מידע למשקיעים ב- PACW: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- PacWest Bancorp  לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – PACW

3 באפריל 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

מידע למשקיעים ב- PACW: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- PacWest Bancorp  לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – PACW

 

 

ניו יורק, 2 באפריל 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של PacWest Bancorp (נאסד"ק: PACW) הנובעות מהאשמות כי PacWest פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של  PacWestייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד PacWest, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=13000 , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected].

 

במה מדובר? ב-10 במרץ 2023, Insider פרסם מאמר שכותרתו " First Republic ו- PacWest Bancorp  צוללות ככל שהחששות מהדבקה גוברים בעקבות קריסת הבנק הגדולה ביותר מאז 2008", בה נכתב, בין היתר, כי PacWest "חשופה לאותו סוג של לקוחות הון סיכון שהיה לבנק עמק הסיליקון. חלק ניכר מתיק ההלוואות של PacWest קשור לנדל"ן בבעלות חברות הון סיכון".

 

במידע זה, מחיר המניה של PacWest ירד ב-7.54 דולר למניה, או 37%, ונסגר במחיר של 12.35 דולר למניה ב-10 במרץ 2023.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

סגור לתגובות על מידע למשקיעים ב- PACW: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- PacWest Bancorp  לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – PACW

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן