Zoom מכריזה על הרחבת Zoom IQ, המלווה החכם שמעצים שיתוף פעולה ועוזר למצות פוטנציאל

28 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

Zoom מכריזה על הרחבת Zoom IQ, המלווה החכם שמעצים שיתוף פעולה ועוזר למצות פוטנציאל

 

Zoom משתמשת בטכנולוגיות של OpenAI כדי לחזק גישה אחודה ייחודית לבינה מלאכותית המבוססת על גמישות

 

סן חוזה, קליפורניה, 27 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

היום, במהלך Enterprise Connect, הודיעה Zoom Video Communications, Inc זום (נאסד"ק: ZM) על ההרחבה Zoom IQ, המלווה החכם המעצים שיתוף פעולה ומפתח את הפוטנציאל של אנשים על ידי תקצור של שרשורי שיחות רשת, ארגון רעיונות, ניסוח תוכן לשיחות, כתיבת דואר אלקטרוני ותפעול לוח לבן, יצירת סדר יום של פגישות, ועוד. החברה גם הודיעה שהיא תשתמש ב-OpenAI כדי לחזק את הגישה האחודה הייחודית שלה לבינה מלאכותית המבוססת על גמישות.

 

הגישה האחודה של Zoom לבינה מלאכותית ממנפת את מודלי הבינה המלאכותית הקניינית שלה, של חברות בינה מלאכותית מובילות – כמו OpenAI – כמו גם מודלים נבחרים שלקוחות יוצרים. גמישות זו, המאפשרת שילוב סוגים רבים של מודלים, משרת את המטרה של Zoom לספק את מירב התמורה לצרכים המגוונים של לקוחותיה. בנוסף מודלים אלו ניתני להתאמה כדי לספק ביצועים טובים יותר עבור הלקוחות, בהתאם לאוצר המילים והדרישות שלהם.

"Zoom בנתה זה מכבר פתרונות בינה מלאכותית אל תוך המוצרים כדי להעצים לקוחות להיות פרודוקטיביים יותר", אמרה סמיטה האשים, מנהלת מוצר ראשית ב-Zoom. "אנו נרגשים להביא עוד יכולות רבות עם מודלים של שפה גדולה חדשים. הגישה הייחודית שלנו לבניה מלאכותית תעניק ללקוחות את הגמישות שהם רוצים ותעזור לשפר באופן משמעותי את שיתוף הפעולה ואת קשרי הלקוחות".

בסביבת העבודה של היום, עובדים מתקשים יותר ויותר לאזן את סדרי העדיפויות ביום העבודה בין דואר אלקטרוני, שיחות צוות, פגישות ומשימות ניהול פרויקטים. הצוותים גם מחפשים דרכים ליצור שיתוף פעולה טוב יותר בזמן אמת. כדי לסייע בפתרון האתגרים הללו, Zoom IQ יציע שורה של יכולות חדשות שמתוכננות להשקה קרובה, כולל:

*כתיבת הודעת של Zoom IQ: משתמשי Zoom Team Chat יוכלו בקרוב להשתמש בתכונת הכתיבה כדי לעזור בחיבור הודעות על סמך הקשרי שיחה בנוסף לשינוי טון ההודעה כדי שתתאים לתגובות האפשרויות.

 

*כתיבת דואר אלקטרוני של Zoom IQ: משתמשים יוכלו לרתום את כוח הבינה המלאכותית יוצרת התוכן כדי לקבל הצעות לטיוטות לכתיבת דואר אלקטרוני בתגובה להקשרים ממפגשי Zoom Meetings, שיחות Zoom Phone ושרשורי דואר אלקטרוני. יהיה זמין בתחילה ב-Zoom IQ for Sales.

 

*סיכום פגישת באמצעות Zoom IQ: צרו סיכום, בקרו מהם השלבים הבאים ושתפו באמצעות Team Chat, Zoom Calendar ודואר אלקטרוני מבלי להקליט את השיחה, כך שמי שלא נכח כבר לא יצטרך לשבת ולהקשיב להקלטות ארוכות.

 

בנוסף, ב- Enterprise Connect זום מציגה את החידושים הבאים כדי להפוך את עבודת הצוות למשמעותית יותר ולחזק את קשרי הלקוחות:

 

* Zoom Huddles (לשעבר Zoom Spots) הוא מרחב עבודה משותף וירטואלי חדש מותאם וידאו שנועד לטפח דיונים אד-הוק ובניית מערכות יחסים, לשכפל את היבט ה-"עבודה לצד" של משרד פתוח ולעודד שיחות וידאו ראשונות באופן חופשי. Zoom Huddles זמין כעת ברחבי העולם עבור לקוחות שרוצים לבקש גישה מוקדמת על ידי ביקור בדף המוצר.

 

* Intelligent Director משתמש במספר מצלמות ב-Zoom Room כדי לקבוע את הזווית הטובה ביותר להצגת האנשים בחדר במהלך פגישות. עם וידאו וקול איכותיים ואמינים, Intelligent Director מספק גם את החוויה הטובה מסוגה למשתתפים מרוחקים. זמין בבטא בקרוב.

 

* Zoom Scheduler מקל למצוא את הזמן המושלם לפגישות על ידי שיתוף הזמינות של המארח כך שאחרים (אפילו משתתפים חיצוניים) יוכלו להזמין פגישות בנוחות. Zoom Scheduler מפחית את הטרחה תזמון ידני הלוך ושוב על ידי הצבת פגישה בלוח השנה של המארח עם קישור כלול ל-Zoom Meetings, וכך חוסך זמן לשני המשתתפים. Zoom Scheduler עובד בצורה חלקה עם Zoom Meetings ו-Zoom Mail and Calendar, ומשתלב עם Google Calendar ו-Microsoft 365, כך שהמארחים יכולים להשתמש ביומן המועדף עליהם.

מקורות נוספים:

  • Zoom IQ blog
  • Enterprise Connect blog

אודות זום

 

זום ZOOM  היא פלטפורמת שיתוף פעולה חכמה שהופכת את החיבור לקל יותר, סוחף יותר ודינמי יותר עבור עסקים ואנשים פרטיים. טכנולוגיית Zoom שמה את האנשים במרכז, מאפשרת קשרים משמעותיים, מאפשרת שיתוף פעולה מודרני ומניעה חדשנות אנושית באמצעות פתרונות כמו שיחת צוות, טלפון, פגישות, מרכז שירות מרובה ערוצים בענן, הקלטות חכמות, לוח חכם ועוד, והכל בפתרון אחד. זום שהוקמה ב-2011 נסחרת בבורסה (נאסד"ק:( ZM  והמטה שלה בסן חוזה, קליפורניה. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר zoom.com.

 

ליצירת קשר:

 

יחסי ציבור

Beth McLaughlin
[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על Zoom מכריזה על הרחבת Zoom IQ, המלווה החכם שמעצים שיתוף פעולה ועוזר למצות פוטנציאל

מאת:

פרסם באתר כ - 1262 מאמרים.

.

דילוג לתוכן