להציב את האנשים בלב העבודה ההיברידית: Zoom מתעתדת לרכוש את Workvivo כדי לחזק את פתרון חוויית העובדים

15 באפריל 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

להציב את האנשים בלב העבודה ההיברידית: Zoom מתעתדת לרכוש את Workvivo כדי לחזק את פתרון חוויית העובדים

פלטפורמת התקשורת והמעורבות של העובדים תעניק ללקוחות Zoom דרכים חדשות לשמור על עובדים מעודכנים, מעורבים ומחוברים במודל העבודה ההיברידית של ימינו

זום ו- Workvivo

 

זום מודיעה על כוונתה לרכוש את Workvivo

 

Workvivo UI

Workvivo היא פלטפורמת התקשורת והמעורבות של העובדים שנועדה ליידע, ליצור מעורבות ולחבר בין עובדים בכל מקום.

 

 

סן חוזה, קליפורניה, 14 באפריל 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מאחורי עבודה עומדים עובדים. אנשים יומיומיים אמיתיים. אנשים שעובדים כדי לחיות, לא חיים כדי לעבוד. אנשים שצריכים תחושת שייכות. זוהי תפיסה פשוטה ששוכחים לעתים קרובות כאשר סדרי העדיפויות והדרישות משתלטים על יום העבודה.

 

כאשר כוח העבודה נראה שונה מאוד ממה שהיה כאן בסביבה לפני מספר שנים בלבד, שכבת ההנהלה צריכה לחשוב אחרת כדי לשמור על הכישרונות ועל התרבות של החברה. כוח העבודה של היום הוא היברידי ומבוזר – עם אנשים שעובדים מהבית, במשרד, במיקום מרוחק, בחזית של קומה קמעונאית או במחסן, כטייס או דיילת במטוס, כאחות במרפאה, או כל דבר שביניהם. למעשה, 70% מהעובדים בארצות הברית עובדים באופן ישיר מול לקוחות. הם אנשים שרוצים להרגיש מחוברים לעמיתיהם ולמנהלים שלהם – לא משנה היכן הם עובדים. מעורבות עובדים והנעת תרבות התנהגותית באמצעות קישור בין האנשים היא כבר לא דבר ש-'נחמד שיש' – זה הכרחי להצלחה בסביבה העסקית של ימינו.

Zoom מתרגשת להכריז על רכישת Workvivo כדי להרחיב את הפלטפורמה ולהציע ללקוחותיה דרכים חדשות לשמור על העובדים מעודכנים, מעורבים ומחוברים.

 

Workvivo, שנוסדה ב-2017, מספקת פלטפורמת חוויית עובדים מודרנית ועשירה בתכונות, המשלבת כלי תקשורת פנימיים וכלי מעורבות מתקדמים, אינטראנט חברתי ואפליקציית עובדים, כשהל משולב במרכז אחד, בלב האקו סיסטם הדיגיטלי של החברה. הפתרון המוביל מסוגו של Workvivo זכה לצמיחה תלת ספרתית בשלוש השנים האחרונות, והוא נמצא בשימוש ואמין בעיני מאות לקוחות ברחבי העולם, החל מחברות SMB ועד כמה מהמותגים הידועים ביותר בעולם, כולל Liberty Mutual, Lululemon, Ryanair, Madison Square Garden, ו-Wynn Resorts.

 

"אנו נרגשים לקבל את הצוות של Workvivo ל-Zoom. העוצמה של פלטפורמת חוויית העובדים של Workvivo, עם פתרון התקשורת והמעורבות היציב שלה בשילוב עם פלטפורמת שיתוף הפעולה המוכללת של Zoom, יאפשרו לארגונים לנצל את מלוא הפוטנציאל של עובדיהם ולפתח את תרבות החברה שלהם בעולם היברידי", אמרה קלי שטקלברג, מנהלת כספים ראשי ב-Zoom. "Workvivo קבעה את הסטנדרט לתקשורת בין עובדים, והיא עוזרת לעסקים להגיע אל מיליוני עובדים ברחבי העולם ולהציע להם מעורבות. Workvivo שמה בראש סדר העדיפויות קלות שימוש ופשטות עיצובית, ומציעה את חוויית המשתמש הטובה ביותר אשר מתאימה באופן מושלם לדנ"א של Zoom".

