לידרטק משיקה את LeddarVision Premium Surround, מוצר היתוך החיישנים והתפיסה התחושתית ברמת בסיס האחרון שלה

27 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

לידרטק משיקה את LeddarVision Premium Surround, מוצר היתוך החיישנים והתפיסה התחושתית ברמת בסיס האחרון שלה, לתמיכה ביישומי ADAS עבור כלי רכב ברמה +2/2

הפתרון LeddarVision עטור הפרסים של LeddarTech

טכנולוגיית LeddarVision זכתה להכרה ב-Tech.AD USA ו-CES 2023

קוויבק סיטי, 27 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

®LeddarTech, מובילה עולמית באספקת טכנולוגיית חישת ADAS ו-AD הגמישה, החזקה והמדויקת ביותר, מכריזה על השקת מוצר חדש, השלישי שלה מאז דצמבר, שעונה לשם LeddarVision™ Surround (LVS-2+). מוצר זה הוא מהווה ערימת תוכנות היתוך חיישנים ותפיסה תחושתית מקיפה לתמיכה בסיוע לנהיגה בכביש מהיר מסוג L2/L2+ ADAS עם נקודת מבט היקפית ויישומי בטיחות NCAP 2025/GSR 2022 ברמת 5 כוכבים.

 

LeddarVision Surround (LVS-2+) הוא מוצר היתוך חיישנים ותפיסה תחושתית ברמה בסיסית האחרון שמבוסס על תוכנת LeddarVision עטורת הפרסים של LeddarTech. ה-LVS-2+ מרחיב את היצע מוצרי ה-LeddarVision הנוכחי של החברה עם Front-Entry LVF-E ו- Front-High LVF-H. מוצרים אלה מכוונים ליישומי ADAS מרמת הכניסה ועד לרמת הפרמיום.

 

LVS-2+ מרחיב ביעילות את משפחת מוצרי ה-LVF במבט קדמי ממצלמה אחת יחד עם שניים עד חמישה חיישני מכ"ם (1V2R-1V5R) לתצורה של חמש מצלמות עם חמישה מכ"מים (5V5R). תצורה משופרת זו תומכת בפונקציות ADAS כגון פקקי תנועה ויישומי סיוע בכביש מהיר, כולל אפשור החלפת נתיב אוטומטית, עקיפה ובקרת שיוט בהתאמה לטווח מהירות רחב יותר.

 

ביצועים גבוהים ועלות חסכונית

 

*טכנולוגיית ההיתוך ברמה הבסיסית (LLF) של LeddarVision דוחפת את מעטפת הביצועים, ומרחיבה את הטווח היעיל של החיישנים.

*היתוך ברמה הבסיסית נמוכה משלב באופן מיטיבי מאפננים של מצלמה ומכ"ם, ועוזר ליצור מערכת שמציעה ביצועים גבוהים עם דרישות מופחתות עבור כל אפנון בעלות חישה כוללת נמוכה יותר.

*דיוק מעולה בהפרדת עצמים ובמדידת מיקום אורכי בכבישים מהירים מאפשר הטמעת בקרת שיוט ברת התאמה עם ביצועים גבוהים יותר.

*סיוע בכביש מהיר ברמת L2/L2+, כולל בקרת שיוט ברת התאמה עד מהירות של 160 קמ"ש, בקרת נתיב מרכזי, סיוע פעיל בשינוי נתיב, סיוע בפקקים וסיוע בכביש מהיר (כולל תמיכה בשינוי נתיב אוטומטי).

בטיחות

 

* LVS-2+ מספק מענה ליישומי בטיחות NCAP 2025/GSR 2022 ברמת 5 כוכבים.

*כולל יתירות מובנית כדי להתמודד עם כשלים בחיישנים, נפילות מערכת והתנגשויות תוכנה.

* LVS-2+ תומך בזיהוי תכונות סצנה גלובליות לטובת ניתוח תחום עיצוב תפעולי (ODD), כיסוי חיישנים ותכונות ניטור בריאות המערכת.

