Vytelle סוגרת מימון בהיקף של 20 מיליון דולר בסדרה B כדי להאיץ את ההתקדמות הגנטית בבקר

4 באפריל 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

Vytelle סוגרת מימון בהיקף של 20 מיליון דולר בסדרה B כדי להאיץ את ההתקדמות הגנטית בבקר

 

לנקסה, קנזס, 3 באפריל 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Vytelle, חברת גידול מקנה בשיטת חקלאות מדייקת, גייסה 20 מיליון דולר במימון בסדרה B כדי להאיץ את ההתקדמות הגנטית בבקר. Vytelle, באמצעות ההשקעה החדשה זו, תמשיך להרחיב את פעילותה הגלובלית, תוך אספקת טכנולוגיית הרבייה הנגישה, האמינה והצפויה ביותר הזמינה ללקוחות כיום.

 

את ההשקעה הובילה Forage Capital Partners, קרן הון צמיחה שיושבת בקלגרי ומשקיעה בכל שרשרת הערך של המזון והחקלאות. משקיעה חדשה, Mountain Group Partners, מצטרפת למשקיעים הנוכחיים, Grosvenor Food and Ag Tech, Open Prairie, Fulcrum Global Capital, Serra Ventures ו-KC Rise כדי להשלים את הסבב.

 

ג'ים טיילור, Forage Capital Partners, אמר, "Vytelle הוכיחו את יכולתם להרחיב ולספק תוצאות עקביות לטובת מגדלי בקר שמטרתם להאיץ את ההתקדמות הגנטית ברחבי העולם. אנו מתרשמים מהרקורד של Vytelle, מהצמיחה והאספקה ​​ומתרגשים לגבי מה שיביא העתיד".

 

הפלטפורמה הטכנולוגית המשולבת של Vytelle משלבת את Vytelle ADVANCE, טכנולוגיית פורצת דרך להפריה חוץ גופית (IVF), עם Vytelle SENSE, מערכת לכידת נתונים ביצועים עבור בעלי חיים, ו-Vytelle INSIGHT, מנוע ניתוח גנטי מבוסס בינה מלאכותית.

 

כחברת הרבייה המתקדמת שצומחת מהר יותר מכולם, Vytelle נגישה בקלות ליותר מ-50% מעדרי הפרות בארצות הברית. השילוב של טביעת הרגל הזו, עם האוצר בדמות מסד הנתונים הגדול ביותר בעולם של Vytelle היעיל ביותר לרביה רב-גזעית, מספקת את התשתית להשפיע במהירות על ההתקדמות הגנטית של שורים. מגדלי בקר מתקדמים יכולים להשתמש בטכנולוגיה כדי להכפיל את ההשפעה של הפרודוקטיביות והרווחיות המקנה, תוך אספקה שהינה יותר ברת-קיימא לחלבון, ועם פחות תשומות.

"אנו שמחים שהשגנו את ההשקעה החדשה הזו; זה מעיד על עניין חזק בשוק במוצרים ובשירותים שלנו. המשימה שלנו ברורה, ואנחנו אסירי תודה על התמיכה של המשקיעים שלנו שמצטרפים אלינו במסע שלנו להבטיח שבשר וחלב יהיו בחירות מזון בנות קיימא לדורות הבאים", אמר קריאן קוצ'ר, מנכ"ל Vytelle.

אודות Vytelle

Vytelle היא חברת גידול מקנה בשיטת חקלאות מדייקת המעצבת מחדש את האופן בו מגדלי בקר ברחבי העולם הממטבים את עדריהם. באמצעות הפלטפורמה הטכנולוגית המשולבת של Vytelle, ניתן להשיג דורות של רווחים גנטיים תוך שנים ספורות. זה מאפשר למגדלים לספק באופן בר-קיימא יותר חלבון עם פחות תשומות, מה שעוזר להבטיח שבשר וחלב יהיו בחירות מזון תחרותיות שזמינות גם עבור הדורות הבאים.

למידע נוסף על Vytelle, אנא בקרו באתר www.vytelle.com.

אודות Forage Capital Partners

Forage Capital Partners היא החברה המנוסה ביותר בקנדה של משקיעי מזון וחקלאות, עם ניהול התחייבויות של למעלה מ-500 מיליון דולר לענף במהלך 18 השנים האחרונות. Forage Capital Ag & Food Business Solutions Fund פועלת כדי לספק לחברות הפורטפוליו שלה את היציבות והגמישות הדרושים להן כדי להרחיב ולהתאים את המודלים העסקיים שלהן בזמנים מאתגרים אלה. הקרן תשקיע בבעלי עסקים יצירתיים המחפשים לנצל הזדמנויות חדשות וחדשניות.

למידע נוסף על Forage Capital Partners, בקרו באתר www.foragecapitalpartners.com.

אודות Mountain Group Partners

Mountain Group Partners היא חברת הון סיכון הממוקמת בנאשוויל ומשקיעה בחברות בשלבים מוקדמים בעיקר במגזרי מדעי החיים, בריאות בעלי חיים וטכנולוגיה משנת משחק. החברה השקיעה בחברות בתחום בריאות בעלי החיים, בעיקר בחיות מחמד ובטכנולוגיות המתמקדות בשיפור ייצור החלבונים. Mountain Group  נוקטת בגישה מעשית להשקעה בהתבסס על הניסיון התפעולי העמוק שלה וכיום יש לה נכסים מנוהלים של מעל 300 מיליון דולר. למידע נוסף על Mountain Group Partners, בקרו באתרwww.mtngp.com  .

 

קובץ מצורף:

Vytelle Announces Series B Funding

למידע נוסף:

Lisa Rumsfeld

Vytelle

[email protected]

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על Vytelle סוגרת מימון בהיקף של 20 מיליון דולר בסדרה B כדי להאיץ את ההתקדמות הגנטית בבקר

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן