למה צריך אחסון ריסלר ?

23 ביולי 2015 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אחסון אתרים

כל מי שמצויים בשלבים מתקדמים של בניית אתר האינטרנט החדש שלהם יודעים כי מגיע הרגע בו עליהם לרכוש שטח אחסון עבור האתר ההולך וקם. אחת הדרכים היותר נוחות היא להיעזר בחברת בניית האתרים ולרכוש באמצעותה שטח אחסון במסגרת חבילות ריסלר בהן היא חברה.

בניית אתר אינטרנט דורשת טיפול בפרטים רבים מתחילת הרעיון והמחשבה על האתר ועד לתוצאה הסופית של אתר אינטרנט פעיל ומתפקד ברשת העולמית עם נגישות לגולשים מכל העולם.

השלבים השונים של בניית אתר אינטרנט מבוצעים על ידי חברת בניית אתרים מקצועית אשר נישכרת לבצע את תכנון מבנה האתר, הגרפיקה שלו ואת התיכנות של שורות הקוד שיאפשרו לאתר לפעול כפי שבעל האתר רוצה וחולם עליו.

השלבים הבאים הם רכישה של דומיין לאתר ושכירה של שטח אחסון על מנת למקם את האתר על שרת פעיל המחובר לרשת האינטרנט העולמית וקישור בין שם הדומיין לאותו השרת על מנת שגולשים יוכלו להגיע אל האתר ולהינות מהשימוש בו.

בעוד שרכישת דומיין ושכירה של חבילת אחסון אתרים אפשרית גם ללא הקשר לחברת בניית האתרים, רבים בוחרים לעשות זאת דרכה והסיבות לכך רבות.

בנוגע לרכישת הדומיין מדובר בהליך בסיסי ופשוט אך יש לכוון את הדומיין לשרת ולוודא שהוגדר נכון ולכן טוב לדעת שאיש מקצוע מבצע זאת ובטח אם במסגרת חבילת השירות שסוכמה מראש.

אחסון אתרים הוא בכלל נקודה שעומדת לזכות חברות בניית אתרים. הסיבה לכך היא ששכירה של שטח אחסון לאתר בצורה עצמאית תחייב עמידה בחבילת מינימום כלשהי אצל ספק האינטרנט וכמובן ניהול עצמאי של הפעילות מול השרת במהלך התקופה ובעיקר במיקרה שתיתגלה בעיה כלשהי.

חברות בניית אתרים המספקות שירותי אחסון אתרים עושות זאת באמצעות חשבונות ריסלר שהן מחזיקות ברשותן מול חסרת אחסון אתרים כלשהי. אחסון ריסלר הינו שכירת שטח גדול מחברת אחסון האתרים וחיתוך שלו בהתאמה אישית עבור כל לקוח של אותה חברת בניית אתרים על פי הצורך. בדרך זאת אתם תשלמו רק עבור שטח שתיצטרכו ולא עבור חבילה גדולה מהדרוש לכם וגם המחיר סביר שיהיה נח יותר עבורכם שכן הוא ניגזר ממחיר כללי זול יותר שזכתה לו חברת בניית האתרים הודות להסכם שלה עם חברת האחסון על שטח גדול במיוחד.

כמו כן במסגרת אחסון ריסלר כל הטיפול בבעיות שרת או בתיקשורת מול חברת האחסון נימנע ממכם שכן חברת בניית האתרים עם צוות מקצועי תטפל בכך וסביר שכל בעיה אם תהיה כזו תיפטר במהרה וביעילות.

סגור לתגובות על למה צריך אחסון ריסלר ?

מאת:

עידן שלומן הוא מומחה לקידום אתרים בחברת Signup. אם אתה רוצה להתקדם בגוגל, צור עימנו קשר עוד היום באמצעות האתר (http://www.signup.co.il/) - אנו עובדים עם לקוחות מרוצים בישראל ובעולם, מידי יום כבר מעל 15 שנה.

פרסם באתר כ - 103 מאמרים.

.

דילוג לתוכן