תוכנית תגים דיגיטליים חדשה מגביהה את משתמשי התוכנה של Cority לדרגה כמומחי פלטפורמה

28 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

תוכנית תגים דיגיטליים חדשה מגביהה את משתמשי התוכנה של Cority לדרגה כמומחי פלטפורמה

 

כלי למידה מקוון מגביר את מעורבות העובדים, מאפשר אימות ניתן לשיתוף של מיומנויות

 

טורונטו, אונטריו, 28 במרץ 2023, (ACCESSWIRE) :

Cority, ספקית התוכנה הארגונית המובילה בתחום הבריאות והבטיחות הסביבתית (EHS), הודיעה על השקת תוכנית תגים דיגיטליים כדי לאפשר למשתמשי Cority לחגוג את הישגי ההדרכה ולהפגין באופן חזותי את בקיאותם בשימוש בפלטפורמה הטובה מסוגה של Cority. ככל שהאימוץ של מוצרי Cority גדל לאורך קשת של תעשיות ברחבי העולם, התוכנית החדשה מאפשרת למשתמשים לזכות בתגים וירטואליים, לשתף באופן פומבי את ההצלחות שלהם, לזכות לאישור מיידי לרמת המומחיות שלהם. מצד שני התוכנית מעניקה ביטחון לחברות עצמן בכך שהעובדים הקיימים מספקים כישורי ליבה שמשפיעים על התפעול היומיומי, משפרים את הפרודוקטיביות ומגדילים את הרווחיות.

תוכנית התג הדיגיטלי היא הגישה ממוקדת העובדים המעודכנת ביותר להכשרת EHS מאת Cority Academy, והיא יצאה לדרכה בינואר 2022. פלטפורמת הלמידה המקוונת, שמשתמשת במשחוק כדי לספק לעובדים מודולים וחידונים דינמיים, וכך ללמד את הלקוחות של Cority כיצד להשתמש ביעילות, כיצד לאמץ, וכיצד לייעל את השימוש במרחב פתרונות התוכנה בתחומי ה-EHS, קיימות ואיכות ש-Cority מציעה.

למידה מקוונת ותג דיגיטלי הם כלים רבי עוצמה לעידוד מעורבות עובדים ולפיתוח מקצועי. מחקר שנערך לאחרונה ב-Research.com מצא כי 90% מהמשיבים בסקר העדיפו למידה מקוונת על פני שיטות למידה מסורתיות, ומצאו שהיא תורמת יותר ללמידה בעבודה.

"Cority מחויבת לספק למשתמשים כלי למידה מקוונים שאין שני להם, אשר מוסיפים לניסיון שלהם ומועילים לארגונים שלהם", אמרה אמנדה סמית', סגנית נשיא Cority לשיווק ואפשור פתרונות. "אנו משתפים פעולה עם לקוחות כדי להעצים אנשים לעשות את ההבדל ולהבטיח שהעובדים ערוכים להצלחה על ידי יצירת תוכניות מותאמות שגדלות ומתגמשות בהתאם לצרכים הייחודיים והמתפתחים של הארגון".

כיום זמינים 17 תגים, המוענקים עבור בקיאות בתחומי נושאים, החל בעננים בודדים, כגון בטיחות או איכות הסביבה, ועד כלים ממוקדי פלטפורמה כגון כללים עסקיים, ומתוכננת תוספת בהמשך. משתמשים זוכים בתגים כאשר הם משלימים כל אחד ממסלולי הלמידה של Cority ומשיגים ציון מינימלי של 80.

התגים הדיגיטליים מאפשרים לאלו שמרוויחים אותם יכולת לשתף את האישורים שלהם עם אחרים באופן וירטואלי – במדיה החברתית, כקישור ישיר עם מעסיקים פוטנציאליים, וכתוספת לחתימת דואר אלקטרוני.

לכל תג דיגיטלי יש כתובת רשת ייחודית הכוללת מטא נתונים המאמתים את המנפיק והמקבל של התג, כמו גם את הקריטריונים לזכייה בתג. זה מאפשר למעסיקים קיימים ופוטנציאליים לאמת את היכולות והכישורים של בעל תג דיגיטלי של Cority בלחיצה אחת.

ההכרה העקבית במובילות של Cority בדו"ח המדד Green Quadrant של Verdantix עבור תוכנות EHS בחמש השנים האחרונות הובילה ארגונים רבים להתייחס יותר ויותר אל הפלטפורמה שלה כסטנדרט בתעשייה ולחפש עובדים שהוכשרו למנף את הפתרונות שלה.

"לניסיון עם התוכנה יש ביקוש רב, ויוצר הזדמנות חשובה עבור המשתמשים שלנו", הוסיפה סמית'. "לא רק שהם יכולים להפוך למומחים פנימיים ולמשאבים עבור צוותים קיימים, אלא שהם יכולים גם להציג בפומבי את כישוריהם המבוקשים".

התבלטות בשוק התחרותי של היום היא קריטית, ועל פי מחקר של לינקדאין, פרופילים עם אישורים ותגים נצפים פי שישה יותר מהפרופיל הממוצע.

הפיילוט של תוכנית התגים הדיגיטליים הושק ב-27 במרץ. התוכנית אמורה להיות זמינה לכל לקוחות Cority עד 10 באפריל.

למידע נוסף:

Meredith Schweitzer
[email protected]
3476989196

מקור:  Cority Software Inc.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE

סגור לתגובות על תוכנית תגים דיגיטליים חדשה מגביהה את משתמשי התוכנה של Cority לדרגה כמומחי פלטפורמה

מאת:

פרסם באתר כ - 1262 מאמרים.

.

דילוג לתוכן