ניו בורן – כל מה שחשוב שתדעו על הצילום

11 באפריל 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה צילום

ניו בורן, לכאורה, הוא מונח אשר כל אחד יכול להבין שהכוונה שלו היא לתינוק שרק עכשיו נולד. אבל, כל זוג אשר מצפה ללידת התינוק הראשון, עתיד לשמוע את המושג הזה בהקשר של צילומים ואולי גם פחות להבין על מה מדברים.
אז אם גם אתם תוהים "מה זה צילום ניו בורן?" ובכן, מדובר בצילום מקצועי של תינוקות רכים – כאשר, הצילומים לרוב מתבצעים בין גיל שבוע לגיל חודש לכל היותר.
הצילומים הללו, במידה והם מתבצעים בצורה נכונה, עתידים לשמש מזכרת מקסימה ומרגשת, אשר תלווה את התינוק וכל המשפחה לאורך שנים רבות – ואף כל החיים.
כמובן, שלצד קובץ של תמונות דיגיטליות, ניתן להדפיס תמונות על גבי זכוכית, עץ, קנבס או כל חומר אחר ולייצר גם תמונות אשר יעטרו את סלון הבית או את חדר התינוק.
אפשרות נוספת היא להדפיס אלבום מעוצב, אשר תמיד יהיה כיף לדפדף בו ולהיזכר בתקופה התמימה והטהורה בה הילד היה תינוק קטן ומתוק.
יש לא מעט הורים אשר מוצאים את עצמם מתבלבלים בין צילומי סמאש קייק לצילומי הניו בורן וחשוב להבין, שצילומי הסמאש קייק הם צילומים ליום הולדת שנה ואילו צילומי הניו בורן הם צילומים המתקיימים סמוך להולדת התינוק.

מה זה צילום ניו בורן ואיך מבצעים אותו?

אז קודם כל חשוב מאוד לוודא שהצילום יתבצע בגיל האופטימאלי – שזה בין 5 ימים ל-12 ימים – הסיבה לכך, טמונה בעובדה שבגיל הזה התינוק ישן רוב הזמן והרבה יותר נוח לצלם אותו.
קיימת חשיבות גבוהה לבחור צלם או צלמת מקצועיים עם גישה לילדים, כאשר, ההמלצה היא לתאם מועד צילום כמה שיותר מוקדם – למעשה, כבר בחודש האחרון להיריון, ההמלצה היא ליצור קשר עם הצלם ולתאם תאריך.
ביום הצילום, מה שחשוב זה לייצר את התנאים הטובים ביותר לצילום, בעיקר מבחינת התאורה – וזאת הסיבה, שההמלצה היא לבצע את הצילום בסטודיו אשר מותאם עבור המטרה.
מבחינת אביזרים ובגדים, הצילומים לרוב מתקיימים כשהתינוק ערום, כאשר ישנם עיטופים וסלסלות אשר יכולים לתרום תרומה גדולה לתמונות.
חשוב לדעת, שברוב המקרים סטודיו לצילום מקצועי, יכלול את כל האביזרים הנדרשים.
אם אתם רוצים לדעת כמה זמן נדרש לצילומים, אז צילומי ניו בורן יכולים לארוך בין שעתיים לבין 4 שעות.
חשוב לזכור, שבכדי שהצילומים יתבצעו בצורה הטובה ביותר, על התינוק להיות רגוע ושבע ומאוד יכול להיות שבמהלך יום הצילום, התינוק יתעורר ויהיו לו צרכים וכמובן, שהצרכים שלו הם לפני הכול.

מה מקבלים בסיום הצילומים?

אז אחרי שהבנתם מה זה צילום ניו בורן, בשלב הבא, חשוב שתבינו מה אתם אמורים לקבל בסיום הצילומים. ובכן, בראש ובראשונה, אתם עתידים לקבל קובץ דיגיטלי הכולל עשרות רבות של תמונות – בהתאם לחבילה אותה בחרתם.
רוב הצלמים מציעים גם את האפשרות של עריכת התמונות – כך שאתם עתידים לקבל תמונות יצירתיות, מיוחדות ומרשימות במיוחד.
חשוב לציין שרוב הצלמים מציעים חבילות שונות לבחירה, כאשר אחד ההבדלים בין החבילות (מלבד הנושא של המחירים) יבוא לידי ביטוי במספר התמונות ולמעשה, במה שאתם עתידים לקבל בסיום יום הצילומים.

סגור לתגובות על ניו בורן – כל מה שחשוב שתדעו על הצילום

מאת:

פרסם באתר כ - 5 מאמרים.

.

דילוג לתוכן