 

"קצב החדשנות המהיר של Zoom שמקדישה עצמה באופן רצוף לפיתוח מוצרים עם חשיבה אנושית תחילה, הם הסיבה שאנחנו נרגשים מאוד להצטרף לצוות", אמר ג'ון גולדינג, מנכ"ל ומייסד שותף ב-Workvivo. "הפלטפורמה שלנו מחליפה כלי תקשורת פנימיים מיושנים ומסורבלים בחוויה חברתית תוססת ומוכרת, והיא מוכחת בזכות רמות אימוץ שאין להן מקביל. יחיד עם Zoom אנחנו יכולים לבנות דברים נהדרים, להפוך את עבודת הצוות למשמעותית יותר, ולהרחיב את שיתוף הפעולה מעבר לעובדי הידע, מה שמאפשר לנו להגיע לעובדים שהרגישו באופן היסטורי מנותקים מהחברה".

עם רכישה זו, זום ממשיכה בהתפתחותה כדי לספק את פלטפורמת שיתוף הפעולה הטובה ביותר מקצה לקצה המתמקדת בהפעלת עבודה מודרנית והפעלת מקום העבודה הדיגיטלי תחילה.

 

לאחר השלמת העסקה, זום מתכננת לשלב את היכולות של Workvivo בפלטפורמה שלה כדי לספק חוויית עובד הטובה מסוגה. מייסדי Workvivo, ג'ון גולדינג וג'ו לנון, וכל צוות Workvivo, יסייעו בהנעת אסטרטגיית החדשנות של חוויית העובדים.

 

העסקה צפויה להיסגר ברבעון הראשון של שנת הכספים 2024. תנאי העסקה לא נחשפו.

 

אודות זום

 

זום ZOOM  היא פלטפורמת שיתוף פעולה חכמה שהופכת את החיבור לקל יותר, סוחף יותר ודינמי יותר עבור עסקים ואנשים פרטיים. טכנולוגיית Zoom שמה את האנשים במרכז, מאפשרת קשרים משמעותיים, מאפשרת שיתוף פעולה מודרני ומניעה חדשנות אנושית באמצעות פתרונות כמו שיחת צוות, טלפון, פגישות, מרכז שירות מרובה ערוצים בענן, הקלטות חכמות, לוח חכם ועוד, והכל בפתרון אחד. זום שהוקמה ב-2011 נסחרת בבורסה (נאסד"ק:( ZM  והמטה שלה בסן חוזה, קליפורניה. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר zoom.com.

 

אודות Workvivo

 

Workvivo היא פלטפורמת חוויית עובדים שנועדה ליידע, ליצור מעורבות ולחבר בין עובדים בכל מקום. Workvivo עובדת עם ארגונים ברחבי העולם במגוון תעשיות, כולל Bupa, TELUS International ו- Everton FC. קראו עוד בכתובת www.workvivo.com.

 

 

 

תמונות יח"צ המצורפות להודעה לעיתונות זו זמינות בכתובות:

 

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/ed1d522c-0c14-4cdf-9ace-60dedc4803fe

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/c5bf41ea-2326-4305-a9a5-df5fa9bc89d5

ליצירת קשר:

 

Zoom Public Relations

Candace Dean

[email protected]

 

Solvvy Public Relations

Eleanor O’Mahony

[email protected]

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על להציב את האנשים בלב העבודה ההיברידית: Zoom מתעתדת לרכוש את Workvivo כדי לחזק את פתרון חוויית העובדים

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן