חברת המחשוב בענן העצמאית הגדולה Vultr מכריזה על זמינות של המעבד הגרפי H100 Tensor Core של NVIDIA ושיתוף פעולה עם Domino Data Lab ו-Anaconda להאצת מדעי הנתונים בקנה מידה גדול

25 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

חברת המחשוב בענן העצמאית הגדולה Vultr מכריזה על זמינות של המעבד הגרפי H100 Tensor Core של NVIDIA ושיתוף פעולה עם Domino Data Lab ו-Anaconda להאצת מדעי הנתונים בקנה מידה גדול

ספקית תשתיות הענן המובילה מציעה כעת פלטפורמת מחשוב-על חדשה בשיתוף עם חברות מובילות בתעשייה כדי לעזור למדעני נתונים להאיץ יוזמות AI ולמידת מכונה

ווסט פאלם ביץ׳, פלורידה, 24 במרץ 2023, (BUSINESS WIRE):

על רקע הביקוש ההולך וגובר למעבדי GPU לצרכי פיתוח, פריסה והרחבת בינה מלאכותית (AI) ולמידת מכונה, חברת Vultr, ספקית מחשוב הענן הפרטית הגדולה בעולם, הכריזה היום על זמינות ה-NVIDIA HGX H100, הארכיטקטורה החדשה פורצת הדרך של NVIDIA למחשוב מואץ. Vultr גם הכריזה היום על ברית אסטרטגית תלת-כיוונית עם הפלטפורמות מובילות בתחום מדעי הנתונים ולמידה חישובית Anaconda Inc. ו-Domino Data Lab, כדי לפשט ולהאיץ את עבודתם של מדעני נתונים ומהנדסי פעולות למידת מכונות (MLOps).

ה-NVIDIA HGX H100 מצטרף להיצע ה-NVIDIA GPU מבוססי הענן של Vultr, כולל ה-A100, A40 ו-A16, ומשלים את מגוון כלי התמיכה הנרחבים שלה בתחום התשתית-כשירות (IaaS) בעומסי עבודה מואצים של סביבות מחשוב. החל מבינה מלאכותית, למידה עמוקה, HPC, עיבוד וידאו ויישומים עתירי גרפיקה, ועד יישומי מציאות וירטואלית ורבודה (VR/AR) ועוד, סדרת המעבדים הגרפיים העוצמתית של Vultr היא תוספת חסכונית למגוון פתרונות המחשוב בענן שהופכים את Vultr לספקית הענן האידיאלית לעסקים עתירי AI ולמידת מכונה.

"הרחבת תיק ה-NVIDIA GPU שלנו בשילוב עם השותפויות שלנו עם דומינו ואנקונדה הוכיחו את המחויבות שלנו לתמוך בחדשנות ב-AI ולמידת מכונה", אמר ג'יי ג'יי קרדוול ( J.J. Kardwell), מנכ"ל חברת האם של Vultr Constant. "יישרנו קו עם ספקי הפתרונות הטובים ביותר של מדעני נתונים ולמידות ממוחשבות כדי לאפשר גישה נוחה ובמחיר סביר לתשתית המחשוב המואצת תוך מתן הביצועים הגבוהים ביותר".

האינטגרציה החלקה של המוצרים והשירותים מבית Vultr, דומינו ואנקונדה מספקת גישה הנדסית של פלטפורמה ללמידה ממוחשבת המאיצה את מדעי הנתונים ומפחיתה את הזמן לערך. תוך 60 שניות מדעני נתונים יכולים ליצור סביבת פיתוח שלמה ומאובטחת של אנקונדה בפלטפורמת הלמידה הממוחשבת דומינו, הפועלת על תשתית Vultr, כדי להתחיל בפיתוח ובדיקה מיידיים של מודלים חדשים של למידה חישובית. הברית הייחודית הזו מבטלת את הצורך בהגדרה מסובכת של תשתיות וסביבות פיתוח משולבות (IDEs), כך שצוותי מדע הנתונים ולמידה ממוחשבת יכולים להתמקד בחדשנות במקום בתפעול.

"קל יותר למדעני הנתונים החדשניים ביותר לפתור את האתגרים הגדולים ביותר בעולם כאשר יש להם גישה קלה לכלים שהם מכירים ואוהבים, ושיתוף פעולה טוב יותר – וכתוצאה מכך איטרציות ופריסה מהירים יותר של מודלים", אמר תומס רובינסון, סמנכ״ל התפעול של Domino Data Lab. "באמצעות שיתוף פעולה עם אנקונדה ו-Vultr, אנו סוללים את הדרך לחדשנות פורצת דרך עם תמיכה מקצה לקצה עבור מחזורי חיים של בינה מלאכותית/למידת מכונה שמאיצה את הזמן לערך עבור צוותי מדעי הנתונים".

"ביחד, דומינו ו-Vultr הופכים גישה כמעט מיידית ל-IDE שלנו לזמינה לפי דרישה מכל מקום שמדע מידע רציני צריך להתרחש", אמר אל גאשי, סמנכ"ל ההכנסות העולמי של אנקונדה. "לקוחות יכולים לגשת בביטחון לכלי הקוד הפתוח שהצוות שלהם צריך כדי לקדם חדשנות ולהרחיב את פרויקטי למידת המכונה שלהם. באמצעות שותפות זו, צוותי מדעי הנתונים יכולים להתמקד במה שהם עושים הכי טוב – להניע את העולם קדימה עם חדשנות מבוססת AI".