 

גמישות ואפשרות הרחבה

 

*פלטפורמת תוכנת היתוך חיישנים ותפיסה תחושתית מקיפה עם נקודת מבט היקפית התומכת ביישומי סיוע בכביש מהיר ADAS ברמה 2/2+ מרמת כניסה ועד פרמיום.

דוגמאות זמינות: צרו קשר עם LeddarTech לקבלת דוגמאות "A" של LVS-2+ ודוגמאות "A" של מוצרי LVF-E ו-LVF-H. זמינות דוגמאות "B" של LVS-2+ מתוכננת לסוף הרבעון השלישי של 2023.

 

"LeddarTech מחויבת לתמוך בספקי רכב ברמה 1-2 ויצרני OEM עם פתרונות תוכנה ומוצרים התומכים בתכונות בטיחות משופרות ובעלויות פיתוח כוללות נמוכות יותר", אמר מנכ"ל החברה, צ'רלס בולנג'ר. "בדצמבר השקנו את מוצרי ה-LVF שלנו עבור יישומי ADAS לבטיחות וסיוע בכבישים מהירים ברמת L2/L2+, מרת כניסה ועד לפרמיום, ובהתאם למחויבות שלנו לפיתוח מתמשך, המוצר החדש שלנו LeddarVision Surround (LVS-2+) מגדיל עוד יותר את היצע התוכנה שלנו ללקוחותינו, עם מוצרים הפותרים יותר בעיות בטיחות עם ערמת תוכנות היתוך חיישנים ותפיסה תחושתית ניתנת להרחבה ברמת בסיס שמציעה ביצועים גבוהים יותר בעלות נמוכה יותר".

LeddarTech משיקה את ה- LVS-2+ באופן רשמי ב- Automotive Tech.AD ברלין ב-27 במרץ 2023.

אודות לידרטק

LeddarTech לידרטק היא חברת תוכנה גלובלית שנוסדה בשנת 2007, מפתחת ומספקת פתרונות תפיסה מקיפים המאפשרים פריסה של יישומי ADAS ונהיגה אוטונומית. התוכנה של LeddarTech ברמת כלי-רכב מיישמת אלגוריתמים של בינה מלאכותית וראייה ממוחשבת כדי ליצור מודלים תלת-ממדיים מדויקים ביותר של הסביבה, ומאפשרת קבלת החלטות טובה יותר וניווט בטוח יותר. טכנולוגיה זו, בעלת ביצועים גבוהים, מדרגית וחסכונית ממונפת על-ידי יצרני ציוד מקורי (OEM) וספקי Tier 1-2 ליישום יעיל של פתרונות רכב ורכבי שטח.

 

LeddarTech אחראית לכמה חידושים בתחום החישה מרחוק, עם יותר מ-150 פטנטים שהוענקו או הוגשו עבורם המשפרים את יכולות ADAS ו-AD. תפיסה אמינה היא קריטית בהפיכת הניידות הגלובלית לבטוחה יותר, יעילה יותר, בת-קיימא ומשתלמת: זה מה שמניע את LeddarTech להפוך לפתרון התוכנה הנפוץ ביותר למיזוג חיישנים ותפיסה.

 

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם ב- LinkedIn, Twitter, Facebook  ו- YouTube.

ליצירת קשר:

Daniel Aitken,

Vice-President,

Global Marketing,

Communications and Investor Relations, LeddarTech Inc.
Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232 [email protected]

 

קשרי משקיעים ואתר האינטרנט: 

[email protected]
https://investors.leddartech.com/

תמונה המצורפת להודעה לעיתונות זו זמינה בכתובת: https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/b7f20647-203a-42b4-b015-cedc2086ded5 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על לידרטק משיקה את LeddarVision Premium Surround, מוצר היתוך החיישנים והתפיסה התחושתית ברמת בסיס האחרון שלה

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן