Pyramid Analytics מרחיבה את Decision Intelligence המבוססת על בינה עסקית עם אינטגרציה חדשה של OpenAI

21 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

Pyramid Analytics מרחיבה את Decision Intelligence המבוססת על בינה עסקית עם אינטגרציה חדשה של OpenAI

פלטפורמת Decision Intelligence, מערכת הבינה הרבודה המדורגת במקום הראשון, מוסיפה אינטגרציה עמוקה של OpenAI לגרסת 2023

לונדון, ניו-יורק ותל אביב, 20 במרץ 2023, (BUSINESS WIRE):

Pyramid Analytics (Pyramid), מובילה באנליטיקה עסקית וספקית מודיעין לקבלת החלטות, הכריזה היום בכנס גרטנר לנתונים ואנליטיקה באורלנדו פלורידה, שגרסת Pyramid לשנת 2023 תרחיב את היכולות הרבודות המובילות שלה המבוססות על בינה מלאכותית עם אינטגרציה של טכנולוגיית הבינה מלאכותית GPT (טרנספורמר בעל יכולת יצור, מאומן מראש) של OpenAI – החברה שעומדת מאחורי ChatGPT ו- DALL-E 2 – בפלטפורמה כולה, ותשלב אותה במערך העמוק של טכנולוגיות הבינה המלאכותית הנוכחיות שלה.

ההשקה רותמת את מנועי הבינה המלאכותית החדשים של GPT  להנעת לוגיקה מורכבת, מדעי הנתונים ויצירת קוד בלמידת מכונה; ליכולות סטוריטלינג מבוססות בינה מלאכותית; ואפילו לעיצוב תבניות וצבעים בסיוע בינה מלאכותית. מאמץ זה מרחיב את החזון של Pyramid – לאפשר ולהניע אימוץ ברחבי הארגון על ידי העצמת כל המשתמשים לפתור בעיות עסקיות ממוקדות נתונים באמצעות אנליטיקה ללא קוד עם בינה מלאכותית ומודיעין לקבלת החלטות.

עובדות עיקריות אודות אינטגרציית OpenAI ב-Pyramid

OpenAI משולבת ברחבי פלטפורמת Decision Intelligence—לרבות בשלבי הכנת נתונים, דאטה סיינס, מודולי business analytics ו-spreadsheet, ומודולי סטוריבורד ועיצוב לפרסום.

*בהליך הכנת נתונים: ניתן להשתמש ב-OpenAI ליצירת קוד SQL, DAX ו-MDX באופן אוטומטי עבור שאילתות חילוץ נתונים מורכבות.

*בדאטה סיינס: ניתן להשתמש ב-OpenAI ליצירת קוד Python ו-R באופן אוטומטי עבור הנעת לוגיקה של למידת מכונה.

*ב-spreadsheets: ניתן להשתמש ב-OpenAI ליצירת נוסחאות לבניית spreadsheet עבור משתמשים הבונים מודולים עסקיים.

*בסטוריבורד ופרסומים: ניתן להשתמש ב-OpenAI ביצירת עיצובים לתוכן ולגרפיקה.

ניתן להשתמש ב-OpenAI עבור שאילתא בשפה טבעית (NLQ) במנועים קיימים על מנת להניע ולהגביר תובנות רחבות יותר על נתונים לארגון ספציפי, ובסופו של דבר לשפר את הכלים הקיימים לאספקת סטוריטלינג אוטומטי וניתוח טקסטואלי.

הכרה בשוק

Pyramid זוכה זה מכבר להכרה כחברה חדשנית בתחום המודיעין לקבלת החלטות והאנליטיקה. פלטפורמת החברה Decision Intelligence דורגה במקום הראשון – על ידי חברת האנליטיקה המובילה גרטנר – עבור \"אנליטיקה רבודה\" בדוח השנתי של גרטנר לשנת 2022 –Gartner Analytics and Business Intelligence (ABI) Critical Capabilities.

