרדים, כמובן בשום אופן לא באותו אירוע. אנו מספקים מאכלים לחגים, ואם הבר מצווה או בת המצווה נופלים על יום חג, נוכל להעשיר את התפריט, ולספק, לצד מאכלי אירועי מצווה טיפוסיים, גם מאכלים הקשורים לחג אותו חוגגים בעת האירוע שלכם.
מדוע מומלץ להעדיף אותנו על פני ספקי מזון אחרים לאירועים?
אנו מספקים מזון בהיקפים רבים, על פי דרישות הלקוח, ועל בסיס ניסיון חסר פשרות. אם הזמנתם 100 איש לאירוע, אתם לא באמת צריכים להגיד לנו כמה טבעונים או צמחונים יש, ולכמה אורחים אסור לאכול גלוטן. אנחנו מתבססים על הערכות אקטואריות סטטיסיות המבוססות על ניסיוננו מימי העבר. בנוסף, אנו עוברים בין השולחנות ומציעים גרסה נטולת בשר או גלוטן עבור כל מאכל המכיל רכיבים אלו. לכן, אף אורח לא יאכל משהו שהוא לא יודע מהו.
שמירה על הבטיחות שלכם ושל הסועדים
ידוע כי יש מצבים בהם שמירה על סוג המזון היא בגדר שמירה על הבריאות. למשל מי שרגיש ללקטוזלא יכול לשתות חלב, או לצרוך את מאכליו, ומי שנמצא בטיפול נגד סוכרת – רצוי לו שלא יצרוך הרבה דברי מתיקה. אנו נספק מראש מאכלים לבר מצווה המוכנים במיוחד לאוכלוסייה זו, על מנת שהיא תוכל לשמוח בשמחתכם ולחוש שווה לכם.

סגור לתגובות על אוכל מוכל לאירועי בר ובת מצווה

מאת:

פרסם באתר כ - 82 מאמרים.

.

דילוג לתוכן