Cradlepoint רוכשת את Ericom ואת פתרון האבטחה הארגוני מבוסס הענן שלה

4 באפריל 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

Cradlepoint רוכשת את Ericom ואת פתרון האבטחה הארגוני מבוסס הענן שלה

 

עם הרכישה הזו, Cradlepoint, חלק מ-Ericsson, מגבשת את אסטרטגיות ה-SASE, אפס אמון והאבטחה מבוססת הענן שלה עבור סביבות 5G וסביבות קוויות היברידיות

 

תל אביב, 4 באפריל 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Cradlepoint, חלק מחברת Ericsson, הודיעה היום כי רכשה את  Ericom Softwareמישראל ואת פלטפורמת אבטחה הענן הארגונית המתקדמת שלה כדי לבסס את פתרונות ה-SASE והאפס אמון של Cradlepoint עבור סביבות 5G וסביבות קוויות  היברידיות.

 

רכישת Ericom מהווה חלק מרכזי באסטרטגיה של Cradlepoint לבניית שירות אבטחה ארגוני מלא ממוטב לשימוש ב-5G. פתרונות האפס אמון ופתרונות האבטחה מבוססי הענן של Ericom יהוו את הבסיס לשירות הענן החדש Cradlepoint NetCloud Threat Defense, וירחיב את פורטפוליו פתרונות ה-SASE והאפס אמון של החברה המותאמים לנייד ומשולבים בנתבים עבור עובדים באתר קבוע, עובדים מרחוק, ברכבים וב-IoT.

 

\"רשת ואבטחה מתמזגים במהירות בתוך הארגון, והענן ממונף יותר ויותר כמנגנון האספקה ​​המועדף ל-SASE\", אמר וויל טאונסנד, סגן נשיא ואנליסט ראשי של רשתות ואבטחה ב-Moor Insights & Strategy. \"הרכישה של Ericom בידי Cradlepoint ויכולות אבטחת האפס אמון שלה אמורות למקם את החברה היטב כדי ליצרו הכנסות, במיוחד בארגונים השוקלים גישת פריסה ממוקדת 5G\".

 

Ericom מינפה את המומחיות העמוקה שלה בגישה מרחוק וטכנולוגיות אבטחת רשת המסופקות מהענן כדי לפתח את פתרון האבטחה שלה. היא מספקת לארגונים מערך נרחב של בקרות אבטחה משולבות המתואמות לספק את היבטי האבטחה של מסגרת ה-Secure Access Service Edge (SASE) של Gartner, כולל שער אינטרנט מאובטח (SWG), בידוד דפדפן מרחוק (RBI), מתווך אבטחת גישה לענן (CASB) , גישה לרשת בשיטת אפס אמון (ZTNA), ועוד. פתרון האבטחה מבוסס הענן מסופק על גבי רשת ענן בזמינות גבוהה ומבוזרת הפרוסה אצל שותפי תשתית ענן ברמה 1 שונים, והוא מעניק לה נוכחות גלובלית ויכולת לאכוף מדיניות אבטחה קרובה למשתמשים ולנתונים והיישומים שהם צריכים גישה אליהם.

 

\"השילוב בין המומחיות של Cradlepoint ברשתות ארגוניות לבין פתרונות אבטחת ה-SASE והאפס אמון החדשניים של Ericom בונה יכולת רבת עוצמה לענות על הביקוש הגובר לפתרונות רשת מאובטחת מבוססי ענן\", אמר דוד קנלוס, מנכ\"ל Ericom. \"הרכישה משפרת את היכולת שלנו לספק מענה לצורכי אבטחת הסייבר של ארגונים גלובליים כאשר הם מאיצים את האימוץ המהיר של טכנולוגיות 5G. אנו מצפים לפרק החדש והמרגש הזה ולהזדמנויות שלו\".

 

Cradlepoint היא מובילה בתחום ה-5G לפתרונות עסקיים והיא המניע העיקרי לשאיפות הארגוניות של Ericsson. אסטרטגיית ה-SD-WAN והאבטחה שלה מבוססת על האמונה שארגונים לא יפרסו מספר פתרונות מספקים שונים כדי לטפל בתשתיות הרשת האלחוטית והקווית שלהם. כתוצאה מכך, Cradlepoint תציע את שירות הענן NetCloud Threat Defense שנבנה לפעולה הדדית עם הפתרון NetCloud Exchange SD-WAN שהוכרז לאחרונה על ידי החברה. למרות המיטוב עבור5G,  NetCloud Threat Defenseמיועד לפריסה כלל ארגונית בכל תשתית.

 

\"Cradlepoint שמחה לקבל את פניה של Ericom ואת מוצרי האבטחה והאפס אמון והטכנולוגיה המתקדמים מבוססי הענן שלה למשפחת הפתרונות האלחוטיים הארגוניים שלנו\", אמר ג\'ורג\' מולהרן, מנכ\"ל Cradlepoint וסגן נשיא בכיר בקבוצת הפתרונות האלחוטיים של Ericsson. \"אנו יכולים כעת לספק פתרון מקיף של SD-WAN ו-SASE עבור רשת רחבה אלחוטית ורשת סלולרית פרטית, תוך מינוף 5G uמענה לצרכים קוויים של לקוחות ארגוניים\".

אודות Cradlepoint

Cradlepoint מאפשרת את החופש לחבר אנשים, מקומות ודברים שמניעים יותר חוויות, יותר דרכים לעבוד ותוצאות עסקיות טובות יותר – בכל מקום. החברה היא חלוצה בתחום ה-WAN האלחוטי, ומציעה נתבים ומתאמים מתקדמים של 4G ו-5G – הנשלטים באמצעות Cradlepoint NetCloud™. עסקים ארגוניים וסוכנויות במגזר הציבורי מסתמכים על Cradlepoint והמודיעין הסלולרי שלה כדי לבנות רשת אמינה ומאובטחת בכל מקום שבו הם צריכים אותה, תוך חיבור בין אתרים קבועים וזמניים, כלי רכב, מכשירי IoT ועובדים מרוחקים.

Cradlepoint, שהמטה שלה נמצא בבויסי, איידהו, היא חברת בת בבעלות מלאה של אריקסון (נאסד\"ק: ERIC) וחלק מפתרונות האלחוט הארגוניים העסקיים שלה. יש לה משרדים בינלאומיים באסיה פסיפיק, קנדה, אירופה, הודו ואמריקה הלטינית. www.cradlepoint.com

למידע נוסף:

Marissa Kelly
Highwire PR
[email protected]
631-559-4725

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על   Cradlepoint רוכשת את Ericom ואת פתרון האבטחה הארגוני מבוסס הענן שלה

מאת:

פרסם באתר כ - 1267 מאמרים.

.

דילוג לתוכן