חברות אנליסטיות מובילות אחרות – כגון 451 Research, Ventana Research, Dresner Advisory Services, ו-BARC  – שיבחו את Pyramid הודות לגישה מבוססת הפלטפורמה שלה ליכולות בסביבה ללא קוד ואנליטיקה רבודה/מבוססת בינה מלאכותית, המאפשרת לכל סוגי המשתמשים להריץ ניתוח אנליטי מתוחכם בקלות. בנוסף לכך, היכולות הרבודות הקיימות שלPyramid  (NLQ, Chatbot, Smart Insights, Smart Model, Auto Discovery, Fill in the Blanks, Explain ועוד) פועלות באופן ייחודי ישירות על נתונים ארגוניים ללא שכפול נתונים, מודלים מותאמים אישית, שכבות נתונים קנייניות או טיפולי נתונים מיוחדים.

הדגמות

לחצו כאן כדי לקבוע הדגמה של הפלטפורמה Pyramid Decision Intelligence Platform ולמדו עוד על OpenAI בפלטפורמה.

ציטוטים:

אבי פרז, מנהל טכנולוגיה ראשי ומייסד משותף של Pyramid Analytics:  \"דרך שילוב OpenAI בכל פלטפורמת Decision Intelligence של Pyramid, אנחנו מרחיבים את הבינה המלאכותית הקיימת ואת היכולות הרבודות שלנו עם טכנולוגיית הבינה המלאכותית הגנרטיבית החדשה ביותר, משנים – ומפשטים עוד יותר – את חוויית קבלת ההחלטות. בתור פלטפורמה ללא קוד/מיעוט קוד, Pyramid תוכננה להרחיב אנליטיקה מתקדמת—מהתיאור לחיזוי ועד לניבוי – עבור אנשי עסקים ללא ידע טכני, ולאפשר להם לקבל החלטות מושכלות המניעות תוצאות עסקיות.\"

עומרי קוהל, מנכ\"ל ומייסד משותף של Pyramid Analytics: \"ב-Pyramid אנחנו מאמינים שהמפתח לאימוץ רחב של אנליטיקת נתונים דורש ניסיון אנליטי שעונה לצרכים של אנשים שונים, לא משנה מה היכולות הטכניות והאנליטיות שלהם. הודות לשילוב אסטרטגי של טכנולוגיות בינה מלאכותיות כמו OpenAI, אנחנו לוקחים את חזון הבינה המלאכותית שלנו לשלב הבא\".

אודות Pyramid Analytics

Pyramid Analytics‏ ‎היא הדור הבא של אנליטיקה עסקית. Decision Intelligence הפלטפורמה עטורת הפרסים של Pyramid לבינה תומכת החלטות מעצימה אנשים בעזרת תובנות מרובדות, אוטומטיות ושיתופיות, שמנחות את המשתמש כיצד להשתמש בנתונים בצורה פשוטה במהלך קבלת ההחלטות.‎ ‎הפלטפורמה של Pyramid Analytics‏ ‎מספקת גישה ישירה לכל הנתונים, מאפשרת שירות עצמי מנוהל לכל משתמש ועונה על כל צורך באנליטיקה, וזאת בסביבה שאינה דורשת כתיבת קוד. היא מחברת בין שלב הכנת הנתונים, הניתוח העסקי ומדעי הנתונים ומאחדת אותם לפלטפורמה יחידה ושוטפת, ומעניקה לכל אחד מהעובדים את העוצמה של קבלת החלטות חכמה. הפלטפורמה מאפשרת גישה אסטרטגית, כלל-ארגונית לבינה עסקית ולאנליטיקה, החל מגישה פשוטה ועד לתובנות מתוחכמות. קבעו הדגמה.

Pyramid Analytics היא חברה המאוגדת באמסטרדם ומחזיקה משרדי מטה אזוריים במרכזי חדשנות ועסקים גלובליים, כולל לונדון, ניו יורק ותל אביב. אנשי הצוות שלנו חיים בכל רחבי העולם. גיאוגרפיה אינה מהווה מחסום בפני כישרון והזדמנויות. בין המשקיעים שלנו נמנים H.I.G. Growth Partners, Jerusalem Venture Partners (JVP), Sequoia Capital ו-Viola Growth. למידע נוסף פנו אל Pyramid Analytics.

 

אנשי קשר

 

Pyramid Analytics
פיט וומוציל
SVP, שיווק גלובלי, Pyramid Analytics
[email protected]

מקור: Pyramid Analytics

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על Pyramid Analytics מרחיבה את Decision Intelligence המבוססת על בינה עסקית עם אינטגרציה חדשה של OpenAI

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן