עיצוב אירועים בבלונים זה לא בדיוק ליצן וחמישה בלונים בפארק

12 בינואר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירועים וחתונות

בתור ילדים עברנו לא מעט ימי הולדת ואין יום הולדת אחד כזה אפילו שלא היו בו בלונים, בדרך כלל הם היו קשורים סביב העץ בריבוע ובנים היה שולחן עם ממתקים. בהמשך החיים כולנו ניתקלנו בכיתה בילדים, ואני בעיקר ניתקלתי בילדות שמביאות לחברות שלהן בלונים עם הליום שרשום עליהם אנימזל טוב. כשגדלנו עוד התחלנו להביא בלונים עם לב לבני זוג שלנו ולאחר מכן הבלונים קצת נעלמו לנו מהחיים עד שהגיעו הילדים שלנו לעולם והכל חוזר חלילה. אבל היום ישנו טרנד חזק מאוד שמחליף או מתווסף לטרנד של עיצוב אירועים והוא עיצוב אירועים בבלונים מדהימים. לא מדובר בקישוט של צוות קישוט ביתה ו' אלא באמן מוסמך עם תעודה ביד שיגיע בבוקר האירוע ויעבוד כל היום כדי להפוך את הדירה, אולם או חצר שלכם לעולם מרתק ומעוצב של בלונים והכל מהחומרים היקרים והוטובים ביותר ובצבעים מדהימים. את הבלונים הוא יקשור בכל מני שיטות מיוחדות והוא יצור תפאורה שלפעמים קשה להאמין שבלונים יצרו אותו, תפאורה כמו ארמון שלם או תקרה שלמה העשויה מבלונים, תפאורה כמו דמויות ענק שלקוחות מהסרטים האהובים עליכם וכן הלאה.

מה כל כך מיוחד בעיצוב אירועים בבלונים?

חמש סיבות למה כדאי לבחור בעיצוב עם בלונים לאירוע הבא שלכם

  1. בלונים מזכירים לנו תמיד משהו חיובי (אלא אם עברתם חלילה טראומה) שלוקח אותנו חזרה אל מסיבות הגן או אל בני הזוג שלנו, בלון ליום האהבה שקיבלנו כל שנה או בלון ליום הולדת, אנשים מקשרים את הבלונים לאירועים וליצור תקשורת כזאת זה דבר מומלץ בכל אירוע.
  2. בלונים הם דינאמיים בהרבה מכל דבר אחר ולכן אפשר לקחת כל צורה או נושא ולהביא את הבלונים להיראות כמוהו. בחתונה אפשר בקלות לעצב את בני הזוג. בהשקת חנות אפשר ליצור קשת ענק עם הלוגו של החנות, בבר מצווה אפשר בקלות לעצב את השחקן כדורגל האהוס של הילד ובבת מצווה את דמות הברבי האהובה על הבת (יצא לי קצת שובינזם בדוגמאות).
  3. תקציבית הבלונים מאפשרים יותר עיצוב בפחות כסף לעומת פרחים או תפאורה אמיתית אבל התמורה עבור הכסף היא רבה מאוד כי הם עושים שמח וגם כי אנשים וילדים אוהבים לשחק ולהשתולל איתם. לא נראה לי שעם פרחים הילדים יוכלו לשחק בהמשך האירוע.
  4. בלונים לא תלויים בעונות השנה. בכל עונה בשנה תוכלו לבקש כל בלון מכל סוג שהוא וככה לקבל בדיוק את מה שרציתם. בשאר העיצובים שקשורים יותר לטבע אתם תהיו לעיתים תלויים בעונות השנה ויש סכוי שרגע לפני האירוע שלכם בדיוק תשתולל סופה שתשמיד את העיצוב שעליו חלמתם ותגרום לכם למפח נפש.
  5. כמדברים על עיצוב אירועים בבלונים מדברים על אומנות ואהבה למקצוע. כל מי שעוסק בתחום כנראה שתהיה לו אהבה גדולה למקצוע ויהיה לכם גם עיצוב מקצועי וגם כזה שנעשה מהלב.

איך בוחרים מעצב אירועים בבלונים?

קודם כל צריך לבחון מספר דברים. דבר ראשון מה בדיוק החלום שלכם לגבי האירוע ומה התקציב שלכם. לאחר מכן יש לגשת למספר חברות הפקה בבלונים לקבל רושם ראשוני והצעת מחיר. לבסוף בקשו חוות דעת ואולי אפילו בקשו להגיע לראות את אחד האירועים.

סגור לתגובות על עיצוב אירועים בבלונים זה לא בדיוק ליצן וחמישה בלונים בפארק

מאת:

פרסם באתר כ - 11 מאמרים.

.