קול קורא להגשת מועמדויות: פרס Global Citizen לשנת 2023

11 באפריל 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

קול קורא להגשת מועמדויות: פרס Global Citizen לשנת 2023

 

לונדון, 11 באפריל 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

חברת ייעוץ התושבות והאזרחות הבינלאומית המובילה Henley & Partners, בשותפות עם Andan Foundation – קרן אנדן ההומניטרית השוויצרית הפועלת ללא מטרות רווח, שמחה להודיע על הקול הקורא להגשת מועמדות לפרס Global Citizen לשנת 2023.

פרס Global Citizen, שנוסד בשנת 2014, הוא מחווה המכבדת אנשים יוצאי דופן הפועלים לקידום כל אחד מהאתגרים הגלובליים המשפיעים על האנושות כיום – אתגרים החורגים מגבולות לאומיים ואינם יכולים להיפתר על ידי מדינה אחת הפועלת לבדה.

חתן הפרס לשנת 2023 ייבחר על ידי ועדה מכובדת ועצמאית ויוענק לו כבוד בטקס הענקת פרס Global Citizen, אירוע הסיום של כנס האזרחות הגלובלי השנתי של Henley & Partners  – שיתקיים השנה בדובאי בין התאריכים 9-10 בנובמבר.

יו"ר Henley & Partners  ומייסד קרן אנדן, ד"ר כריסטיאן ה. קיילין, אומר כי עבודתו של הזוכה צריכה להפגין השפעה חיובית על חייהן של קבוצות חברתיות פגיעות, במיוחד עם קשר לנושאים הקשורים להגירה. "פרס Global Citizen פתוח ברחבי העולם לעובדים בתחום עם קשר ישיר לנושאים שהם מחפשים להשפיע עליהם ומדיר דמויות פוליטיות, מובילי דעת קהל וסלבריטאים. הוועדה מחפשת אנשים מדהימים ומעוררי השראה המפגינים חזון, אומץ וחדשנות בהנעת שינוי עולמי, ושמעשיהם והשקפתם תורמים לעולם צודק, שליו, מחובר וסובלני יותר".

הליך הבחירה חסוי ומבוסס על החלטת רוב של ועדת הפרס. הפרס עצמו מורכב ממדליה מפוסלת בהתאמה אישית שעוצבה על ידי האמן האיטלקי המוביל אנטוניו נוצ'רה, תעודת פרס חתומה על ידי יו"ר ועדת פרס Global Citizen, ופרס כספי בסך 20,000 דולר, המיועד לתמיכה במאמצים ההומניטריים של הזוכה בפרס. בנוסף, Henley & Partners מתחייבת לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם זוכי הפרס לתקופה של שנה, להעלות את המודעות לעבודתם ולתמוך בפרויקט הנבחר באמצעות רשת המשרד המונה למעלה מ-40 משרדים ברחבי העולם.

מאז הקמתו, פרס Global Citizen  כיבד אנשים יוצאי דופן רבים. הזוכה הראשון היה היזם הגרמני הראלד הפנר, שהקים את פרויקט הסיוע ההומניטרי לפליטים Sea Watch. זוכים נוספים היו ד"ר אימתיאז סולימן, מייסד קרן מתנת הנותנים (Gift of the Givers), ארגון הסיוע הגדול ביותר באפריקה, ומוניק מורו, מייסדת שותפה של The Humanized Internet, פרויקט זהות דיגיטלית שמטרתו להביא תקווה לכ-1.1 מיליארד אנשים בעולם שאינם יכולים להוכיח את זהותם החוקית. דיפ וונג, מייסדת שותפה ונשיאת קרן פסיפיק לינקס, זכתה בפרס על עבודתה בדרום מזרח אסיה בקמפיין למען זכויותיהם של המשועבדים לסחר בבני אדם, ופרופ' ד"ר פדריג או'מאלי קיבל את פרס האזרח הגלובלי שלו כהוקרה על עבודתו לפתרון סכסוכים ופיוס בצפון אירלנד, דרום אפריקה ועיראק.