"ההחדרה של ה-NVIDIA HGX H100 לפלטפורמה שלה משחררת עוצמת מחשוב מהדור הבא עבור לקוחות", אמר דייב סלבטור, מנהל מוצרי מחשוב מואץ ב-NVIDIA. "מפתחי AI ולמידת מכונה יכולים לגשת בקלות ל-NVIDIA HGX H100 דרך Vultr, יחד עם פלטפורמת ה-AI הרחבה של NVIDIA כדי לתגבר את פתרונות הבינה המלאכותית שלהם".

היעד של Vultr הוא להפוך מחשוב ענן בעל ביצועים גבוהים לקל לשימוש, במחיר סביר ונגיש מקומית עבור עסקים ומפתחים ברחבי העולם. מאשכולות מחשוב העל הגדולים ביותר ועד למכונות וירטואליות עם GPU חלקי, Vultr מאפשרת גישה למעבדי ה-GPU הטובים ביותר בתעשייה ומשחררת משתמשים מהצורך להשתמש בבהיצע היקר של ספקי שירותי הענן הגדולים ביותר. לקוחות יכולים לגשת למעבדים גרפיים בענן לפי שעה או חודש לפי הצורך, או על בסיס קיבולת שמורה לטווח ארוך.

Vultr מציעה כעת את משאבי המחשוב המואצים החזקים ביותר המספקים ביצועים חסרי תקדים. המעבדים הגרפיים של NVIDIA גם משלבים את ההיצע המגוון של Vultr למחשוב ענן וירטואלי ושרתי מתכת חשופה, כמו גם את תוכנת Kubernetes, מסדי נתונים מנוהלים, אחסון חסמים ואובייקטים ועוד. מערך המוצרים והשירותים החלק הזה הופך את Vultr לספק הכל-באחד המועדף לעסקים בכל הגדלים עם יוזמות AI ולמידת מכונה קריטיות.

אודות Constant ו-Vultr

Constant, היוצרת וחברת האם של Vultr, הציבה לעצמה את המשימה להפוך את מחשוב ענן בעל ביצועים גבוהים לקל לשימוש, במחיר סביר ונגיש מקומית עבור עסקים ומפתחים ברחבי העולם. מוצר הדגל של Constant, Vultr, הוא פלטפורמת מחשוב הענן הפרטית הגדולה בעולם. Vultr, חברת הענן המועדפת על מפתחים, משרתת למעלה מ-1.5 מיליון לקוחות ב-185 מדינות עם פתרונות מחשוב ענן, מעבדים גרפיים בענן, שרתי מתכת חשופים ואחסון בענן גלובליים גמישים וניתנים להרחבה. חברת Constant, שהוקמה על ידי דייוויד אנינובסקי ופילסה את הדרך למעלה בכוחות עצמה הפכה לאחת מפלטפורמות מחשוב הענן הגדולות בעולם בלי להסתמך על מימון הון. למידע נוסף, ניתן לבקר ב- www.constant.com וwww.vultr.com.

אודות Anaconda

עם יותר מ-30 מיליון משתמשים, Anaconda היא פלטפורמת מדעי הנתונים הפופולרית ביותר בעולם והבסיס של למידת מכונות מודרנית. היינו חלוצים בשימוש ב-Python למדעי נתונים, אנו דוגלים בקהילה התוססת שלה וממשיכים לנהל פרויקטים בקוד פתוח שמאפשרים את החידושים של המחר. הכלים שלנו ברמה הארגונית הם הפתרון המוביל לאבטחה וניהול של שימושים מסחריים ב-Python ומאפשרים למוסדות ארגוניים, מחקרים ואקדמיים ברחבי העולם לרתום את הכוח של הקוד הפתוח לטובת יתרון תחרותי, מחקר פורץ דרך ובניית עולם חכם יותר טוב יותר.

אודות Domino Data Lab

Domino Data Lab מעצימה עסקים מונעי-מודלים עם פלטפורמת ה-Enterprise MLOps המובילה שלה שנמצאת בשימוש אצל יותר מ-20% מחברות Fortune 100. דומינו עוזרת לעסקים להיות מונעי-מודל על ידי האצת הפיתוח והפריסה של עבודת מדעי הנתונים תוך הגברת שיתוף הפעולה והממשל. עם דומינו, ארגונים ברחבי העולם יכולים לפתח תרופות טובות יותר, לגדל יבולים פרודוקטיביים יותר, לבנות מכוניות טובות יותר ועוד הרבה יותר. החברה, שנוסדה בשנת 2013, נתמכת על ידי Coatue Management, Great Hill Partners, Highland Capital, NVIDIA, Sequoia Capital ומשקיעים מובילים נוספים. למידע נוסף, ניתן לבקר ב- www.dominodatalab.com.

למידע נוסף:

Ally Corlett
[email protected]

מקור: FL-VULTR

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 

סגור לתגובות על חברת המחשוב בענן העצמאית הגדולה Vultr מכריזה על זמינות של המעבד הגרפי H100 Tensor Core של NVIDIA ושיתוף פעולה עם Domino Data Lab ו-Anaconda להאצת מדעי הנתונים בקנה מידה גדול

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן