משרד עורכי הדין רוזן בעל שם עולמי מעודד את המשקיעים ב- Luminar Technologies, Inc. לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – LAZR

22 באפריל 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

משרד עורכי הדין רוזן בעל שם עולמי מעודד את המשקיעים ב- Luminar Technologies, Inc. לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – LAZR

 

ניו יורק, 19 באפריל 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Luminar Technologies, Inc.  (נאסד"ק: LAZR) הנובעות מטענות כי ייתכן ש- Luminar פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Luminar ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד Luminar, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=14243, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected].

 

במה מדובר? ב-17 במרץ 2023 או בסמוך לכך, כלי תקשורת שונים דיווחו כי מפתחת השבבים Lidwave האשימה את Luminar  בניסיון להעביר שבב Lidwave כטכנולוגיה של Luminar  עצמה, לאחר ש- Luminar הציגה תמונה של המעבד בכנס משקיעים שנערך לאחרונה, כמו גם בחומרים באתר האינטרנט שלה. כתוצאה מכך, Lidwave איימה על Luminar  בצעדים משפטיים. לאחר מכן הסירה Luminar  את התמונות המדוברות ממצגת המשקיעים ומאתר האינטרנט שלה.

 

במידע זה, מחיר המניה של Luminar  ירד ב-0.68 דולר למניה, או 8.02%, ונסגר במחיר של 7.80 דולר למניה ב-20 במרץ 2023.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

סגור לתגובות על משרד עורכי הדין רוזן בעל שם עולמי מעודד את המשקיעים ב- Luminar Technologies, Inc. לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – LAZR

מאת:

פרסם באתר כ - 1267 מאמרים.

.

דילוג לתוכן