בהתייחסו להיסטוריה ולחשיבות של הפרס, ד"ר קיילין אומר כי אידיאלים של אזרחות גלובלית הם עיקרון יסוד של Henley & Partners, ובאמצעות השותפות שלה עם קרן אנדן, החברה מסוגלת לספק תמיכה לאותם אזרחים גלובליים שנעקרו מבתיהם על ידי מלחמה, סכסוכים ושינויי אקלים. "כל חתני פרס האזרח הגלובלי שלנו עוררו בנו השראה עם נכונותם לפעול בהתמודדות עם בעיה שרבים רואים כפשוט רחבה מכדי לטפל בה. הנושאים העומדים בפנינו כיום חורגים מעבר למשפחה, לשבט, לכפר ולעם. זה קריטי יותר מתמיד שנעשה מה שאנחנו יכולים כדי לתמוך באלה שעובדים על יוזמות שמשנות ישירות את חייהם של אנשים פגיעים ברחבי העולם".

המועמדויות נסגרות ביום שישי, 30 ביוני 2023. לקבלת מידע נוסף על אופן הגשת המועמדות שלך, אנא צרו קשר עם טינה סאביץ' בכתובת [email protected]

אודות Andan Foundation 

קרן אנדאן Andan Foundation היא קרן הומניטרית ללא מטרות רווח שבסיסה בשוויץ. היא מוסדרת על ידי הרשות הפדרלית השווייצרית לפיקוח על קרנות ומבוקרת מדי שנה על ידי BDO.

Andan מובילה יוזמות במגזר הפרטי לתמיכה במשפחות הנמלטות מבתיהן בשל מלחמה, סכסוכים פנימיים ושינויי אקלים. היא מזהה ומפתחת פתרונות חדשניים וברי קיימא המקדמים את הסתמכותם העצמית של פליטים, מגבירים את חוסנם ומטפחים את הכללתם במדינותיהם החדשות. Andan נותנת עדיפות לפרויקטים המרחיבים את ההזדמנויות הכלכליות, הפיננסיות והפוליטיות הן לאוכלוסיות הפליטים והן לקהילות המקבלות אותם בברכה. Andan מסייעת ומניעה שותפויות בין המגזר הפרטי לבין סוכנויות או"ם, ממשלות, ארגונים לא ממשלתיים ומוסדות אקדמיים העוסקים בפליטים ומהגרים.

הפרויקט העיקרי וארוך הטווח של Andan הוא Andan Global City, אשר ישנה לחלוטין את האופן שבו אנו מתמודדים עם משבר הפליטים וההגירה העולמי הגובר.

https://www.andan.org/

אודות Henley & Partners

Henley & Partners  היא המובילה העולמית במגורים ואזרחות באמצעות השקעה. מדי שנה, מאות אנשים אמידים ויועציהם מסתמכים על המומחיות והניסיון שלנו בתחום זה. אנשי המקצוע המוסמכים של המשרד עובדים יחד כצוות אחד ביותר מ-40 משרדים ברחבי העולם.

הרעיון של תכנון מגורים ואזרחות נוצר על ידי Henley & Partners  בשנות התשעים. ככל שהגלובליזציה התרחבה, מגורים ואזרחות הפכו לנושאים בעלי עניין משמעותי בקרב המספר ההולך וגדל של יזמים ומשקיעים ניידים בינלאומיים שאנו משרתים בגאווה מדי יום.

המשרד מנהל גם מחלקת ייעוץ ממשלתית מובילה שגייסה יותר מ-10 מיליארד דולר בהשקעות זרות ישירות. המשרד זכה לאמונם של ממשלות, והיה מעורב בייעוץ אסטרטגי ובתכנון, הקמה ותפעול של תוכניות המגורים והאזרחות המצליחות ביותר בעולם.

https://www.henleyglobal.com

למידע נוסף

Sarah Nicklin

Group Head of Public Relations

[email protected]

Mobile: +27 72 464 8965

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על קול קורא להגשת מועמדויות: פרס Global Citizen לשנת 2023

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן